Шофьорски курс?

  • 2 081
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Цитат на: Erica
Цитат на: iliana_r
Момичета,
пред дилема съм, дали да запиша курс или не?  Rolling Eyes Бях го планирала за този месец, но сега незнам дали страха от шофирането няма да навреди на мен или на бебето? някоя от вас карала ли е такъв курс като бременна?


Аз ти препоръчвам сега да го запишеш, защото до година щял да стане двойно по- скъп, мисля и аз така да направя. Пък като родиш и се възстановиш- тогава го карай.


Ама как така  Confused:

# 16
  • Мнения: 530
Както вече ти казаха - ти най-добре ще можеш да вземеш решението за себе си. Аз съм на мнение, че бременността не е болестно състояние и че понякога емоционалната й 'нестабилност' се преувеличава.  Но това си е мое мнение.
Не съм била никога пред тази дилема, защото имам книжка от доста години, но ако нямах и бях бременна не бих се замислила дали да изкарам курс. Особено ако знаеш че колата ще ти трябва доста след като родиш. При мен е така, ако не можех да карам щях да се чуствам много изолирана и да не мога да правя много неща. Така че освен това дали те е страх или не, прецени си доколко ти е необходима тази книжка сега и така ще стигнеш до най-правилното решение. А ако това ти е първо дете, сега ще имаш много повече време - когато родиш (освен ако не си заобиколена със отбор отзивчиви приятели и роднини на които да можеш да оставиш детето) ще ти е по-трудно. Освен ако примерно инструктора ти няма нищо против да взимаш бебето с теб.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: iliana_r
Как сега да го запиша, пък догодина да го карам, има ли такъв вариант. Сега да си латя за догодина ли?


Точно така- и аз вчера научих, че можело да ти пазят мястото един вид. Още не съм звъннала да проверя обаче.

# 18
  • Мнения: 768
По принцип знам че не е много законно, ама у нас за пари на всичко са готови и бременни на курс за шофьор да запишат.
Иначе една приятелка беше попаднала на някакьв честен инструктор в София който така и не пожелал да и дава уроци защото е бременна и рисковете са големи.
Ама ти си решаваш- ако инструктора нищо не каже и се чувстваш добре и не те е страх за бебето пробвай.

# 19
  • Мнения: 3 200
Аз мисля да запиша след като родя, сега ме е страх.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 974
Ами незнам...най-добре е сега да го изкарам за да мога да карам като се роди бебето, но пък като се замисля дотогава няма да натрупам кой зане колко стаж и сигурно няма да смея да возя датето си поне не в началото , така че май е все тая дали сега или като родя... Rolling Eyes
Иначе Ви благодаря за отзивчивите отговори Laughing

Общи условия

Активация на акаунт