Домакини 35 / Великденски приготовления

  • 28 553
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 666
Креми вземи го от добрата страна - щом не е само с една - работата не е сериозна! Иначе на тази възраст е опасно...

# 661
  • Мнения: 966
Фън шуй диета - обръщаш вратата на хладилника към стената:-).
Кремиии, пак много те слушат на тая възраст.

# 662
  • Мнения: 11 666
Хортензия - права бях  hahaha Joy rotfImao те тва сега го чувам  Joy Joy Joy Hug Май ще е най-ефективно  hahaha
Днес партито беше в къщата на един лекар - не знам точно от къде са/азиатци са/ - доктора е тук раждан. Майка му ходи с покрита глава, но жена му не - от символите из къщата които видях може да са и от спорните територии между Индия и Пакистан, та пред вратата има двойка кучета, в краката им са поставени купчина монети,  вратата е червена и мокета на двете вътрешни стълбища е червен - това са изключително силни фън шуй елементи. За първи път виждам това на живо - само съм ги чела - впечатли ме.

# 663
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Адаш винаги може и повече.Прибра се.Вече мога да лягам.Зазапах се по Умирай трудно.Брус Уилис къв е младеж в него.Направо е момченце.

# 664
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз нищо не разбирам от фуншуй.Лейди, то като си гладен и с верига да е вързан човек и нея ще изгризе.

# 665
  • Мнения: 966
Лейди, много интересно. Като ми го описваш така ми звучи малко кичозно? Или бъркам?
Лека адаш, до утре!

# 666
  • Мнения: 11 666
Креми и аз нищо не разбирам  Joy но ми е много интересна тази философия и чета доста за това. Опитвам се и аз да използвам принципите му, но с диетите съм скарана  hahaha
Хортензия не е кичозно - трябва да се види, но не е прието да правиш снимки - аз описах това, което най ме впечатли, но те са свързани нещата и наистина е красиво, а и вероятно действа, защото това се прави за привличане на пари, а тези наистина имат. Подобно на това е, но вместо саксиите с цветя са кучетата


Стълбите са подобни на тия

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 00:54 от Ladybird_

# 667
  • Мнения: 644
Лейди благодаря за съвета ти ще ми е изключително полезен.За офсетите знам,но др проценти не се бях замисляла.За мен е важно да не е само с черни.Не съм расист ,но в нашия район има доста и не съм с приятни впечатления от всички.Виждат ми се доста бойни и диви.
С индийци ,което и да избера ще има със сигурност. Нямам против.Те са др бира.Около нас има в съседните къщи и са определено възпитани и коренно различни.
Контеса благодаря и на теб за изказаното мнение.Как издържате на тея студове.Пролет каза.Там не е за мен определено.Аз сняг обичам максимум седмица.
Мушкатова и ние бяхме на скумрия и сафрид на барбекюто.
Сафрид за 1 път правим на скара не съм очарована.Другия път ще си го пържа.
Заби ми се една кост между зъбите,че чак си разкървих венеца с клечката за зъби.
 Joy JoyКреми забавляваш ме с твоя младеж.Само да не се съберат девойките на кафенце и да му разкажат играта.
червената врата ми хареса хубаво изглежда по=този начин.Но тея червени мокети тук в Лондон хич не ми харесват JoyАма какво ми разбира на мен главата от фън шуй.

# 668
  • Мнения: 11 666
Тити лично за мен съотношението учители/ученици говори за всичко останало. Колкото са повече учителите толкова и дисциплината и заниманията са по-добри, а и като започнеш да ги разглеждаш ще видиш кои училища могат да си позволят повече учители. Като четеш ако нещо не ти е ясно - питай - може и да имам познанието да помогна.

# 669
  • Мнения: 644
Разгледах,прочетах и от всичко излиза ,че 2 училища стават.
А какво ще кажете за католическите училища тук?Аз съм отворена за идеята.Въпреки,че малко ме е страх да не им промиват мозъците.Но като гледам в района това училище ми е с най-високи резултати.чак ме е яд,че не го писах понеже искаха документ за религия.А мен не ми се занимаваше.Но от 6 писах 5.Така,че ако се наложи ще звъня в кансела да го добавят и него.
Написах ги като резултати на един лист.Ще обсъдя с мм утре.Ще ги обиколя след ваканцията и ще преценя.Градината така я избирах и директно си искахме документите.Не съм се разправяла с кансела.Сега искам не искам от там ми спускат документите.Но пак щеги обиколя да видя.Мисля,че от градините избрах една от добрите.Няма да казвам какво видях в друга с по-добри часове,че ще ви призлее. Joy

# 670
  • Мнения: 2 169
Добро утро  Hug
- 700 грама днес, аз доволен  Flutter
Хортензия, диетата по фън шуй е трепач  Laughing
Тити, успех с избора на училище за Емо.
Тук освен че е студено и духа, ами и заваля  Crazy Знаех си аз, че не трябва да чистя прозорците  Crazy
И да сервирам закуска:

# 671
  • UK
  • Мнения: 5 999
Фън шуй диета - обръщаш вратата на хладилника към стената:-).


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 672
  • Germany
  • Мнения: 8 009
Добро утро Simple Smile
Ние вчера бяхме цял ден навън, въпреки мрачното време. Днес ме чака яко чистене, че покрай боледуването занемарих къщата... Още кашлям и ми се запушва носа.
Тити, за Англия не знам, но тук повечето католически училища са много добри. Аз обаче не съм фен. Като дойдохме трябваше да изберем часове по каква религия да посещава големият /католическа или протестантска/, а ако не искаме никаква, стои в една стая и си играе по време на тези часове. Та ние решихме да пробваме католическата с идеята, че все пак и те са христяни и може би нещо полезно ще научи. Но се оказа, че те ходят на църква през седмица, молят се по време на час и накрая ги изпитват на разни неща за които дори им пишат оценка /нашият беше освободен от оценки по немски, заради езика, но тази по религия му писа 4ка, защото не се справял добре  ooooh!/. Също така, след като разбра, че не е католик го сложи да седи отделно от другите деца и ние бързо, бързо прекратихме авантюрата... Та, според мен, ако избереш такова училище се поитересувай какъв процент от децата не са католици и доколко са толерантни към другите религии.

# 673
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро..Как сте момичета?Това откачено време ме побърква.На единия ден жега на другия студ.
лЕЙДИ, аз очаквах нещо доста по-кичозно.Честно казакано тази червена врата ми хареса.
Принципно стълби с мокет изобщо не харесвам.Това как се чисти? освен , ако няма дом . помошница пък били те по шуй ,муй и т.н.
Браво Вио дерзай и не се отказвай.Истината е в промяната на мислене и хранене.Килата все някак си се свалят а после?После става трудно да се удържат.Върнат ли се старите навици на тъпкане и живот кантара винаги показва в не наша полза.
Люси да ти кажа няколко дни подред пия фреш от грейпфурт сутрин.Забелязах, че доста потиска апетита.

# 674
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

Отново Добро утро.Ставайте. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт