Бургас

  • 134 350
  • 760
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 916
И на мен не ми се връзва, но...казвала съм и преди за Лина-както ми вземат парите и тракат по клавиатурата, тръгват да ми вземат кръв без да са си мили ръцете. За мен и това е нехигиенично, нищо че лабораториите им са толкова лъскави.

# 361
  • Мнения: 6 207
Де факто това, че е лко разхвърляно и са в стари сгради със стари мебели, не означава непременно липса на хигиена.

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте,
Някой може ли да даде отзиви за фризьорския салон на Cristian of roma в Изгрев? Наскоро се преместих да живея в Изгрев и си търся фризьор в комплекса. Нищо специално, за подстригване и кичури.

# 363
  • Мнения: 195
Здравейте, някой ходил ли е при гастроентеролога др Бирсен Айтач нуждая се спешно от мненията ви.

# 364
  • Мнения: 5 390
Пфу каква воня пуснаха пак Sick

# 365
  • Мнения: 948
А да знаете къде мога да сменя цип на боти. По възможност в център. Благодаря.

# 366
  • Мнения: 6 207
А да знаете къде мога да сменя цип на боти. По възможност в център. Благодаря.
Битовия комбинат, 8 кинта.

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
И при обущаря за турското консулство.

# 368
  • Мнения: 1 303
И при обущаря за турското консулство.

Много добре работи.

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, търся торбички с каналче(вакум), освен на Краснодар където ги продават по 100 бр., някой да знае да има?

# 370
  • Мнения: 5 390
Не знам какви точно са торбичките, които търсиш, но в Джъмбо има всякакви.
По магазините тип левче също има голям избор.

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 347
Не знам какви точно са торбичките, които търсиш, но в Джъмбо има всякакви.
По магазините тип левче също има голям избор.
Ето това са:
http://bg-pack.com/e107_images/pictures-20.04.2008/plikove/plikove-s-cip.jpg

Ще погледна, благодаря.

# 372
  • Мнения: 5 390
Точно такива си купувам от Джъмбо.

# 373
  • Мнения: 13
В момента БИОМЕД имат промоция в Офертомат. Аз мисля там да пусна .

Къде се намират по-точно, не съм ги чувала. Но и аз от Лина не съм очарована и търся други варианти.

# 374
  • Мнения: 5 390
И тук да питам Simple Smile

Детенцето на моя приятелка ще е първолаче тази година.
Живеят в Изгрев и се бяха насочили към Йовков, Чинтулов и Охридски.
След получени лоши мнения, Чинтулов категорично отпада от списъка.
Има добри мнения за Йовков и Охридски, но ми се иска да получа още.

За Бенковски в Зорница има хубави отзиви, но не знам дали ще е проблем при кандидатстването, защото живеят в Изгрев.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт