санаториум за лечение и профилактика на белодробни заболявани

  • 27 386
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Az бях на Сандански на4алото на годината.Има хубави стаи.Апартамента е 15лв за възрастен и 12 лв за дете.В това ти влиза и храната.Има и телевизор.Има и по хубави стаи но бяха заети.Но и тези стават.Всеки ден 4истят.Ако се доредиш си вземи от по хубавите.На Сандански е много хубаво и няма да ти е ску4но,станцията е на 3км от центъра може и пеша. Laughing

Би ли ми казала за кой хотел става въпрос? Смятам да заведа моя красавец (3г.) тази пролет на Сандански! Heart Eyes

# 16
Здравейте! И аз минала есен ходих с детето в Сандански.Града е много хубав, въздуха е невероятно чист, имат невероятен парк.За санаториума-какво да ви кажа?!Не останах много очарована.В началото ни сложиха в една стая, такава мизерия...  Close  След два дни ни преместиха на горните етажи, там след ремонт, с нова дограма, нови мебели, беше добре. Храната не беше особено добра. Цените са: за възрастен-15лв. на ден с храната и процедурите, а за дете-10,50 на ден с храната и процедурите, ако си по НОИ, възрастния плаща по 4 лв. на ден, а за детето-10,50лв. Много е важно да се запишите за База 2 от санаториума, защото в База 1 е пълна мизерия, с една тоалетна на етаж и една баня в сградата /това е по информация от пребиваващите в База 1/.Процедурите се определят от лекар, който първия ден преглежда и ги определя.Другия вариант е да се отиде на квартира, не са скъпи и да се правят процедури срещу заплащане в курортна поликлиника, в центъра на града.Те не са скъпи.Така мисля да направя тази година, само да е живот и здраве.
Ами това е в най-общи линии.Пожелавам ви много здраве!!!  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Стела, цените тази година са 10,50лв. - дете и 19,00лв. придружител - по НОИ
Но щом казваш че е мизерия, не мерси !  Wink
На твоето дете какви процедури му предписаха ?

# 18
  • Мнения: 816
Да вземем да се организираме една групичка и да идем заедно тази пролет, какво ще кажете? И ние сме на същия хал и много важно да заведа децата тази година., Особено малката принцеска, която на 3 месеца вече има 3 брнхоспазма и бронхиолит Sad
Хайде, да се организираме - Сандански или Трявна?

# 19
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Не е 4ак такава мизерия.Има страхотни стаи,но са само 5 мисля.Аз бях в апартамент,и ставаше.Разликата м/у ап и стая е 5лв.Бях в база 2.Обади се на ли4ния лекар на детето и му кажи къде искаш да отидеш.Те знаят процедурата,пълно е с деца и резервацията става по от рано.Храната наистина не е хубава ,но за тези пари какво пове4е.Долу има бар4е и готват хубаво на ниски цени.Хотелите са много скъпи #Crazy

# 20
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
ДОРОТЕЯ и ние сме като вас Sad  Аз съм навита за пролетната ваканция.

# 21
Жгмъц,  Simple Smile възможно е цените тази година да са променени и се чудя поради каква причина.Не искам да настройвам никой срещу санаториума в Сандански, сигурно и той си има преимущества, но на мен специално ми се виждат много парите за тези условия и за тази храна, която прадлагат.Когато бяхме там се говореше, че ще правят тази зима основен ремонт на базите и всичко ще е ново, ако е така, няма да е лошо.А квартирите наистина не са скъпи, за хотелите-не знам, там сигурно не е никак евтино.
На детето му предписаха инхалации с минерална вода и сода, нагревки на нослето, т.нар. солукс /това не е облъчване и не е вредно, а се нагрява нослето с червена лампа/, а също така и детска гимнастика, на която той много се забавляваше.
Пак казвам много ми хареса в Сандански, адски добре си починах, чак не ми се тръгваше накрая и при първа възможност смятам да го повторя, но сигурно на квартира.
Пожелавам ви много, много здраве!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 680
А някой има ли телефон на прилична квартира в Сандански?

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз вчера се обадих в Централния офис на Болници за рехабилитация, за да попитам как става резервацията за Санаториума в Сандански, а те напров ми казаха, че от 20.03 до края на май няма места  Sad Опитвам се да намеря телефонът направо в Сандански, надявам се да успеем.
За квартирите сигурно условията и цените ще са по-добри, но аз искам да има осигурена храна, не ми се ходи всеки път на ресторант!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 116
Люляци, Габровско (066) 801445; 2-34-29

САНАТОРНО-КУРОРТЕН КОМПЛЕСК-САНДАНСКИ
СБР Сандански, тел.: (0746) 22-478 - централа, факс: (0746) 22-469.
0746/4525


# 25
  • Мнения: 786
Някой резервирал ли си е вече за Трявна?
Аз смятам тези дни да звъня поне за инфо...
За колко време смятате да ходите? Някъде бях чела или чула, че под 10 дена нямало смисъл, но се чудя да си вземам ли толкова дълга отпуска и ще издържим ли изобщо за толкова? newsm78

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Телефонът за резервации в Санаториума в Сандански е 0746 30834

# 27
а за процедури за астма на дете каде е най-добре и какво точно представляват те и на каква цена са самите процедури

# 28
  • Мнения: 1 113
Някой резервирал ли си е вече за Трявна?
Аз смятам тези дни да звъня поне за инфо...
За колко време смятате да ходите? Някъде бях чела или чула, че под 10 дена нямало смисъл, но се чудя да си вземам ли толкова дълга отпуска и ще издържим ли изобщо за толкова? newsm78
И аз съм решила за Трявна. Мисля да изпратя малката заедно с баба си (свекито) поне за 20 дни, но още не съм се обаждала за резервация.

# 29
  • Мнения: 786
Аз като се обадих човекът на телефона ми каза, че тази година имало много свободни места. Аз по принцип исках да ползваме по-големите стаи, но той взе да ми разправя, че нямало много смисъл, защото нямало топла вода в банята им. Пък нещо никак не ми се ползва обща баня...
Иначе съм решила за седмицата 3-9 април, но ще се поослушаме още за прогнозата...

Общи условия

Активация на акаунт