Ловешки мами - Тема 8

  • 92 013
  • 325
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 436
Здравейте,има ли работещ зъболекар в събота?
Д-р Чоков, д-р Чернева.
Ди Калинел дент в Троян също работи и в събота.

# 256
  • Мнения: 67
Много Ви благодаря!

# 257
  • Мнения: 89
Здравейте момичета. Извинявам се че нахлувам в темата ви. Бих помолил за малко информация за добро училище след 4 клас в Ловеч. Профил рисуване или математика. Или просто добро...Ще съм благодарна.

# 258
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте момичета. Извинявам се че нахлувам в темата ви. Бих помолил за малко информация за добро училище след 4 клас в Ловеч. Профил рисуване или математика. Или просто добро...Ще съм благодарна.
Просто добро - "Христо Никифоров". Няма профили, но учителите са отлични преподаватели. Във "Васил Левски" има профил Математика. Общообразователно училище с профил рисуване едва ли ще намерите. Всички залагат най-вече на БЕЛ и Математика.

# 259
  • Мнения: 89
viki_1974 благодаря, а тези две училища на сменили са?!

# 260
  • Мнения: 129
Профил математика може също в Природо-математическата гимназия,което е най-добрият вариант. За жалост рисуването в Ловеч е в една единствена школа,която аз лично не препоръчвам. Училищата в Ловеч не са на смени(освен езиковата гимназия).

# 261
  • Русе
  • Мнения: 7 058
За прием след четвърти клас в ПМГ си има изисквания, не е както в другите училища - ако има свободни места.
Ето ги за ПМГ Ловеч
Скрит текст:
Прием на ученици след IV клас
За вас, четвъртокласници!

Скъпи ученици, уважаеми родители,

За учебната 2021/2022 година за класирането на учениците в V клас ще се вземат резултатите от следните математически състезания:
- Математическо състезание „Европейско кенгуру“, което ще се проведе на 18.03.2021 г. от 12.00 ч.;
- Математическо състезание за ученици от IV клас „Математика за всеки“, което ще се проведе на 15.05.2021 г.

Във формирането на бала за класиране ще се включи резултата от Областния кръг на олимпиадата по математика, който ще се проведе на 13.02.2021 г. от 9.00 часа. За да се класиране за областен кръг ще е нужно да се явите на общински кръг.

Методиката за извършване на класирането и тежестта на резултатите от състезанията и олимпиадата ще бъдат публикуване тук до края на календарната 2020 г.
МЕТОДИКА за извършване на класирането и тежестта на резултатите от състезанието и/или олимпиадата за учебната 2020/2021 г. за държавен план-прием в ПЕТИ клас.

Пожелаваме успех на всички четвъртокласници!

# 262
  • Мнения: 89
Оо благодаря много. Аз това го намерих за ПМГто ама мислех че е след 7ми клас. Не знаех че има прием и след четвърти. Това а е добре. Интересно че не вземат оценката от матурите.

# 263
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Оо благодаря много. Аз това го намерих за ПМГто ама мислех че е след 7ми клас. Не знаех че има прием и след четвърти. Това а е добре. Интересно че не вземат оценката от матурите.
Те тези "матури" са... От година на година стават все по-лесни. Целта е повече успеваемост и повече шестици, да покажем колко са умни децата.

# 264
  • Мнения: 89
Да има нещо такова 😉 а нивото на ПМГто как е като цяло?

# 265
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Да има нещо такова 😉 а нивото на ПМГто как е като цяло?
Като всяка ПМГ.

# 266
  • Мнения: 89
Благодаря ви!

# 267
  • Мнения: 67
Здравейте,препоръчайте автоинструктор за град Ловеч.

# 268
  • Мнения: 1 130
Здравейте,препоръчайте автоинструктор за град Ловеч.
Милен Гечев

# 269
  • Мнения: 89
Здравейте отново. Аз пак имам едно питане. За деца след 4ти клас има ли някакви варианти за слетобедни занимания. Занимални, нещо към училищата...каквото и да е?! Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт