Звездни компромати- 205 част

  • 66 963
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 685
А тази Дита фон Тийз е ли нещо различно от стриптийзьорка? И ребра ли си е вадила за да постигне тази талия?
Интересно клипче показва дома на Сара Джесика Паркър.
Дита не е стриптизьорка.. ooooh!
Pin-up модел и танциорка в Бурлеска шоу...
За мен това е чист стриптийз, пък нека някой го нарича шоу

# 46
  • София
  • Мнения: 1 129
И аз щях да попитам Мария нещо рекламира или сама си прави сесии и за кого и пред кого  Crazy

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 037
за фейсбук  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 162
Ех с тези Венети и Марии сте изписали цяла тема, та даже и нова сте започнали  Laughing  bouquet

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 268
А тази Дита фон Тийз е ли нещо различно от стриптийзьорка? И ребра ли си е вадила за да постигне тази талия?
Интересно клипче показва дома на Сара Джесика Паркър.
Дита не е стриптизьорка.. ooooh!
Pin-up модел и танциорка в Бурлеска шоу...
За мен това е чист стриптийз, пък нека някой го нарича шоу

Ха-ха, жив стрийптиз си е. За пръв път разбирам с какво се занимава. Все си мислех, че е от типа "известни, защото са известни", а то имало и "изкуство". Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 23 107
Дита си е баш стриптийзьорка, така че никакви бурлески и не-знам-какво-си-още не могат да я замаскират.

# 51
  • Мнения: 3 677
 Беше някаква танцьорка на еротични танци, преди да я намери Мерилин Менсън, да я изкара от мижавото нощно клубче, където е танцувала, и да се ожени за нея.   След това се почнаха, едни корици на списания, едни интервюта, един мощен ПиАр и т.н. От стриптизьорка се превърна в "бурлеска"
  Все пак трябва да й се признае, и това,че все някак успява да се задържи сред известните, въпреки,че отдавна се оставиха с Менсън.

# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
# 57
# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 5 828

Супер, честито   bouquet
Жена му беше съфорумка, ама отдавна не съм я мяркала.
Или може би пише в други подфоруми  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт