Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 8

  • 39 555
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 840
Леле ореваха света тия и двете за Кузей.Ама няма как да не е така като е такъв убавец

Но най накрая нека спечели тази която наистина заслужава да бъде обичана от него

# 706
  • София
  • Мнения: 2 992
Значи ни предстоят интересни епизоди!
Фенче, Дидка,  Hug Hug Hug   love001  
Оставям ви, ч е ще имам гости за обяд а до никъде не съм стигнала smile3555
До по-късно мИлИнки!    love001  love001  love001

# 707
  • Мнения: 18 595
Джоли  Heart Eyes Hug
Аха  smile3521 smile3521 тепърва започва да става все по-интересно!
Я вижте мама Хандан в реала ...

хубава жена ... а как я бяха гримирали в нашия филм  ooooh!

# 708
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Здравейте Кузейки.... Hug
Прочетох, видях и се радвам, че бързо ви намерих..... Party
Епизодите бяха тежки, аз си падам романтичка...и Марги знае, че не обичам да пиша, когато има драми в сериала....тогава си  smile3505 и слушам музика....
затова няма да коментирам, че излишно се напрягам....„.
Диди, Фенче много хубави снимки, значи сватбите във филма ще са достатъчно на брой newsm78
Момичета,няма да изброявам за да не пропусна някои много хубави коментари сте направили, аз само ще допълня, че няма значение кой в кого е влюбен, важното е чувствата да са истински и да не причиняват болка на човека когото обичаме....
Марги,
Скрит текст:
спомням си Адана и сериала ми липсва....ето нещо да си припомниш от емоциите тогава....
http://vbox7.com/play:a08c8bb4c8

# 709
  • Мнения: 2 116
Зиз, Джоли, gostenka68, привет и за вас днес! Hug

gostenka68,  Heart Eyes
Подведох те,  Praynig Hug оказа се, че вчера макар да започнахме деня в темата изписвайки за няколко часа 3-4 стр. темпото ни избяга после. newsm78 Joy
Та пак ни намираш в тема 8-ма. Grinning

О, много, ама много благодаря за клипа от ПП! Two Hearts
Скрит текст:
Страхотен сериал, беше невероятно преживяване да го изгледаме и пишем в темата му, така е. smile3521
За мен е специален и с още нещо-новите виртуални приятели които ми подари! newsm03

Цвети, специално за теб!    love001

За мен в еп. от петък комичния момент дойде именно от Ферат и копоите му. Joy
Не, че беше и кой знае колко комичен, ама на фона на останалото може да се приеме и за такъв, поне аз така го определих за себе си.
Сцените от 25:49 до 26:14
http://www.dailymotion.com/video/x1l7jqj_59-1

Ама къде у хората на Ферат толкова акъл... hahaha hahaha
Виж мускуси-да, от тях имаха в повечко... hahaha hahaha


Казват какъвто си с такива се събираш, ама и тази- с какъвто се събереш такъв ставаш...
и двете са му са подходящи в случая на г-н Ферат... hahaha hahaha


И не му стигаха неговите плиткоумници,  newsm78 Joy та още една му дойде на главата... hahaha hahaha





Сценаристките на филма - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу


Доста неща са изписани по адрес на двете дами- сценаристки, и не само тук, а изобщо в подфорума на бг мама за РСТ.... #Crazy
Някои навярно са така, а други-едва ли, но според мен са доста добри.  Peace


Едва сега разбирам, че това треперене newsm78  какви ще ги свърши Ферат е било излишно. Stop
Шансове да успее няма защото:
- не е прав, истината не е на негова страна
- доброто винаги побеждава
- който зло мисли, зло намира
- а с тез всички "умници" около него...мутрите му, а и със Симай сега...
и гений да беше, провала му пак е гарантиран и въпрос само на време...  hahaha hahaha

Та двете дами бяха подсигурили съдбата на Ферат отвсякъде...  yes




Добре е, че си имаме и Али...и най-забавните моменти пак от него, като запазена марка са му.  Grinning

Сцените от 22:36 до 22:55
http://www.dailymotion.com/video/x1l7jsw_59-2

 Joy Joy Joy

Спокоен следобед в неделя за всички! Hug

# 710
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Марги,
 за мен най- хубавото до момента в сериала е приятелството между Кузей и Али, напомня ми за това между Джерен и Дияр...дай боже всекиму такъв приятел да има до себе си.....
Фарат ми прилича на Азиз, дано обаче, той да не е с девет живота като него... Joy Joy Joy
Приятен следобед...
Скрит текст:

 За любовта- Джемре -Кузей-Зейнеп....

# 711
  • Мнения: 1 012
Еее, ама вие преразказахте целия филм!  Crossing Arms За какво са се потрудили хората да сложат бутон *скрит текст*?  Rolling Eyes

Пускам НОВА ТЕМА, че след обяд няма да съм в къщи.

# 712
  • Мнения: 18 595
Гости  Heart Eyes страхотно е това, което си намерила за любовта между Джемре и Кузей  newsm10 smile3521 smile3521 така е, на сърцето никой не може да заповяда, колкото и да се мъчи ...
А пък аз открих следния текст, който веднага ми напомни за някои наши герои, познайте кои  hahaha
Скрит текст:
На мен, за разлика от Светлето  Heart Eyes пък ми харесват последните два епизода ... вярно е, много са тежки, но първо,  показват коя е господарка в сърцето на Кузей, за ужас на тези, които се радват, че сега е със Зейнеп  Laughing и второ ... невероятна игра на Киво, Ръза и Йойкю ... особено Къванч беше страхотен ... повярвах му, че наистина едва бере душа без въздух. Heart Eyes Ръза и Йойкю също изиграха този момент перфектно - направо можеш да почувстваш отчаянието им ...
Не съм съгласна, че Зейнеп не се притесни за Кузей Naughty притесни се, ама не го показа така добре, както Джемре  Laughing
На кого според вас искаше да изпрати Кузей съобщение,но не успя, след спомена му за думите на Джемре, че си слага маска на лицето и на сърцето, за да не разбере никой истинските му чувства  newsm78

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 14:38 от queen_fenka

# 713
  • Мнения: 2 116
Ромина, привет и за теб! Hug

Еее, ама вие преразказахте целия филм!  Crossing Arms За какво са се потрудили хората да сложат бутон *скрит текст*?  Rolling Eyes

Не знам кого визираш под вие и какво влагаш в преразказахте, но връщайки се към това което е споделено в темата днес, аз не мисля, че е бил необходим бутона скрит текст. Naughty
А, че всеки си има своите основания да мисли едно или друго,  newsm78 Joy  
о, да, определено...така е.
Всичко е въпрос на гл. точка. Hug



gostenka68, Фенче,  Heart Eyes Hug

gostenka68, да, приятелството между Кузей и Али  носи за зрителите мигът спокойствие с усмивка в сюжета.  Grinning
Но от приятелството тръгва и любовта в случая на Джемре и Кузей.   loveuuu

И нещо по повод на приятелството...от фейса е и ми хареса... Heart Eyes
Споделям ви го, ако е избягало настроението ви, или не сте го намерили все още за днес... newsm78 Joy
а вече е следобед, та е време... Wink  Hug

Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 18 595
Роминка  Heart Eyes благодаря ти, че се грижиш за нас!  bouquet
Марги  Heart Eyes най-вероятно говори за снимките Роминка ... е, ами то има ли някой вече тук, който да не знае какво ще се случи накрая  newsm78
Много ми хареса мисълта за приятелството ... точно така е. Затова именно и аз твърдя, че е няколко вида, когато писахме по тази тема с Димето Heart Eyes ти също. По тази причина не мога да нарека двете влюбени момичета само добри познати ...по-скоро бивши приятелки ... но и двете няма да скъсат отношенията си една с друга, защо ли  newsm78

# 715
  • Мнения: 1 012
Марги  Hug ти може да не виждаш, но аз виждам добре, особено споделеното за сватби и подобни е доста по-напред във филма  Peace

# 716
  • Мнения: 2 116
Цитат
На кого според вас искаше да изпрати Кузей съобщение,но не успя, след спомена му за думите на Джемре, че си слага маска на лицето и на сърцето, за да разбере никой истинските му чувства.


Фенче,  Heart Eyes
Не знам в случая, но като знам какво се случва в сюжета занапред едно предположение в тази посока...
вече в спойлер.
Скрит текст:
Най-вероятно бе за нея, за Джемре. Така мисля правейки съпоставка с момента в който след смъртта на Али беше решил да убие Ферат.
Тогава смятайки, че може и да няма друга възможност той се обади на Джемре за да й каже думите които така и не успяваше да изрече до момента, това така дълбоко скривано от него-
Джемре...аз...много те обичам!!!   Kissing Heart
И тогава, както и сега той усети, че момента и времето им беше дошло, защото вероятността да няма друг шанс да ги каже бе голяма и реална.
Тогава да бъде убит от Ферат, а сега да не успее да се измъкне от гроба.  Rolling Eyes

Момента е от: 1:56:16 до финала на оригинален еп 41-ви
http://www.keyfiseyir.com/show/kuzey-guney/s02/e41

Предполагам разбира се, няма как да знаем... Peace
А и ние като зрители имаме свобода да си правим наши си тълкувания както намерим за добре, нали? Grinning

Ромина,  Heart Eyes
По отношение на снимки и колажи от сериала като цяло поместени в темата, то не е от сега да не са само до излъченото по БТВ до момента.  
Във всяка тема има такива/поне аз от както пиша, май беше 3-та, / аз също не правя изключение  Embarassed, затова отново смятам, че днешните не са по-издайнически,  #Crazy разбирам, че визираш тях.  Peace
Иначе за скрития текст да се ползва за бъдещи събития-съм ЗА! newsm10
Щом се налага и за снимки и колажи...ОК, да се знае тогава.
И още нещо като предложение от мен...ако ще има забележки, то нека не са избирателни. Mr. Green
Ако може и още едно,  Praynig Hug към мен да са и персонални когато се налага,
че тез обобщения ме вкарват в излишни чуденки...  newsm78 Joy

А и понякога не съм от досетливите и бързо схватливите...   33uu Grinning

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 14:50 от margita9

# 717
  • Варна
  • Мнения: 685
Днес и аз прекалих със снимките, за което се извинявам Praynig, ама нали сме нетърпеливи Mr. Green



# 718
  • Мнения: 18 595
Тя Роминка  Heart Eyes не е от тези, дето ще правят забележки.Но наистина сме се уляли ...
Роминка  Heart Eyes Hug специално за теб един прекрасен Киво, та да ни простиш!



Скрит текст:
едва сега забелязвам, че по едно време и прическите им бяха почти еднакви, а и роклите са им едни и същи ... после, ние сме си ги сравнявали  hahaha ми как не ? И пак нашето ми е по-хубаво  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 
Марги  Heart Eyes newsm10 smile3521 smile3521 и аз мисля като теб за SMS-a  Peace
  Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 9 156
Хей как сте бе фенки-кузейки Laughing.Гледам филма много напред и няма да коментирам,само ще кажа,че става още по-интересен,не го пропускайте.И да изкажа мнение за красотата на актрисите,че нали не си падам много по Джамрето,ама по нататък и Зейнеп погрознява Grinning Grinning появава се една девойка за малко ,която за мен е най-красивата в сериала,а не Бану.Мое мнение ,де и въпрос на вкус.Приятен остатък от неделята Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт