Отговори
# 45
  • Мнения: 15 884
Нарцисчева....айде успех при д-р Зъбчо...с теб съм... spoko hug
+1

# 46
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Ивче, може и да са качвани нейни снимки милион пъти но въобще не съм и запомнила физиономията защото не съм си поставила за цел да я запомня. С която и да се снима Ча за мен все е следващата.
Явно Чаатай пак е горе на черешата щом тя шофира.
Обаче и папараците си съчиняват небивалици.
По това да разбере човек колко са им верни драсканиците, които си съчиняват. ooooh!


А може и на купонче да са били някъде- и преди се е случвало да ги наснимат по извънградски кръчми и сокаци и Илкнур-а пак беше шофьорка, въпреки че и мъжо и беше там...явно кочовете си пийват пък тя ги разнася по къщята после.... Laughing
Очевидно се пази  Ча с шофьорлъка и пиенето, че ако му вземат книжката втори път ще е много лошо Wink
Хем много добре я знаят коя е и пак писали глупости.... То не веднъж са си противоречали и преувеличавали журналята, аз и затова на такива драскачи не вярвам, само на признания и снимки  Peace

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 10:42 от Беллора

# 47
  • Мнения: 2 788
Привет  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 15 884
Бел Hug Илина Hug

# 49
# 50
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465


Ей го на стари снимки с Илкнур- тука му беше уредила някаква реклама на Ксинт това е някъде септември 2012.  Wink  Помня че нейно дело беше този договор, при все, че не  му е мениджър  Peace Имаха после и снимки при договарянето, хапваха някакви сандвичи, снимаха ги и  пред колата, като си тръгваха, като ги бяха наобиколили фенове... Wink  През цялото време си бяха двамата, как пък един драскач не написа тогава подобна глупост...
Както казах, толкова снимки имат заедно, жалко, че не намирам почти нищо вече, после ще питам Проф за една конкретна фотка от началото на втория сезон на АФК, там вече наистина са щракнати в много любопитна поза newsm78
Преди време бяхме качвали и един клип Ча с нея на закуска- от заснетото, макар и с много лошо качество, се вижда как ги напитиха папараците и тя избяга по улицата, а после някак се бяха намерили и ги хванаха в кадър в джипа...мисля, че Проф го беше качвала newsm78
Та за мен Ча и тя имат много по -любопитни общи кадри, при все че тя е омъжена, а със СС само едното  возене Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 21 201
Ох Ивче, не ми отваряй устата.....семейни приятели....tooth
От сета.
Бившата на Яман, Лейля(с къдравата коса) се е върнала в Истанбул. Laughing

# 52
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Ох Ивче, не ми отваряй устата.....семейни приятели....tooth
От сета.
Бившата на Яман, Лейля(с къдравата коса) се е върнала в Истанбул. Laughing
Скрит текст:

Серка, бая едра задница има тука, чак не е за вярване, че е нейна като и гледа човек мършавите крайници Whistling

# 53
  • Мнения: 620
 Joy Опасен семеен приятел, да ти развали семейството Joy Joy Joy

# 54
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Joy Опасен семеен приятел, да ти развали семейството Joy Joy Joy

То това ще е върхЪ Серка да се окаже параванчИтУ в Чачовата история ....де такъв късмет tooth

# 55
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър понеделник, шашавелки  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дет е казала Диди не само очите ми бучаха сутринта, ама и ушите ми бодяха  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Ся 2-3 дни, докато се вкарам в този времеви коловоз, ша съм като изстискан лимон Whistling Whistling
Голяма работа измислиха с тази смяна на времето, няма що, милиони направи икономиката по света, ша използват светлата част на деня, все едно сме на свещи в тъмната част, та не може да се прави икономика Crossing Arms Crossing Arms
Хайде, набръмчах се Mr. Green

Сега да ви поднеса кафенцето /за трета смяна Joy/ Grinning Hug
Скрит текст:

И да отпочнем седмицата с ФЕмирчетата  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug



Слънчева, успешна и усмихната седмица Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 620
ако е забърсал жената на шофьора си, чак и параван, виж ако е нещо по-така, от съдебната система, тогава може. хипотези, хипотези.............. newsm62 newsm62

# 57
  • Мнения: 30 820
Здравейтииии Hug Hug Hug

Ирка Hug дано не те боли много при зъбара Rolling Eyes

Хубав полуден Laughing и успешна седмица Hug

# 58
  • Мнения: 0
Благодаря за новата тема !  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Бързам и изчезвам по работа  !
Успешна седмица на всички !  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Хилоууууу,

От сабахлем размятаме Ча - хубав ден за диспансера!  newsm47

Отношенията на Ча с Илкнур винаги са будели подозрения. hahaha Той все ходи с нея. Е, и с мъжа й.  Joy Ама не разбрах какво са писали журналистите, че не сте сложили нито един линк да видя какво са драснали.

Белл, ще ми отвориш бая работа, че само Чачковите снимки са ми над 8100, а тези от АФК над 5700.  Crazy Ще потърся клипа, а ако са го изтрили в тубата ще го кача, сигурна съм че го имам. Тогава беше много съмнително защо Илкнур така смутено избяга, при положение, че всички знаят коя, е и че в онзи момент работеха заедно.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт