Домакини 35 / Великденски приготовления

  • 28 447
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 265
Е, Калинке, знаеш с какво да ме черпиш Hug, сега и цигарката...

Аси, нека да починат и моето дете е 1 клас... Освен, че чете книжки сам за някои ужасии (ама не ми пука, важно да почне да чете гладко) - нищо не правим... и каката почива... може би събота-неделя ще понаучи нещо...

# 46
  • Мнения: 16
Вио,23:00 си е късно.  Crossing Arms  А и до 17:00 едната игра. Другата е болна,а още не е легнала.  Wink Слагам ги веднага и идвам!  Simple Smile  

# 47
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Аси, виртуална почерпка, като на Писето и Калинка, не се шашкай. Както казахме, традиция
Наздраве Калинче, ей това чукане чакаше Луси,  и аз ще пийна
Тук ако трябваше да крием яйца, не знам в какво състояние щаха да ги вадят децата  hahaha
Ако ще правя агнешко, ще е в плик
Оф, вдругиден няма да имаме ток цяла сутрин, някаква профилактика на ЧЕЗ

# 48
  • Мнения: 11 622
Аси сина ми е на 9,5г и в 20,30 си е в леглото - как издържат през деня децата ако си лягат късно?
Лус веднага за разкош

# 49
  • Мнения: 16
Ето ви тогава една почерпка от мен:   bouquet

# 50
  • Мнения: 16
Ladybird_ Тъкмо ги сложих! Подаваха си някаква гумена топка. Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 2 265
ММ отиде в Метро за яйца... може да се срещне с Марчето, ама не се познават Sunglasses.
Казах му да пази кУтУ своите!!!!! Ще замеся един козунак за проба... ако не стане ... ще купувам!

# 52
  • Мнения: 11 622
Аси благодаря   bouquet
Ма ко в плик е най добре - иначе трябва да го покриваш с алуминиево фолио, или ако имаш достатъчно голяма иена да го събере. НАЗДРАВЕ и на теб   bouquet
Образователен курс за мъже
Тема на курса: "Да стана интелигентен колкото жената" (т.е. да бъда перфектен)
Педагогическа цел: образователен курс, който позволява на мъжете да развият тази част от мозъка си, за чието съществуване не подозират
Програма : 4 модула, от които един задължителен
Модул 1 : задължителен курс.
1. Да се науча да живея без мама (2000 часа)
2. Моята жена НЕ е моята майка (350 часа)
3. Да проумея, че футболът е просто един спорт, че Роналдо е само един кретен и т.н. (500 часа)
Модул 2 : Живот по двойки
1. Да имам деца без да ставам ревнив (50 часа)
2. Да престана да ругая, когато жена ми се среща със своите приятелки (500 часа)
3. Да преодолея синдрома на дистанционното управление (550 часа)
4. Да не чуркам извън и по тоалетната чиния (100) (практически упражнения с видео)
5. Как да стигна до панера за мръсни дрехи без да се загубя (500 часа)
6. Как да преживея една настинка без да агонизирам
7. Да науча, че покривката на масата не е една голяма салфетка
Модул 3 : свободно време
1. Да гладя бързо (една риза в рамките на два часа: практически упражнения)
2. Да храносмилам без да се оригвам, докато мия чиниите (практически упражнения)
Модул 4 : В кухнята
Ниво 1 (начинаещи): електроуредите:
ON - включено
OFF - изключено
Ниво 2 (напреднали): моята първа бърза супа без да прегоря тенджерата.
ОБРАЗОВАТЕЛЕН КУРС ЗА МЪЖЕ - ТЕМИ ЗА ЗАДЪЛБОЧЕНО ОБУЧЕНИЕ
Поради срещаната трудност във възприемането на материала групите са съставени от максимум 8 човека.
ТЕМА 1: Ютията. От пералнята до гардероба, този мистериозен процес.
ТЕМА 2: Рисковете при напълването на формата за лед. (демонстрация с диапозитиви)
ТЕМА 3: Последно научно откритие: готвенето И изхвърлянето на боклука НЕ водят до импотентност. (практика в лаборатория)
ТЕМА 4: Защо подаряването на цветя не е престъпление, въпреки че си женен за нея.
ТЕМА 5: Тоалетната хартия: "Дали рулото с тоалетна хартия се ражда в тоалетната?"
(Обяснения върху темата за спонтанното зараждане)
ТЕМА 6: Как да зашия копчето на ризата без да се убода. (ТЕЛЕКОНФЕРЕНЦИЯ С ХАРВАРДСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ)
ТЕМА 7: "Мъжете, които шофират, могат да искат информация от минувачите, когато се загубят, без риск да изглеждат безпомощни?" (Свидетелства)
ТЕМА 8: Приготвяне на багаж: "Вродена некомпетентност или прогресивна умствена неспособност?"
ТЕМА 9: Пералнята: тази странна непозната вкъщи.
ТЕМА 10: Фундаменталните разлики между коша за мръсни дрехи и пода. (упражнения в лаборатория за музикотерапия)
ТЕМА 11: Мъжът на мястото до шофьора: "Генетически възможно ли е да не коментирам и да не жестикулирам конвулсивно докато тя паркира?"
ТЕМА 12: Съдовете след закуска: могат ли сами да левитират до мивката? (директни упражнения с Давид Копърфийлд)
ТЕМА 13: Мога ли да бъда личност без да държа под постоянен контрол дистанционното управление ? (хипотетична демонстрация)
ТЕМА 14: Умствени упражнения с цел, когато ми се казва че нещо е в чекмеджето или гардероба, да не питам "Кое чекмедже и кой гардероб ?"

# 53
  • София
  • Мнения: 2 265
Аси, веднага си взимам едно... много е красиво и сладко, върви към питието ми Wink

Само аз съм гадната майка - безрежимна... Whistling Нито ядат по часовете, нито лягат...

Петьо не знам как издържа, понякога заспива към 9, тогава става към 4 през ноща, ужас... Иначе ляга към 11 когато е на училище и става в 7:30, през уикенда почти в 12 ляга... Как ляга в 10, защото става в 6, иначе в почивните дни след 12...

# 54
  • София
  • Мнения: 2 265
Калинка, ще фалира това училище... Няма кандидати Laughing

# 55
  • Мнения: 11 622
Лус това мезе е за друго питие, ама много го обичам!

# 56
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Луси, що не инструктира мъжа ти как да намери Марчето, на щандовете за препарати  Joy
Марче, напазарува ли, къде се затри с покупките. Домовата книга трябва
Аси, мерси, по сладкото най-си падаме
Калинка, шефа започна да спи по веднъж на ден за 1 час на 5 месечна възраст. На година и нещо съвсем отказа и лягането беше борба до 2 години. До з г. още по-голяма и го карах рядко. Не само, че не спи през деня, а и вечер няма да се сети да си легне.  ooooh! За 5 години 2 пъти е казал спи ми се. А мойто време е само като спи. Смятай колко съм имала досега  Laughing
С тая нова визия, едва намерих сутринта откъде да пусна ЛС #Cussing out

# 57
  • София
  • Мнения: 2 265
Ммммм, Калинке.... наркотик е това... Ще отрежа парченце... купувам си от руски магазин, иначе тук няма такива... Благодаря ти!@ Hug

Марче, хващам таксито до Метрото да те търся...

# 58
  • Мнения: 11 622
Ма ко ние сме си поспаливи, та и малкия го записах на предучилищна в училището, че да свикне да не спи на обяд, но и сега в почивните дни спи по 1,5 на обяд, но за сметка на това в свободното си време е бил винаги навън с колело, скейборд или да тича/не гледаме тв, комп ползва само за учене/ - явно се изморява.
Лус ама в аланглето има и аз си купувам, само дето тук среднолюти чушки не съм намерила - или са отрова, или сладки, ама това се преживява  Joy

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Сватя, що си на нова визя, бре?  newsm78
Давай на старата, докАт' не ни я вземат.

Аси, мерси за почерпката. Simple Smile

Гушкан, като става сутрин до преди 8-8.30ч. спи след обяд по 2часа. Вечер към около 21ч. ляга.

Общи условия

Активация на акаунт