Звездни компромати- 205 част

  • 66 976
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 892
Николета май никога не е споменавала баща си  newsm78

# 706
  • Мнения: 3 673
на тази снимка на Нели http://img2.sportal.bg/uploads/tinymce/tania/STR_MAXIM-6-1-wm.jpg прилича на Пеньо от ББ
На тая снимка кой би й погледнал лицето.  Wink
Всяка жена и никой мъж  Mr. Green


Мноооого грозен нос!  ooooh!

# 707
  • София
  • Мнения: 1 340
Нели Атанасова в брой №100 на MAXIM:
1, 2, 3, 4
По принцип я харесвам, но на тези снимки лицето й е прекалено грубо и лишено от женственост.

Абе на 4та снимка, защо така и стърчи гърба зад ръката? Изглежда ми или като гърбица, или като крило

# 708
  • София
  • Мнения: 23 124
Николета май никога не е споменавала баща си  newsm78
Ами там драмата е пълна. Той от години си има паралелна жена, по-млада, и може би вече не живее с майката на Николета.

Лео е много готин, той си е на клипчето.  Peace

# 709
  • Мнения: 1 338
Ким Кардашиан - a.k.a. Робокоп (с тази рокля)   Joy

# 710
  • София
  • Мнения: 23 124
Лео и приятелката му в Бора Бора преди фестивала Коачела  Лео с кукуригу   Joy  всички останали снимки тук

Никол Шерзингер на излизане от салона за красота  1  2  нещо не ми харесват панталоните й

Дейвид Бекъм целува Харпър  а Вики целува Ромео  цялото семейство  1  2  3  още тук   Heart Eyes

София Вергара с братовчедките си  1  2

Камерън Диаз с двете си колежки  1  2

Кейт Мос

Дакота  Фанинг

Франсис Кобейн с годеника си  2  коментира се, че много прилича на баща си Кърт Кобейн

Миранда Кер и Флин  чудесна двойка са   Heart Eyes

Адам Сандлър  малката му дъщеря

Ан Хатауей с мъжа си

Джулия Стайлс кара колело  1  2  много се е променила

Селма  Блеър

Линдзи  Лоън  била забелязана да пие алкохол

Натали Портмън във Венеция с мъжа си  1  2

Гуен Стефани  1  2

Лив Тайлър  по време на фотосесия  1  2

Емили Блънт с половинката си  1  2

Дрю Баримор

Наоми Кембъл  1  2  3  4  какви крака  Heart Eyes

Емма Стоун  на премиерата в Рим  с Андрю Гарфийлд  с друг тоалет

Ким Кардашиян в Париж

Тори  Спелинг

Гери Халиуел с дъщеря си

Марк Уолбърг  се възхищава на жена си  1  2

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 09:45 от tonkabonka

# 711
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
По принцип много харесвам Гуен, както и Гавин, страхотни са  Heart Eyes Обаче този гащеризон тип "работник бояджия" хич не ми допадна. Съмнявам се да крие фигура след раждането, защото и преди него тя си бе перфектна..

# 712
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Леонардо доста хотдози е изял тази зима Laughing.

# 713
  • Мнения: 1 110
Миранда и Флин Heart Eyes

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 13:01 от feria99

# 714
  • Варна
  • Мнения: 10 627
По принцип много харесвам Гуен, както и Гавин, страхотни са  Heart Eyes Обаче този гащеризон тип "работник бояджия" хич не ми допадна. Съмнявам се да крие фигура след раждането, защото и преди него тя си бе перфектна..

Аз тези гащеризони само върху нея ги харесвам Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1 338
По принцип много харесвам Гуен, както и Гавин, страхотни са  Heart Eyes Обаче този гащеризон тип "работник бояджия" хич не ми допадна. Съмнявам се да крие фигура след раждането, защото и преди него тя си бе перфектна..

Аз тези гащеризони само върху нея ги харесвам Simple Smile

И на мен ми харесва, особено с тези обувки  Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 1 079
Никак не харесвам Гуен, но проблема не е в гащеризона Naughty
Как може да не смени малко стила тази жена от 15 години все по един и същи начин изглежда, както и да е, не ми е ок като излъчване. Гевин харесвам много, секси е Heart Eyes

Натали Портман е страхотна, толкова ми е красива (най-красивата бих казала) възвърнала е отново свежия и нежен вид Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А Лео все повече ми прилича на Джак Никълсън (винаги ми е напомнял на него, дори като поведение) Crossing Arms въпреки, че го обожавам, ще се превърне в един самотен, самодоволен чичо. Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 1 318
Тази Велина ми изглежда така, сякаш ще си настъпи долната джука. Много тъповат вид има.

# 718
  • Мнения: 4 202
Никак не харесвам Гуен, но проблема не е в гащеризона Naughty
Как може да не смени малко стила тази жена от 15 години все по един и същи начин изглежда, както и да е, не ми е ок като излъчване. Гевин харесвам много, секси е Heart Eyes

Натали Портман е страхотна, толкова ми е красива (най-красивата бих казала) възвърнала е отново свежия и нежен вид Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А Лео все повече ми прилича на Джак Никълсън (винаги ми е напомнял на него, дори като поведение) Crossing Arms въпреки, че го обожавам, ще се превърне в един самотен, самодоволен чичо. Rolling Eyes


Споделям мнението за Леонардо и Джак Никълсън Peace.
Гуен Стефани е хубава жена, но стила й изобщо не ми харесва - в повечето случаи крещящ и инфантилен. Ясно ми е, че гравитира в ''рок енд рол'' визията, но има и по-добри образци.
Панталона на Никол Шерцингер прилича на окъсял анцуг, а горката Джулия Стайлс много е напълняла!
Разтопи ме как Марк Уолбърг се кефи на жена си!

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 11:44 от Tess d`Urberville

# 719

Общи условия

Активация на акаунт