Ловешки мами - Тема 8

  • 92 050
  • 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 421
Маги имаш ли някакъв телефон на Беневрекова?

# 61
  • Мнения: 10
Маги имаш ли някакъв телефон на Беневрекова?

Да, но имай предвид, че е възможно да ти вдигне и мъжът й, работят заедно. 0887440386 Peace

# 62
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Проблем със Далия нямам, от година и малко я водя и един път не е направила проблем. Имам проблеми с некадърни зъболекари.
Благодаря за телефона, ще звънна утре.

# 63
  • Мнения: 24
Мерси за информацията за педиатрите. За сега съм се спряла на Пашова и към средата на август ще я посетя за да видими дали ще може да ни включи и нас  Grinning
Сега обаче си имам друго терзание и се обръщам към вас, тъй като ми е мн трудно от сф да си подредя нещата : има ли някоя мама , която живее в или около бл.319, бих искала да попитам нещо на лични..... Peace

# 64
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Аз съм живяла в 308, брат ми живее в 319  ; )

Къде във Вароша е кабинета на Беневрекова ? Със ЗК ли работи или без?

# 65
  • Мнения: 10
Къде във Вароша е кабинета на Беневрекова ? Със ЗК ли работи или без?

Работят в една къща, която се намира точно преди пътя за Стратеш. Доколкото разбрах, има и кабинет в Стоматологията, на третия етаж, но не съм ходила там.
Не знам и дали работи по ЗК, но би трябвало. Peace Калина съм я водила само на профилактичен преглед, не й е правила нищо и затова не мога да ти кажа.

# 66
  • Мнения: 9 438
Беневрекова не работи със ЗК. Дъщеря ми имаше проблем с едно зъбче-падна от преди 3 месеца, а все още не бе избило ново, просто нямаше място за него. С триста зора се свързах с нея, а когато ми каза , че прегледа и е 20 лв., честно сърцето ме сви. Та, това е дете!... Мафия голяма са всички.

# 67
  • Мнения: 40
Здравейте,
някой виждал ли е подобен уред в Ловеч, че ми трябва, а ми омръзна да плащам доставки на Еконт и Спиди за суми от 7-10лв

# 68
  • Мнения: 1 484
Здравейте имам една молба знаете ли Малакова дали работи в момента.Звънях и няколко пъти но телефона и е все изключен.

# 69
  • Мнения: 16
Здравейте
Ако търсите как да организирате един по различен празник на вашето дете обадете ни се

Предлагаме надуваем замък под наем 2 часа 25лв.
Цялостно организиране  на партита, декорация, фейс пейтинг,парти баг/подаръчета за деца/.пината,кетеринг,аниматори   Tada

Организираме  дестки рожденни дни,кръщанета,сватби и всякакви партита на разумни цени
тел за контакт 0988987073

# 70
  • Мнения: 74
Здравейте!

Как сте ловешки мами? Трудно беше да открия темата, но най-накрая се справих.
Искам да попитам дали има майки с деца, които ходят в балет Ралица, народни танци или други извън-градински дейности. Имам момиченце, което има желание да ходи на танци и пеене, но не мога да намеря, нито информация, нито телефони, та всякаква информация ще ми е от полза - времетраене, цени, доволни ли сте?

Живея в 318, ако момичето с въпрос за 319 се нуждае от помощ все още:)

# 71
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Здравейте на всички   bouquet
реших да пиша при вас,тей като съм малко притеснена.От Ловеч съм.От седмица насам детето ми е в д.градина Радост на Бабаковец.Преди това беше на ясла,винаги е ходел с желание.А в момента е мълчалив,тъжен,като спомена за градината казва:-Мамо,не искам при децата.Сутрин е голяма мъка,плач,молби,а на мен ми се къса сърцето.
Та въпроса ми е има ли някой,който може да сподели мнение-добро или лошо за самата градина,за всичко,тей като в момента съм в голяма чуденка и съм много притеснена?

# 72
  • Мнения: 74
Детето е на 3, така ли?
Симона е от тази година там и ми е рано да преценя. При г-жа Райоква(вска) е. Определено ходи с нежелание, но я разбирам - 3 месеца е била вкъщи и сега - много нови физиономии, нов режим....Имам много добри коментари за градинката от досегашния учител на дъщеря ми - Еленка Щерева, при която ходи миналата година, а на нея може да се вярва на 100%
Аз имам много добро мнение за Слънце, защото там съм ходила на открити уроци - възхитена съм от отношението и упражненията, които правеха децата...
Все пак си мисля, че зависи не от градината, нито от базата, а от това на какъв учител попаднете и дали ще си пасне с детето...

# 73
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Дa- ще прaви 4 нaпролет,той не е бил вкъщи до сегa все нa яслa,но новaтa обстaновкa го рaзтройвa,имa еднa лелкa ли е,госпожa ли е,виждaм,че я хaресвa,a еднaтa ни госпожa видях до сегa сaмо,още нямaм впечaтления.Дaно мине този период,че е супер гaдно дa го гледaм сутрин кaк плaче.
Инaче или вие ли сте в Рaдост,дa не сме в еднa групa?

# 74
  • Ловеч
  • Мнения: 782
На позната малкия е в градината на бабаковец вече 2ра година, доволна е. На 4г и малко е.

Ние сме в Слънце, доволна съм, т.е. бях, за тази година ще видим, че имаше масови разправии с директорката, групите и три от наборите - 2009,2010,2011

Някой информация за групите народни танци за деца под 5г?

Всъщност какво има, като занимания в града за деца и от каква възраст? Език някъде?

Общи условия

Активация на акаунт