Нова седмичка 20-26 февруари

  • 5 337
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
Благодаря за пожеланията, на всички успехи в начинанията  smile3521

# 91
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Мерелин, не като реклама, но да ти кажа, че на мен Пловдив ми е на 240 км, София на половината, но тъй като съм много доволна ходя в Пловдив.
Наистина ти препоръчвам да отидеш там, ако другаде не са съгласни да ти сложат упойка.
Все пак твоето не е превземка, а и ако те боли знам ли може да излезе нереален резултат.
Тук е едно мрачно и дъждовно- бъъъъъъъър

# 92
  • София
  • Мнения: 7 242
МЕРИЛИН, аз изрично питах преди хидротубацията дали болката зависи от това дали тръбите са запушени или не. Докторът каза, че е индивидуално и не зависи от наличието или липсата на запушване. Обади се в клиниките по стерилитет. Не е възможно никъде да не правят с упойка.
А времето наистина е много мрачно и поддискащо. Много ми скапва настроението.

# 93
  • Мнения: 2 249
благодаря момичета Hug-това съм решила и аз-още днес като ми се освободи време почвам да звъня на всички клиники и да питам-много се притеснявам да нямам зверско запушване Cry-точно когато с тази доза клостилбегит за първи път имам доминантен фуликул-за сега на 10 ти ден беше 18 мм-ще го гледаме пак във вторник Sad(пия клостила за 3 ти път-първите 2 пъти по 1 -нямаше резултат-а сега пих по 2)
времето е кофти навън за съжеление-ще остане такова до края на седмицата-нека в душите ни е слънчево обаче-напук на дъжда Hug
не спирайте да се усмихвате момичета!  bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте!
Наистина е много схлупено и мрачно днес. Идва ми още сега да се върна вкъщи и да му ударя една дрямка Tired
Денди, не се хвърляй пак направо към лапароскопията. Аз преди цветната снимка слагах обезболяващи свещички и болката беше поносима. А и снимката е 5 мин. Търпи се.

# 95
  • Мнения: 471
Как сте, скъпи момичета? Нищо, че времето днес е мрачно, настроението ми е слънчево, защото  днес е smile3558 Подарявам ви малко усмивки от моите, дано да ви повдигнат малко настроението  newsm53
Искам да пожелая на болните бързо, бързо да оздравяват, а на останалите да се пазят, че това време е много променливо и заразно Sad

Утре ще ви помоля много силно да стискате палци, защото ще ходим да ни точат кръв за изследванията Sad Дано резултатите да са хубави! И да продължим нататък. А за колко време ще излязат? Дали ще трябва да чакаме чак до понеделник?
Лек и успешен ден на всички   bouquet

# 96
  • Мнения: 553
вече знам smile3511
обадих се в Торакс в София-не правят изобщо цветна снимка-а в Пловдив е специалицирана затова Sad
утре ще звъня по другите клиники-ако се наложи ще ходя до Пловдив(хорта идват в София а аз... ooooh!) ама тва чудо като днес няма да преживея пак-лекарката каза,че за първи път вижда такова нещо-което на мен ми говори само едно-макар 4е тя не го каза-'запушени тръби" newsm45 newsm45

Мерилен, аз правих снимка в клиника Малинов при д-р Стаменов. Там ти казват да си купиш две свещички тилкотил, да поставиш (анално, не вагинално!) едната вечерта преди снимката, а втората около половин-един час преди самата снимка. Както прочетох на листовката, тилкотила се предписва след коремни операции, значи е за доста силни болки. Мисля, че това е добър вариант. Усещането се притъпява и е по-скоро неприятно, токолкото непоносимо болезнено (поне при мен беше така). Успех!

# 97
  • Варна
  • Мнения: 3 910
Мерелин, да те успокоя и аз за връзката болка-проходимост.
При моята хидротубация ми препоръчаха да изпия 1 течен аналгин половин час преди това. И въпреки него беше ужасно болезнено. Впоследствие като премислих разбрах, че ме е боляло от вкарването на инструменти и течност през влагалището и матката. Защото като почнаха да коментират тръбите ми как били болката вече беше намаляла.
За резултата - 2 проходими тръби. Въпреки силната болка. След като се прибрах пих Аулин и едва след 3-4 часа спрях да усещам нещо. Кървих 3 дни, което потвърждава, че болката е била от нараняването с инструментите.
И най-интересното: след процедурата имах силни болки в дясното рамо, което доказвало още веднъж проходимостта на тръбите.

Така че се успокой, може да си имала подобен "проблем"  Peace

# 98
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Хайде да се отчета-излезе ми резултати и за херпес- отрицателен е! newsm44 newsm44

# 99
  • Мнения: 547
Светли здравей!Вчера като се рових във форума попаднах на една започната от теб история с непозната за мен терминология-абдоминална бременност.Така и не открих какво се е оказало най-накрая.Питам за това макар че за теб е минало защото се притеснявам да нямам нещо такова.Имам си една растяща ендометриозна киста.Когато я откриха имах и един непукнат фоликул пред овулация според лекарката.Пих 10 дни противозачатъчни,спрях ги и след седмица ми дойде менстр.От първия ден започнах пак противозачатъчните.Не ги понасях добре-гадене,киселини,главоболие и т.н.Смениха ми ги но и от новите ми се гади но това е друга тема.Отидох на лекар и тя се притесни че много бързо ми растяла кистата при това не била еднородна.Нещо се стреснах и не знам отде ми хрумна но започнах да си меря БТ от една седмица и е все 31.1-37.25.По-често 37.2.Оттам пък реших да се консултирам с друга лекарка.Тя ми пусна кръвен тест за бременност.Резултата е 5.33.В лабораторията казаха че е положителен /отговарял на края на 2 седмица/,а лекарката която го пусна каза че е категорично отрицателен.На другата не съм казала за теста,че да не се обиди нещо.На нея май не й се занимава с мен,но лекарката от клиниката по стерилитет в София ме праща пак при нея само че на 4-6 ден от следващия цикъл.През цялото това време си пия противозачатъчните /първо линдинет 30,а сега регулон/.Притеснявам се дали пък за белата не е станала някоя извънматочна бременност или пък някаква рядка инфекция дето няма да ми я открият навреме с тези прегледи през месец.Кажи какво се оказа при теб и ако се сещаш за нещо което да ме ориентира за моя случай пиши къде да чета.Само дето не знам чужди езици.Притеснявам се много от това че трябва да бездействам.А трябваше на 01.03 да ходя в С-я да ми дадът изследванията които се правят и да подготвям документи за здравната каса за инвитро.

# 100
  • Мнения: 2 249
svetli ,безкрайно ти благодаря-успокои ме Hug Heart Eyes  bouquet

# 101
  • Мнения: 957
Я да видим кои се крие и се спотайва, пък има хубав повод за празнуване!!!! Thinking

Честит рожден ден , Денди!!! Всичко, всичко, ама ВСИЧКО най-хубаво ти пожелавам !  bouquet

# 102
  • Мнения: 7 716
Честит празник, Денди! Laughing

# 103
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Честит рожден ден Денди!  bouquet  bouquet
Дано тази година ти донесе най-големия подарък, за който мечтаеш

# 104
  • Мнения: 2 249
Денди,честито!
от всичко най-най и по много Hug hbday happy bd hbday

Общи условия

Активация на акаунт