Лекар вътрешни болести-Пловдив

  • 3 649
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте,интересуваме да ме насочите към такъв лекар.Ще си плащам,така че няма значение дали ще е по здравна каса.Аз до сега не съм ходила на такъв лекар и незнам нито едно име

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте,интересуваме да ме насочите към такъв лекар.Ще си плащам,така че няма значение дали ще е по здравна каса.Аз до сега не съм ходила на такъв лекар и незнам нито едно име
Здравейте!С каква цел ви трябва специалист по вътрешни болести?Профилактика или имате оплаквания,ако има оплаквания какви са,защото може и друг специалист да ви свърши работа.
Поздрави!

# 2
  • Мнения: 171
Здравейте,интересуваме да ме насочите към такъв лекар.Ще си плащам,така че няма значение дали ще е по здравна каса.Аз до сега не съм ходила на такъв лекар и незнам нито едно име
Здравейте!С каква цел ви трябва специалист по вътрешни болести?Профилактика или имате оплаквания,ако има оплаквания какви са,защото може и друг специалист да ви свърши работа.
Поздрави!
Преди 2 месеца родих.В 9-тия месец отгоре корема ме болеше като че ли от разтягането,но сега продължава да ме боли,мисля че е външно,но искам да отида да ме видят на ехограф

# 3
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте!Ако сте осигурена ехография на коремни органи може да си направите с направление с код 06.34 - при специалист образна диагностика.Може и платено да си я направите.Освен при специалист образна диагностика може да бъде направено изследването и при вътрешен/гастроентеролог.Но при тях изследването не знам до каква степен се поема от Нзок - защото кога който се поема е за специалист по образна диагностика.
При желание мога да ви препоръчам добър специалист в тази специалност.
Поздрави!А вие от къде сте?

# 4
  • Мнения: 171
Да ще съм ви благодарна за специалист.От Пловдив съм

# 5
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Да ще съм ви благодарна за специалист.От Пловдив съм

Д-р Румен Христов и д-р Алтай Косев ДКЦ 2 Пловдив ресторант стадиона.
Специалисти по образна диагностика.
Работят както платено така и с описания от мен по-горе код на направление издадено от личен лекар или специалист.

# 6
  • Мнения: 171
Да ще съм ви благодарна за специалист.От Пловдив съм

Д-р Румен Христов и д-р Алтай Косев ДКЦ 2 Пловдив ресторант стадиона.
Специалисти по образна диагностика.
Работят както платено така и с описания от мен по-горе код на направление издадено от личен лекар или специалист.

Благодаря и двамата ли там работят?

# 7
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Да ще съм ви благодарна за специалист.От Пловдив съм

Д-р Румен Христов и д-р Алтай Косев ДКЦ 2 Пловдив ресторант стадиона.
Специалисти по образна диагностика.
Работят както платено така и с описания от мен по-горе код на направление издадено от личен лекар или специалист.

Благодаря и двамата ли там работят?

Да там работят и двамата.

Общи условия

Активация на акаунт