Ловешки мами - Тема 8

  • 91 767
  • 325
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 128
Здравейте!
Извинявйте за нахлуването в темата!
Искам да помоля, ако има родители на деца, учещи в ЕГ в града, да се включат с впечатления. Славата на училището е много добра, но всички преки мнения, които имам, са от нейни възпитаници от преди 15-20 г, а ме интересува как са нещата към момента, включително и условията в пансиона.
Благодаря предварително!

# 271
  • Мнения: 817
Здравейте, за дете на 4 години кой УНГ ще препоръчате, д-р Стоянов или д--р Чапаров?

# 272
  • Мнения: 9 429
Здравейте, за дете на 4 години кой УНГ ще препоръчате, д-р Стоянов или д--р Чапаров?

Доктор Чапаров.

# 273
  • Мнения: 1 130
Кой Стоянов, Цветомир или Станимир? Аз и от двамата съм доволна, като вторият ни е приемал и късно вечер, и в почивен ден.
От Чапаров не съм доволна.

# 274
  • Мнения: 817
Кой Стоянов, Цветомир или Станимир? Аз и от двамата съм доволна, като вторият ни е приемал и късно вечер, и в почивен ден.
От Чапаров не съм доволна.
Ами не знам честно казано кой, познати ми казаха Стоянов, ние сме от Троян и събирам мнения къде да отидем.

# 275
  • Мнения: 789
Здравейте,
Виждам, че в темата не е писано отдавна, но ще си задам въпроса!
Инцидентно празнуваме утре РД на дете и искаме да си купим готова торта, тъй като поради обективни причини няма да има време за приготвяне на такава само за нас!
Можете ли да препоръчате сладкарница с доказано качество и богат избор, без значение от цената? Благодаря предварително!

# 276
  • Мнения: 103
Здравейте,
Виждам, че в темата не е писано отдавна, но ще си задам въпроса!
Инцидентно празнуваме утре РД на дете и искаме да си купим готова торта, тъй като поради обективни причини няма да има време за приготвяне на такава само за нас!
Можете ли да препоръчате сладкарница с доказано качество и богат избор, без значение от цената? Благодаря предварително!
Здравейте, особен избор няма, фаворит, Ивон във Вароша и флорева на бабаковец, макар че не знам какво е положението с готвите торти, в кафе Аполо работят с торти Неделя, но дали ще има цяла, също е добър въпрос. Фаворит е най-сигурно, макар че доста вдигнаха цените за качеството, което предлагат, иначе на вкус го докарват.

# 277
  • Мнения: 789
Здравейте,
Отново влизам в темата с въпрос - има ли някъде в Ловеч салон за красота, който прави класически маникюр с обикновен лак БЕЗ UV-лампа? Интересуват ме и всякакви процедури, включващи хидратиращи и подхранващи терапии за лице! Благодаря предварително!

# 278
  • Мнения: 103
Здравей, Ради в блок Кристал прави маникюр с обикновен лак. По другия въпрос не мога да помогна. На козметик съм ходила преди години при д-р Драгойска в Троян.

# 279
  • Мнения: 789
Здравей, Ради в блок Кристал прави маникюр с обикновен лак. По другия въпрос не мога да помогна. На козметик съм ходила преди години при д-р Драгойска в Троян.
Благодаря много, може ли някакви контакти ако имаш налични? ☺️ И едно уточнение - това е блока непосредствено до сладкарница Фаворит, нали така? Че аз съм си от Ловеч по принцип, ама съм си забравила родния град 😅

# 280
  • Мнения: 103
Ето телефон - 0886103803. Блок Кристал се намира на ул. Съйко Съев над детската градина.

# 281
  • Мнения: 571
Здравейте в търсене сме на къща в Синан тепе. И понеже в интернет не откривам нищо се престрашавам да пиша тук за помощ. Дали има агенция в града, (освен Адрес, с която се свързах и не ми бяха от помощ) или някоя от вас случайно да знае за къща която не е пусната за продажба в мрежата. Или просто няколко дни  да си отделя време и да се разходя на място и да разпитвам. Приемам всякакви съвети и насоки
Благодаря предварително.

# 282
  • Мнения: 103
Здравей, не знам до колко мога да съм ти от полза, има и други агенции за недвижими имоти. Има една, която се намира в до офиса на нотариус Анна Ценкова (до полицията - бившият китайски ресторант), дамата е местна, би трябвало да може да ти свърши работа, откриха и нова агенция на съседната на тази улица (преди ДЗИ). Желая успех, дано някой да се включи.
Здравейте в търсене сме на къща в Синан тепе. И понеже в интернет не откривам нищо се престрашавам да пиша тук за помощ. Дали има агенция в града, (освен Адрес, с която се свързах и не ми бяха от помощ) или някоя от вас случайно да знае за къща която не е пусната за продажба в мрежата. Или просто няколко дни  да си отделя време и да се разходя на място и да разпитвам. Приемам всякакви съвети и насоки
Благодаря предварително.

# 283
  • Мнения: 37

Здравейте,предстои ми да се запиша по здравна на жк в Ловеч,като се местя от друг град.Та въпроса ми е при кой др. ще е подходящо само по това което ми се полага по здравна каса.без всеки път да доплащам .

# 284
  • Мнения: 9 429
Редактирам се

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 17:16 от Кристал

Общи условия

Активация на акаунт