Пазаруване от George (ASDA) - Тема 6

  • 63 650
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 784

Колко е дебело това яке - зимно ли е или пролетно/есенно?

# 46
  • Мнения: 4 815
Март поръчах бодита с къс ръкав р-р 9-12 м. с мисълта лятото да са тамън на щерката. Е, малки са ѝ. По- точно отговарят на 6-9 м. или ръст до 70 см. В момента бебка е 70 см. 8 кг на 7 м. Не знам дали точно с този модел е така.

# 47
  • Мнения: X
И аз поръчах размер 6-9 месеца, въпреки, че лятото ще между 3 и 6 месеца.
Преди да се роди поръчах от Некст, там по принцип са уголемени, първи размер уж за първите дни.
Е, малки му бяха и на дължина, и на ширина, а не се роди едър.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 623

Колко е дебело това яке - зимно ли е или пролетно/есенно?

Якенцето е пролетно-есенно. Имам същото, но в син вариант. Отвътре е подплатено с полар.

# 49
  • Мнения: 5 608
Този вариант няма полар,пролетно якенце.Чудесно е  Peace

# 50
  • Мнения: 469
Имам направена поръчка на 31.03 и все още не е изпратена. Друг с подобен проблем?

# 51
  • Мнения: 4 815
Каква дата избра накрая? Аз бях пуснала за 28.03 и на 26.03 ми пратиха мейл, че пратката е напуснала склада и 28.03 отново пратиха, че е получена на адреса.

# 52
  • Мнения: 469
В сайта ми изписва, че на 05.04 би трябвало да бъде доставена, но след като не е изпратена все още, не виждам как ще я доставят тогава.

# 53
  • Мнения: 469
Има ли вариант да не са ми харесали картата, ако е така нямаше ли да я отхвърли веднага?! Този път реших да пазарувам с една карта на майка ми-има достатъчно наличност. Ако е така-не трябваше ли да ме уведомят до сега? Дано да ми изпратят нещата! 

# 54
  • Мнения: 784
От тези http://direct.asda.com/george/girls/dresses-outfits/denim-pinafo … 7,default,pd.html или тези http://direct.asda.com/george/girls/dresses-outfits/denim-pinafo … 3,default,pd.html сукманчета имате ли впечатления? Много се чудя между двата модела ... newsm78

# 55
  • Мнения: 8 242
Ау, как съм пропуснала темата  Mr. Green

Март поръчах бодита с къс ръкав р-р 9-12 м. с мисълта лятото да са тамън на щерката. Е, малки са ѝ. По- точно отговарят на 6-9 м. или ръст до 70 см. В момента бебка е 70 см. 8 кг на 7 м. Не знам дали точно с този модел е така.
Дъщеря ми изкара до годинката с бодита 6-9 м. - беше 10 кг / 80 см... По-големи бодита не съм купувала, защото минахме на потници и гащи след това Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 815
Може, но тези са ѝ така опънати, вратлето ѝ е много оголено и долу между крачетата е стегнато. За мен бодито не трябва да е така опънато и тясно.

# 57
  • Мнения: 248
Трябват ми памучна и бархетна пелена за предстоящите топли дни.Някой мопже ли да ме насочи,може и от друг сайт.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 623
Има ли вариант да не са ми харесали картата, ако е така нямаше ли да я отхвърли веднага?! Този път реших да пазарувам с една карта на майка ми-има достатъчно наличност. Ако е така-не трябваше ли да ме уведомят до сега? Дано да ми изпратят нещата! 

Eti, ако не ти бяха харесали картата, щяха до сега да те уведомят и да ти откажат поръчката. Обикновено до 48 часа се случва, че и по-рано. Щом не си получила такова известяване - значи всичко е наред. Просто изчакай до 5. Хората там работят толкова бързо и това, че не е била пратена до вчера, не означава, че ако я пуснат днес на доставчика тя няма да пристигне до утре. Едва след 5-ти може да се тревожиш и да ги питаш какво се случва.

# 59
  • Мнения: 8 242
В сайта ми изписва, че на 05.04 би трябвало да бъде доставена, но след като не е изпратена все още, не виждам как ще я доставят тогава.
Понякога не обновяват правилно движението... случва се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт