Слънчо весело се смее, а юнчето все по-силно дивее -т.12

  • 33 859
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
Добро утро!Хоп и аз в новата тема Grinning.

# 16
  • Мнения: 192
Добро утро на всичкииии   bouquet,
прекрасна тема както винаги Simple Smile Благодаря The same myself Simple Smile
Аз да споделя, че вече всичко е наред. Не съм пила каквото и да е, но си легнах, много време се въртях, но по някое време съм заспала и сега вече всичко е наред.  newsm44 Естественно утре ще отида при доки и ще му разкажа, най-много да ми забрани секса вече и да ми изпише магнерол, но ще видим.  А и да не ми го забрани то ние ще си наложим такава забрана, защото вчера ми беше такъв стрес, че не искам пак да преживявам такова нещо.
А иначе относно контракциите някоя мама ме попита дали са били регулярни и ниско долу за определено време. Бяха на 10-тина минути и общо взето моя корем винаги си се стяга долу (може би защото нося по-ниско). Но важното е, че на сутринта вече всичко е наред и утре ще бягам към доки.
Благодаря много на всички мами, които дадоха мнение...наистина ми подейства успокоително   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 325
Добро утро мамчета и запис в новата тема както винаги прекрасна  Hug

# 18
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен по новото време. Александра, радвам се, че всичко е наред  Peace
Аз тези два дена също не съм в зоната на комфорта, май се преуморих. Тази седмица беше натоварена, а и нерви не липсваха. Затова лежа, почивам активно, барем утре съм в кондиция за работа  Peace

# 19
  • Мнения: 5 128
Здравейте и от мен, честита ни нова темичка, благодаря The same myself  bouquet
Относно секса, явно всеки доктор си има своето виждане, първият, при който бях аз, директно като ми установи бременността и ми забрани всякакви полови контакти. Аз, естествено, го послушах, но и честно казано, при положение, че съм в такова състояние, не си представям и да ги имам. Та послушах доктора, но и моето виждане съвпада с неговото. Всеки за себе си си знае най-добре Wink

# 20
# 21
  • Мнения: 781
Добро утро и от мен. Желая ви прекрасен и слънчев ден   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
запис и от мен в новата темичка   bouquet Simple Smile

# 23
  • Мнения: 26
Благодаря за новата тема   bouquet  Hug

# 24
  • Мнения: 105
Привет и от мен!
Темичката ни е много хубава,дано само с хубави новини я изпълним Praynig
The same myself   bouquet
Аз тази вечер не можах да спя,заспала съм призори и със смяната на времето днес деня ми летиииии.Нямам търпение да стане четвъртък и да отида не преглед при друг лекар и дано той да се съгласи да ми стане наблюдаващ до края на бременността Praynig
Хубав и слънчев ден момичета  bouquet

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря, The same , за темата и отделеното време!!!  Grinning

# 26
  • Мнения: 23
здравеите и от мен и аз се записвам в  новата тема.не сам много активна но ви следя редовно

# 27
  • Мнения: 2 527
Аз пия нутри маг и пак май усещам контракций чат-пат.
Почвам да чистя, че от понеделник на работа ooooh!

# 28
  • Мнения: 46
Запис и от мен в новата темичка Simple Smile

# 29
  • Мнения: 230
Запис и от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт