Размисли и страсти за деца родени чрез АРТ - 3

  • 21 626
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 624
 Joy Joy Joy Joy мъжа ти не те ли кара да гаврътваш от време на време. Кой знае каква палава ставаш Laughing

# 16
  • Мнения: 7 488
Познай в какви количества шият там и машините трябва да се смазват. Сигурно единия като става държи педала да не избяга шева докато седне другия. И ги къпят машините в масло да не ги скапят бързо от непрестанното бачкане.

Ми то да бях палава, става ми лошо и ходя да драйфам  Whistling после като си легна имам чувството, че потъвам и пак ми се надига всичко. За туй от мен алкохоличка не става  Whistling
Преди няколко дена големия е видял баща си като е надигнал бирена бутилка, до тогава си играеше с тях, сега ходи надига бутилката и лапа капачката все едно пие  Whistling

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, тая лента само я гледам и броя и хем нямам търпение да напредва, че ме е шубе до кога ще изкараме, хем пък ме тресат паранои, че с нищо не съм готова, едни ремонти са наникъде, с покупките също така, абе угодия няма  Crazy Mr. Green Rolling Eyes иначе лентата ми е с ден напред, ама това са подробности  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 23 213
Гуги, ама виж как бодро се усмихват младежите от лентата  Mr. Green

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
дано и моите така да се чувстват, че къвто съм невротик напоследък си представям колко им е приятно  Mr. Green Crazy

вашите младежи в спалнята при вас ли спят да попитам, че едни легла съм харесала, които ако се сглобят не могат после да излязат през вратата, че е тясна и кви ли не глупави мисли ме тресат
отделно в спалнята няма място за две легла

# 20
  • Мнения: 7 488
А позната картинка с ремонтите. Ти да не мислиш, че в нас се направиха. Виках крещях, тръшках се и все тая. Сега да мине РД на децата и се изнасям в другата къща и му освобождавам на мъжа поле за действие. Въобще сега не ми мигва окото, предупреден е и толкоз, тамън ще съм на 2 крачки от морската градина и ще си се разхождаме.

Аз до последно нищо не бях купила. Няколко дена преди да тръгна за София купих дрешки. Кошари, корита, шишета и разни други работи в движение се купуваха.

# 21
  • Мнения: 6 624
Познай в какви количества шият там и машините трябва да се смазват. Сигурно единия като става държи педала да не избяга шева докато седне другия. И ги къпят машините в масло да не ги скапят бързо от непрестанното бачкане.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 22
  • София
  • Мнения: 23 213
ами то ремонти се правят след децата, не преди тях  Crazy
в къщи се подготвя терена, первазите на паркета вече ги няма, едни дъъъълги ги разнася и ги скрихме накрая.

# 23
  • Мнения: 6 624
И на нас някои ъгли на первазите вече липсват Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 23 213
то от ъглите се почва  ooooh!

# 25
  • Мнения: 7 488
Ми права си Бамби, ама сега го разбирам. Ама нали първи бебета, аз обичам всичко да е като хората. Ама моя мъж носят ме мамо влачат ме, не искам да кажа че го мързи, ама ако може без това да се мине. Аз съм точно обратното, докато не си свърша работата сън не ме лови, неврастения ко да са прая, да му мислят снахите  hahaha hahaha hahaha

Гуге споко, по тормозени деца от моите сигурно няма, то не бе драйфане, не ядене, на 3 седмици ги мъкнех до софето и обратно, грип с отвратителна кашлица изкарах, бях хванала мускулна треска на корема от кашляне. Те са добре защитени, това го разбрах ама в последствие  Laughing

Ох отивам да спя, че днес направо крак не съм подвила  Whistling

# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
ау, аз съм втора тогаз Crazy  изпиха млякото (английското) и още искат ooooh! Много хубави комплектите Hug ама 2-рия, сякаш става и за девойки newsm78
Ние спим в хола сега и децата спят при нас, засега ги събираме, все още, в едното креватче, ама виждам, че взеха се подритват нещо и ги слагаме на диагонал, ама скоро ще трябва и 2-рото креватче да влезе в употреба  Thinking Гуги, а количка хареса ли си?

Аааа добро утро!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 636
Познай в какви количества шият там и машините трябва да се смазват. Сигурно единия като става държи педала да не избяга шева докато седне другия. И ги къпят машините в масло да не ги скапят бързо от непрестанното бачкане.

Ми то да бях палава, става ми лошо и ходя да драйфам  Whistling после като си легна имам чувството, че потъвам и пак ми се надига всичко. За туй от мен алкохоличка не става  Whistling
Преди няколко дена големия е видял баща си като е надигнал бирена бутилка, до тогава си играеше с тях, сега ходи надига бутилката и лапа капачката все едно пие  Whistling
Чета Ви редовно и съпреживявам радостите Ви.................но искам да помоля  да бъдете много внимателни като давате на децата да си играят с празно шише. И моето обичаше да играеше с пластмасово шише, но ужаса който преживях като го видях да се задушава от тапата, няма да забравя никога..........Как е успяло да я развие незнам, но давайте шише без тапа.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Коконче, не съм избрала още, колебая се, то големия ми проблем е, че почти не ги зареждат, както и знаете двойните колички и човек не може да ги види често на живо. Само знам, че няма да е влакче общо взето  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 263
Ей мамита  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Фели кажи ми некоя дума да ме стегнеш, че съм луднала. Нямам търпение вече да чакам  cry smile3514 smile3511 Лек ден  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт