Какъв крем за лице използвате? - тема VI

  • 121 679
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 805
Само Бидерма щом са стиснати, сте добре. Аз тук тестери съм намирала в точно две аптеки, в които има и консултант за козметика. Всичко останало очаква от теб да си купиш ББ-крем за сума пари на сляпо Tired.

Джой, много странно - къде това?

Аз си мислех, че само в БГ я има тази практика с не даване на тестери и лошо гледащо консултантки, когато си поискаш  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 3 797
Джой е в Прага.

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Peace
Питах за ВВ-кремовете на Биодерма, исках мостра. В две аптеки ме отсвириха, в третата ми казаха, че за каквато и да било козметика мостри има само в аптеките с козметик-консултант, които са десетина в целия град. А аз честно казано не искам да се консултирам, искам мостра и да ми е мирна главата.

# 33
  • София
  • Мнения: 20 066


*Bubble*
права си особен продукт си е. Аз го купих когато бях 2 месеца на морето и исках нещо, което да освежава и хидратира кожата освен крема за лице и да е без отмиване. В тубичка е да, аз го ползвам понякога вечер, понякога сутрин и отгоре не слагам крем. Добра основа за грим е и ми е първият продукт, на който специално пише, че се нанася и по околоочния контур. Горе-долу 2 пъти на седмица ползвам, но имаше един дълъг период, в който изобщо го бях забравила и не го ползвах. Иначе е оранжев на цвят и мирише свежо. Ето го, отстрани на снимката се вижда и цвета:

Скрит текст:


Лу, а мислиш ли, че е добра идея да се ползва ежедневно, т.е. като крем? Купих си тази маска в комплект с крема от същата серия и се чудя дали да слагам маската понякога вместо крема или да ползвам крема за дневна грижа, а маската за нощна.  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 4 244
Скрит текст:
С тази серия на Clarins съм. От дневния съм много доволна, но нощният ми се иска да е по-богат.
Кожата ми е суха, нямам бръчки, но възрастта ми изисква по-специални грижи за кожата.
Ще се радвам да препоръчате нещо подходящо!

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лу, а мислиш ли, че е добра идея да се ползва ежедневно, т.е. като крем? Купих си тази маска в комплект с крема от същата серия и се чудя дали да слагам маската понякога вместо крема или да ползвам крема за дневна грижа, а маската за нощна.  newsm78

Reiny,
според мен не замества крема, най-малкото няма слънцезащитен фактор. Аз не съм маниак на слънцезащитата, но все пак лятото трябва човек да се съобрази със силното слънце. Можеш да ползваш от време на време маската вместо крема, но от моя опит най-добре я ползвай като нощна грижа, при мен работи най-добре по този начин  Peace

# 36
  • Мнения: 2 805
Скрит текст:
С тази серия на Clarins съм. От дневния съм много доволна, но нощният ми се иска да е по-богат.
Кожата ми е суха, нямам бръчки, но възрастта ми изисква по-специални грижи за кожата.
Ще се радвам да препоръчате нещо подходящо!

A хидратира ли добре?

# 37
  • София
  • Мнения: 4 244
Да, кожата ми е хидратирана, мека и приятна на допир през целия ден.

# 38
  • Мнения: 178
Някой в предишната тема беше питал за Корес дива роза - има го в 2 варианта - за суха и мазна кожа и дават тестери без да те гледат лошо - едно от малкото такива места.

Иначе за тестерите, живяла съм в няколко държави и положението е същото каквото и тук, никъде не дават без да си си поискала, а и тогава не е гаранция. Дори с покупка понякога не дават.  Hug

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
cutesmallcat, виждам, че и ти ползваш от същата серия. Можеш ли да ми кажеш Първия крем как е , дали е подходящ за смесена кожа, омазнява ли ??

Води се противобръчков. Аз съм със леко лъсваща т-зона и го усещам много добре. Не омазнява, в същото време кожата е мека и подхранена. Имах един сух участък на челото преди 2 седмици (мажех друг крем тогава) и започнах да ползвам пак този, веднага се оправи Peace
Но голямата звезда на тази серия е серумът според мен. Кожата ми живна осезаемо от него  Peace

# 40
  • Мнения: 18
  bouquet за хубавата и полезна тема!
В момента ползвам
приятен крем, но лошото е, че ми се рони когато нанасям фон дьо тен,
преди крема серум Rose D'Orient.

Чакат ме Lancôme Hydra Zen Neurocalm Soothing Anti-Stress Moisturising Cream, Decleor Hydra Floral Multi Protection Light Cream и Biotherm Aquasource - любим продукт за летните месеци!
Голямо мазане ме чака, дано не се развалят, но просто не можах да устоя на намаленията  Blush

# 41
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 318
Да,с мострите и тестерчетата положението е ужасно,защото аптекарките масово се възползват от тях за лична употреба или осигуряват дъщерите си с хубави кремчета,казвам го,понеже имах колежка на която майка й беше аптекарка в голяма пловдивска аптека и мацето беше в час с цялата медицинка козметика и каза,че си ползва мострички нон-стоп.. Shocked

# 42
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
cutesmallcat, виждам, че и ти ползваш от същата серия. Можеш ли да ми кажеш Първия крем как е , дали е подходящ за смесена кожа, омазнява ли ??

Води се противобръчков. Аз съм със леко лъсваща т-зона и го усещам много добре. Не омазнява, в същото време кожата е мека и подхранена. Имах един сух участък на челото преди 2 седмици (мажех друг крем тогава) и започнах да ползвам пак този, веднага се оправи Peace
Но голямата звезда на тази серия е серумът според мен. Кожата ми живна осезаемо от него  Peace

Благодаря много. В момента в аптеки Сейба имат 20% намаление продуктите на Биодерма и излизат на прилична цена Simple Smile

# 43
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Ползвам втора опаковка от този:

Кожата ми е нормална към суха и този крем ми пасва идеално, особено зимата. Сега, за по-топлото време, ще търся нещо друго.

# 44
  • Мнения: 2 838
Консултантките в аптеките си стискат мострите за тях! Обичайна практика, все едно им бъркаш в джоба.
Снощи се намазах с крема на Ла Рош Ефаклар Мат, но ми щипеше леко около очите и се просълзих, може би съм се търкала без  да разбера. Не е лош, но все пак Дуо е за моя тип кожа и проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт