Ловешки мами - Тема 8

  • 92 248
  • 325
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 129
Кирил Иванов не мисля че води женска консултация. Все пак е личен лекар, не АГ.
Ако съм разбрала правилно и търсите гинеколог за водене на женска консултация,препоръчвам Красимир Кипров.

# 287
  • Мнения: 9 442
Грешката е моя, не знам защо си внуших, че става въпрос за личен лекар.
В случая за АГ не препоръчвам никой от Ловеч. Ориентирай се към Троян или Плевен.

# 288
  • Мнения: 40
Да явно не съм написала ясно ,че за женска консултация става въпрос.

# 289
  • Мнения: 103
Да явно не съм написала ясно ,че за женска консултация става въпрос.
Всеки може да ви свърши работа, аз лично съм ходила при д-р Петракиев, доволна съм, нищо не съм доплащала.

# 290
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета. Догодина ще се местим с дъщеря ми в Ловеч и ще я записвам на ясла в Шарено петле- надявам се че няма да има проблем. Ще се радвам да се запозная с други мами за разходки и обмен на информация. Засега идвам рядко правим ремонт на апартамента. Ще сме в блока на ул Отец Паисий.

# 291
  • София
  • Мнения: 389
Дами, кой е най-добрият фризьор в Ловеч. За късо подстригване.

# 292
  • Мнения: 103
Труден въпрос, може би Таня Стаматова в редичката магазини до ОББ, самата тя е с къса прическа, виждала съм клиентките й се със сравнително малка дължина на косата, доста добре изглеждат.
Дами, кой е най-добрият фризьор в Ловеч. За късо подстригване.

# 293
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Труден въпрос, може би Таня Стаматова в редичката магазини до ОББ, самата тя е с къса прическа, виждала съм клиентките й се със сравнително малка дължина на косата, доста добре изглеждат.
Дами, кой е най-добрият фризьор в Ловеч. За късо подстригване.
Нали не мислите, че се подстригва сама? По-скоро трябва да се пита кой я подстригва.

# 294
  • Мнения: 40
Здравейте отново,пак съм с питане за женска консултация в Ловеч.Др.Кипров не пожела да ме вземе за пациент(под предлог ,че не може да ми издаде болничен)Така ,хубаво,само незнам защо ме изпрати само и единствено в медицинския център.Там дали ще мога да използвам само това което се полага по здр.каса ?Единствените доктори в Ловеч ,които издават болнични д-р Опанова и д-р.Атанасов ли са?

# 295
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Всеки един лекар може да издава болничен лист. Друг е въпроса ако са по-продължителни болничните. Тогава б. л. трябва да се издаде от извънболнична ЛКК. Затова може би са ви препратили към конкретния МЦ. Там СЛКК по АГ ще ви издават б.л. Но внимавайте много каква диагноза ще ви пишат. Да не го изхвърли системата на НОИ и да го обжалват.

# 296
  • Мнения: 40
Един болничен и впоследствие този ,който е 45 дневния преди раждане,няма нужда веаоще от ЛК.Нямам идея защо така бързо ми посочи вратата,явно си има негови доводи.Дори да трябва ЛК пак се съмнявам само тези 2 лекари да могат да прарят на такава ....

# 297
  • Русе
  • Мнения: 7 058
ЛКК се определят със заповед на РЗИ. В град с размерите на Ловеч едва ли са повече от 3-4.
Един лекар еднолично може да издаде не повече от 14 календарни дни без прекъсване и не повече от 40 календарни дни за цялата година. Така, че може би правилно ви е насочил към МЦ.

# 298
  • Мнения: 40
Не разбирам как други момичета изкарват почти половин година бременни в къщи аз за 28 дни болничен и през лекарска комисия трябва да минавам

# 299
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Изкарват, но минават през ЛКК. Еднолично от лекар се издават до 14 дни без прекъсване.

Общи условия

Активация на акаунт