Утре 21.02 Лунна диета

  • 3 385
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 601
цял ден бях на чай и вода и сега хапнах два портокала- кажете, това много ли противоречи на идеята на диетата Sad ?

# 91
  • Мнения: 292
 Hug
Сще малко момичета ,спим ,будим се и е дошли време за ядене!!

# 92
  • Мнения: 63
Много ли сте гладни?Аз не  GrinningКойто е много гладен бързо в леглото JoyДа не вземете да се натъпчете точно преди лягане NaughtyНЕ ОСТАНА !Когато съм тук с вас е по-лесно.СУПЕР СТЕ! Hug

# 93
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, незнам как е при вас, но аз току-що се ка4их на кантара и резултата е нулев...

# 94
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При мен минус 500 грама, пак е нещоч

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 288
Издържахме - браво на нас.
авентура и аз току що се качих на кантара и резултата е нулев.
Нищо, калихме си волята.
Аз лично много харесвам тази диета, т.к. ми убива апетита до известна степен /не, че той лесно се убива/ и прочиства.

Т.к. диетата свършва след 1/2 час - пак ще се кача на кантара - може пък този път да покаже друго Laughing

Да се оплача - така ми е паднало кръвното, че едва вдигам и манипулирам 8-те кила, които са ми подопечни.
Започвам да си пия кафето.

# 96
  • New Zealand
  • Мнения: 871
може би има ефект само при пълнолуние...

# 97
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Ох, цялата мъка за половин килограм Cry...кога трябва пак да гладуваме, за да има ефект, защото свикнах вече - не е толкова страшно.

# 98
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
може би има ефект само при пълнолуние...
Ще пробваме и при пълнолуние Wink

# 99
  • Мнения: 1 153
Момичета аз не издържах,снощи хапнах малко Sadама ми беше зле,защото ми беше първи ден на цикъла и към вечерта ми стана зле и хапнах ,защото трябваше да пия едни хапове Sad

# 100
  • Мнения: 1 934
Браво момичета издържахме някакси с общи усилия.  ЗА КОЕТО БЛАГОДАРЯ.
А ето и резултата   -1.100кг.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Еееех, момичета, не се косете де! Следващия път ще свалите повече. Аз като за първи път и след обилната вчерашна закуска съм свалила един килограм. Пак е добре. Следващия път пак ще пробвам.

# 102
  • Мнения: 513
 Innocent Аз снощи малко съгреших , но въпреки това съм 1/2кг. надолу  Laughing

# 103
  • Мнения: 3 576
Аз се издъних още вчера следобяд, ама ме беше срам да си кажа  Embarassed
Сега като виждам, че има и други като мен ми е по-спокойно Wink

Ми едно, че бях много гладна и второ един клиент ме нервира в края на работния ден  #2gunfire - точно повод да се нахвърля на ядене. Е не ядох особено много де - 2 филийки бонус с диетична салата с яйца, и 1/4 от домашната пица.

Учудващо, че до края на вечерта повече не огладнях, но днес като се премерих - никаква разлика, на същите кг съм си като вчера.

Поне опитах, дано следващия път изкарам цял ден  Hug

# 104
  • Мнения: 5 647
Издържах, дори още не съм яла нищо. Пия само кафе. За резултат не мога да кажа, защото забравих да се премеря сутринта. Най-вероятно 1 кг.

Общи условия

Активация на акаунт