Фалшив запек

  • 1 653
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, отварям нова тема с желанието за съветите и помощта ви. Благодаря предварително.
Дъщеря ми се хранеше с Фризовом, защото на 40 ден се запече. Понеже това адаптирано мляко е диетично, започнах да й давам Лактана Био. Изпива по около 100 мл вода на ден, но пак пропуска ден да се изходи. Въпросът ми е мога ли да давам и от двете млека? Как? По-кокло пъти от едното и от другото? Проблем ли е, когато пропуска един ден да ака? Трябва ли да я заведа на гастроендокринолог?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте, отварям нова тема с желанието за съветите и помощта ви. Благодаря предварително.
Дъщеря ми се хранеше с Фризовом, защото на 40 ден се запече. Понеже това адаптирано мляко е диетично, започнах да й давам Лактана Био. Изпива по около 100 мл вода на ден, но пак пропуска ден да се изходи. Въпросът ми е мога ли да давам и от двете млека? Как? По-кокло пъти от едното и от другото? Проблем ли е, когато пропуска един ден да ака? Трябва ли да я заведа на гастроендокринолог?

1 ден не мисля, че е чак такъв проблем. И малката в началото ходеше всеки ден после с течение на времето започна да пропуска ден, но на следващият задължително си ходеше. А защо искаш да смесваш млеката. След като вече нямате проблем не мисля, че е правилно да се смесват. Продължавайте си с това мляко.
Гастроентеролог и ендокринолог са две различни. И не мисля, че трябва да посещавате гастроентеролог.

# 2
  • Мнения: 2 532
Ако пиете Фризовом против запек, имай впредвид, че не на всички действа разхлабващо. Синът ми го пиеше заради повръщане и се запичаше с него.

# 3
  • Мнения: 31
Гастроентеролог, разбира се, не мисля като пиша... Благодаря за отговорите. Simple Smile

# 4
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
в какъв смисъл е диетично Фризовома ? Не наддава ли добре детето ? Заради рефлукс ние сменихме 6-7 вида АМ , докато не намеря такова , което да й пасва идеално  и това се оказа точно Фризовом. Не се е запичала от него ( ходеше си всеки ден , по едно и също време ) , а също и си наддаваше нормално . Не разбрах , защо те притеснява да даваш това АМ?

# 5
  • Мнения: 96
Не смесвай млеката в никакъв случай. Нормално е да не ходи всеки ден- по принцип е желателно, но и 2 дена да не ходи не е проблем. Консултирай се за някакъв пробиотик.

# 6
  • Мнения: 472
Не е проблем, че пропуска един ден. Не мисля че е добра идея да се дават и двете млека.

Общи условия

Активация на акаунт