Лека от мен
После ше се върнем, да видим кой ми е казал лека
:hugАй да не се разкарваш за мен
Лека от мен
После ше се върнем, да видим кой ми е казал лека
:hug


, ко си се разгологъзила




а блонди е безопасна игла неща да си играя в него
на неговия клон има много маймуни та още една немя нужда 

и без това многократно е виждал колко съм я нареждала

Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера.
Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли.
Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид.


Ранка
лека 
Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера.
Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли.
Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид.




Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера.
Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли.
Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид.



Ранка
лека 

Нали съм от активистките в протестите срещу новия им фасон, подозирам че ми въртят номера.
Уж големите им аватари са наполовина на сегашните, за малките не ми се мисли.
Почти нищо от забележките, които могат да направят визията по-лека и приятна за четене и ползване не е взето предвид.




Препоръчани теми