Нова седмичка 20-26 февруари

  • 5 327
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Тия направления- аман вече #Cussing out . Може ли за цитонамазка да не ти дадат? И после профилактични прегледи #Cussing out.
изчакай до другата седмица, нали започва нов месец, ще ти дадат.
Аз я правих в Пловдив, а нали казаха,ч е личните трябвало да взимат вече и ще ми я изпратят да и я покажа на моята лична.
Не са виновни лекарите, ами цялата система хич я няма, но хайде няма да коментираме това пак.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 841
Еми нямам време да чакам Ва, имам нямам две-три седмици... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 716
Леа, много съжалявам, аз сега разбирам, толкова се надявах за теб Embarassed
Много боли, който не го изживял не знае...
Но пък изпитаната болка ще ни накара да оценим щастието от успеха. Laughing
Следващият път ще успееш, сигурна съм.

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Усспешна седмица, момичета! Grinning

# 19
  • Мнения: 388
Здравейте! Coffee
Събудихте ли се? Ще пием ли кафе?
Желая Ви успешна седмица.... аз започвам с фолиева!
Хайде искам още бременни да има!
 newsm51 smile3525

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Данидан, много се радвам, че си преборила кистата! Оттук нататък - само с хубави новини да ни радваш!
Ва, ами наистина ни е тромава и лоша системата. Аз затова, за да не си късам нервите все на частно ходя да си правя изследвания...за какво ли ги плащам изобщо здравните осигуровки...
Лали, отдавна преживях неуспешната инсеминация. Но наистина емоциите около чакането, всичките признаци и надеждите ме изстискаха много емоционално. Затова този месец си почивам. Другият месец пак ще пробвам. А за теб кога да чакаме резултати и да стискаме палци? Около рождения ден на Ва?

# 21
  • Мнения: 3 010
Здр, само за протокола за тези, които стискат палци и мислят за мен. Е днес с много силни болки леля дойде. Теста е отрицателен, въпреки 4е ползвах този месец тестове за ову и се разписахме в дните когато трябваше. Ве4е незнам, май ще пристъпя към цветна снимка, но другият цикъл. Незнам какво ми е хем ми е гадно, хем ве4е нямам сили да запла4а и да се разо4аровам. Успех на другите моми4ета Светли, Венкова стискам ви палци. А между другото сега март при нас стават точно 2 години  Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, аз през април навършвам 2 години с опити, но няма място за отчаяние, нали? Напролет съм сигурна, че ще има много положителни тестчета! Кандидатирай се за едно от тях Grinning

# 23
  • Мнения: 1 419
Здравейте, мацки
Само да благодаря за подкрепата и съдействието и да се отчета - снощи ми дойде истинската лелка, та най-вроятно просто пак са се пукали кистички, но по-различно от преди  Thinking
Довечера съм си на лекар и си карам по стария план да направим всичко като прегледи и изследвания от А до Я и евентуално да стигнем до инсеминацията

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Нямах нет днес, затова влизам късно да се отчета.
Явностискането на палци е помогнало- резултатие от изследванията са добри. Отдъхнах си Whistling

# 25
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, браво Laughing
Леа, след две седмици. Втората инсеминация беше в неделя.
Aya и  Денди - съжалявам Sad
Ние този месец навършваме две години от началото на опитите. Cry
Ама всички ще успеем. Laughing

# 26
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен! Аз да се оплача ... Cry Омръзна ми да ходя на лекари, и то не само за едно нещо, например на гинеколог, а на какви ли не. Събрала съм една папка изследвания и човек като ме чуе, може да реши, че съм на 70 години!!! Ужас! То не бяха алерголози, ревматолози, ендокринолози, невролози, гастролози, вътрешни болести. Като си помисля ми се доревава. И сега за капак изненада. От два дни се събуждам със страшна болка в гърдите, като днес беше направо непоносима. Болката ме събуди към 6.30 сутринта. Само на кардиолог не бях ходила още! Доста се изплаших. Извинявайте, че ви мрънкам, но няма с кого да споделя. На мъжът ми вече в много му дойде всеки ден да ми има нещо.
Дано утре гинекологът поне не ме изплаши. Praynig

# 27
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен! Аз пак набързо минавам да Ви видя.
Днес оперираха дядо ми от херния и бех почти цял ден при него. Както обича да се шегува той: "Нашето семесйство издържа поне 2-ма доктори" - май си е точно така.
Успех на всички в начинанията!

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ох elfljo, напълно те разбирам.
Като видя папката и след като направя списък на всичките проблеми и се чудя може ли да съм толкова проблемна.
Дано гинекологът да има хубави новини!!!
Лилиа, леко възстановяване на дядо ти!

# 29
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Хайде и аз да се отчета:утре ми е пункцията, момичета стискайте палци да има хубави яйчица, иначе фоликулчета има доста, ама какво се крие вътре в тях ще разбера утре. newsm17

Общи условия

Активация на акаунт