Отговори
# 60
  • Мнения: 16 938
Зизу честити дрешки и с теб съм нека бързо да се оправиш при зъболекаря. Hug Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 298
Ха честито ми нови парцаляци...  bouquet  bouquet Hug Hug
Да съм жива и здрава да си ги ползвам с кеф Laughing Laughing Laughing


Гюнайдън  wavey

А аз що не ти ги видим парцаляците и аво newsm78

# 62
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хилоууууу,

От сабахлем размятаме Ча - хубав ден за диспансера!  newsm47

Отношенията на Ча с Илкнур винаги са будели подозрения. hahaha Той все ходи с нея. Е, и с мъжа й.  Joy Ама не разбрах какво са писали журналистите, че не сте сложили нито един линк да видя какво са драснали.

Белл, ще ми отвориш бая работа, че само Чачковите снимки са ми над 8100, а тези от АФК над 5700.  Crazy Ще потърся клипа, а ако са го изтрили в тубата ще го кача, сигурна съм че го имам. Тогава беше много съмнително защо Илкнур така смутено избяга, при положение, че всички знаят коя, е и че в онзи момент работеха заедно.   Wink

Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
То вярно, че е като търсене на теле под вола, но ми е много странно защо на снощните снимки (ако са снощни, де Laughing) някак си се крие, все едно не иска да й виждат лицето Thinking

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Тони  Hug Heart Eyes Heart Eyes Гале  Hug Heart Eyes Heart Eyes Манче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 144
Хилоууууу,

От сабахлем размятаме Ча - хубав ден за диспансера!  newsm47

Отношенията на Ча с Илкнур винаги са будели подозрения. hahaha Той все ходи с нея. Е, и с мъжа й.  Joy Ама не разбрах какво са писали журналистите, че не сте сложили нито един линк да видя какво са драснали.

Белл, ще ми отвориш бая работа, че само Чачковите снимки са ми над 8100, а тези от АФК над 5700.  Crazy Ще потърся клипа, а ако са го изтрили в тубата ще го кача, сигурна съм че го имам. Тогава беше много съмнително защо Илкнур така смутено избяга, при положение, че всички знаят коя, е и че в онзи момент работеха заедно.   Wink

Проф намерих нещичко  Naughty :

http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/cagatay-ulusoy-fena-yakalandi.html

# 64
  • Мнения: 144
Комшийте съчиняват ,ама и ние не лъжем де!!
 
"Пътят на Емир скара Хазал Кая и Чаатай Улусой!"
"Хазал Кая в нова битка с анорексията"
"Огледален свят с ново продължение, връщат Фериха?! (Подробности)"
 и още един куп такива...........

 smile3555 smile3555 smile3555 smile3555 smile3555
http://www.kliuki.net/patyat-na-emir-razdeli-hazal-kaya-chaatai-ulusoi/

# 65
  • Мнения: 30 820
Я Туба-Елиф как готино са я облякали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Привет и на другите Hug Hug Hug

# 66
# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оффф, яяяяяяяя....разкъртих се... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ся фтиам си зеем сънче smile3507

доня Габриелита дел ХрАна Heart Eyes Heart Eyes Hug Рену Heart Eyes Heart Eyes Hug Профче Heart Eyes Heart Eyes Hug Нарцис Heart Eyes Heart Eyes Hug

Галке, Нарцисчева е на зъбар....не аз...но благодаря Laughing Laughing Laughing

Манке  bouquet и да не ми видиш парцаляка...той ми е на дупетията Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Зизунита  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Еййй, да пожелая леко зъбарстване на Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Макар че може да се е иззъбарствала вече  Laughing

# 69
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 109
Светле, мерси за линка!  Hug
Той пък тоя Чачко все в едни сутрешни часове се движи, не ти е работа!  ooooh! Хеле пък с женена жена ...  Laughing
А наште клюкари ги зарежи! Те дори не се мъчат да намерят инфо от турски медии и да го преведат, а направо си съчиняват. Голяма част от съчиненията им се базират на прочетени във фейсбук коментари на неграмотни пубери и кифли. #Cussing out #2gunfire

Белл, не каза какво да търся, затова по мой избор 3 снимки от времето на АФК, ама успях да прегледам само 2 хиляди. Crazy




Ренко,  Hug добре я обличат Туба - спретнато, приятно, ненатрапчиво, елегантно без да отиват в крайности.  Peace

Релаксче, браво на грузинеца!   Hands Clap

Зиз, Габи,  Hug  Hug

# 70
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде, който не си е вързал още мартеничката на дръвче, щот не е видял щъркел, ей ви един щъркел Laughing, връзвайте спокойно  Laughing Party Party Party

# 71
  • Мнения: 16 938
Зизу извинявай моя грешка не е нарочно.

# 72
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 109
Габче, мерси за щъркела.     bouquet    Имах нужда, че още се мотам с мартеници. Laughing

Белл, отвори ми работа. Клипът не го намерих в тубата. Или е изтрит, или е направен частен, или му е сменено името. Затова просто го качих наново в моя профил. Ето го: http://youtu.be/JaDK1IO3Dfs

# 73
  • Мнения: 16 079
Хилооооуууууу лудетинки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug да се запиша докато не сте изписали и тази тема  Mr. Green

ЗИЗУНЕК  Heart Eyes Heart Eyes Hug ГАБЧЕ Heart Eyes Heart Eyes Hug





И на мене си да дам китка че не съм забравила творението на романтика Grinning


аууууу,Габче  Heart Eyes Hug мноУ ми аресаха комиксите,голям смях са ...най вече първия

# 74
  • Мнения: 21 201
Привет и на появилите се след мен. Hug...... Hug
Не знам дали се шегувате или не но изключвам варианта Сера да е параван на Ча. Naughty
Обаче едната му фенка която се е снимала с него в караваната е със страхотни бримки на чорапогащите. Много смешно ми стана като я видях.Joy

Общи условия

Активация на акаунт