Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оооо, Мичке...гюнайдъъъън Hug
Лелчето ми Hug

# 31
  • Мнения: 15 884
гюнайдън джанъм Hug Hug Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 21 201
Опаляяяя, bowuu сега е с друга в джипа му и му е лична шофьорка. Mr. Green
Затова все казвам, че докато не видя снимки и видеа на него, и Сера каквито излизаха повреме на връзката й с Толгахан от които ясно си личеше, че имат любовни отношения не вярвам, защото може да се снима с всяка, млад е, излиза, забавлява се, но това не значи, че са нещо повече от приятели/колеги.
Вани, Hug Мими, Hug Зизунче леля. Hug
N E W ! Cagatay Ulusoy ..!


# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ха честито ми нови парцаляци...  bouquet  bouquet Hug Hug
Да съм жива и здрава да си ги ползвам с кеф Laughing Laughing Laughing

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде Heart Eyes Hug тази е от АФК,заедно с мъжа и движи в последно време Чачко  Peace

# 35
  • Мнения: 123
Юхуууууу, добро утроооо, сладкишиииии!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Благодаря за новия дом! Зиз, Габииии, ЛейДииии - страхотни попадения и този път! Смях и романтика - перфе!  newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51  love001

Ох, беее, не съм изкачила стъпалата в старото крило, само тук, че етажите по-малко  Mr. Green Та, не разбрах, кой се е оженил?  newsm78

Пожелавам Ви много слънце днес, усмивки и любов!  Hug Hug Hug

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Зизуно,Мичони  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
То и на мен ми пареха очите вчера от смяната на времето,ама никой освен Ренку,не ме отрази  Mr. Green
Дибо Heart Eyes Hug

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ди  Hug

Ай да върва да хвана парцалетката Laughing Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 6 105
Тъкмо това щях да кажа и аз за снимките   Peace Наде и аз си мисля същото,но честно казано безлична ми стана тяхната натрапена "любов"  Peace
Зиз,честити дрешки,пиша от тела и не ги виждам,но ако са с този с когото предполагам тогава  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 21 201
Наде Heart Eyes Hug тази е от АФК,заедно с мъжа и движи в последно време Чачко  Peace
Hug
Илкнур.
Да ти кажа честно даже не се и загледах в лицето на дамата защото не ме интересува с коя, и къде ходи.
Това обаче не ми пречи да не вярвам на връзката му със Сера докато не видя снимки и видеа за които споменах преди малко, защото от играта им не мога да съдя, че са влюбени в реала по простата причина, че не ги усещам а и неведнъж, и с предишните му партньорки играеше влюбен, и обичащ мъж, и ме убеждаваше всеки път с играта си.
Дибо. Hug
Зиз, честити парцалетки. Grinning

# 40
  • Мнения: 15 884
Зизуно,Мичони  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
То и на мен ми пареха очите вчера от смяната на времето,ама никой освен Ренку,не ме отрази  Mr. Green
Дибо Heart Eyes Hug
Hug щот не са ти парели ушите, за тва Party Laughing
Зизулино, 4естити ти парцаляци   bouquet
Дибо Hug Hug Hug

# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Вече ,мога да зафалвам и изчезвам Mr. Green
Зизулино за ремонта на крилото  Heart Eyes Hug
Дидолино,за чудната любов в колажите  Heart Eyes Hug
И на Гъбка,за комиксите с наболелите теми Heart Eyes Hug


Хйде,бай,бай от мен,че ще помиткам малко,докато дойде срещата с зъболекаря  ooooh!

# 42
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 554
Скрит текст:
Опаляяяя, bowuu сега е с друга в джипа му и му е лична шофьорка. Mr. Green
Затова все казвам, че докато не видя снимки и видеа на него, и Сера каквито излизаха повреме на връзката й с Толгахан от които ясно си личеше, че имат любовни отношения не вярвам, защото може да се снима с всяка, млад е, излиза, забавлява се, но това не значи, че са нещо повече от приятели/колеги.
Вани, Hug Мими, Hug Зизунче леля. Hug
N E W ! Cagatay Ulusoy ..!




Наде, тя тази я знаем от как знаем Чачо- това е Илкнур Айканат, булката на брадаткото Wink милион пъти сме качвали нейни снимки с Ча....

Аз се питам обаче, кой е този самоубиец дето е прелетял пред джипа и все ги намира по трафик и по светофари...то бива съвпадения един път втори път ама..... ooooh!

пп Ирче, не е само в последно време, а от край време, достатъчно снимки имат още от началото на ПО, а преди това са още повече  Peace

А сега добърден на всички wavey wavey wavey

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нарцисчева....айде успех при д-р Зъбчо...с теб съм... spoko hug

# 44
  • Мнения: 21 201
Ивче, Hug може и да са качвани нейни снимки милион пъти но въобще не съм и запомнила физиономията защото не съм си поставила за цел да я запомня. С която и да се снима Ча за мен все е следващата.
Явно Чаатай пак е пийнал щом тя шофира.
Обаче и папараците си съчиняват небивалици.
По това да разбере човек колко са им верни драсканиците, които пишат. ooooh!

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 10:27 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт