Перник-25

  • 137 882
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 372
Здравейте, момичета  Simple Smile

Резервирах стая в хотел '' Елит ''. Ще сме в Перник една седмица. Адресът е    23 Sv. Sv. Kiril i Metodii Str., 2300, гледах на картата къде се намира и ми се струва, че е зад ГУМ, по уличката надолу. Обаче на снимките сградата изглежда голяма, а нямам спомен там да има такава, освен ако хотела не е нов, от последните 7, 8 години.

 Та въпросът ми е правилно ли съм се ориентирала за местоположението му и какви са отзивите за този хотел? Търсих в нета, но освен сайта им не откривам коментари от доволни или недоволни клиенти, което ми се струва странно.
Хотел "Елит" се намира в бившата "Елена Георгиева", не е зад ГУМ. Някъде на последните етажи е. Сградата вече се казва бизнес комплекс "Елена", има голям надпис. Срещу БИЛА

# 61
  • Мнения: 483
Благодаря, Милена   bouquet

# 62
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Може ли някой да ми каже къде мога да заведа сина си на фризиор. На 11 месеца е и незнам дали ще могат да го подстрижат?

# 63
  • Перник
  • Мнения: 396
Румяна, като майка на двама сина, мога да те посъветвам да си вземеш една машинка за подстригване Peace Големият ми син не даваше никой да го докосне. И при мен се дърпаше, но се справяхме с почивки. Малкия не съм се опитвала да го водя, но и той няма да позволи някой да го пипне. Сами се справяме добре.

# 64
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Мерси Надя, имаме машинка, но ме е страх аз да го подстригвам. Затова попитах тук

# 65
  • Мнения: 3 372
Пак аз да се изкажа Mr. Green
Моя син пък си го водя на фризьор от 1-годишен. Имаме машинка, но ме е страх, а и много мърда. При фризьорката сяда в мен и тя за 5 мин го е подстригала. Водя го при Лидия, където и аз ходя.

# 66
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Къде се намира салона на Лидия (предполагам си доволна)?
До сега съм ходила при Ефтим, но....май искам да опитам на друго място  Peace

# 67
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Калоян ходи на фризьор от 2-годишен. От началото, докато не се премести в Мошино, ходехме при Анелия. Ефтим го е подстригвал само веднъж, защото Калоян се плашеше да не вземе да му мие косата  Joy

# 68
  • Мнения: 3 372
Къде се намира салона на Лидия (предполагам си доволна)?
До сега съм ходила при Ефтим, но....май искам да опитам на друго място  Peace
Салона се казва R&L и се намира в центъра в блока на сладкарница "София", отстрани на блока, по едни стълбички. Работят с часове. Много съм доволна от нея, тя има доста деца клиенти

# 69
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Благодаря за инфото!   bouquet

# 70
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Милена мерси. Аз ходя там, но при Стохи, ще мина да го попитам тези дни и за детето  Wink

# 71
  • Мнения: 3 372
Милена мерси. Аз ходя там, но при Стохи, ще мина да го попитам тези дни и за детето  Wink
Той и Стохи подстригва деца Peace

# 72
  • Перник
  • Мнения: 18
И аз да попитам, има ли детегледачки за Перник или къде да търся излизат ми само стари обяви Simple Smile

# 73
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ако ти си търсиш детегледачка пусни си обява във вестник ГРОШ или разпитвай познати. Ако беше писала преди 3 дена щях да те уредя с една, но сега е късно  Mr. Green

# 74
  • Перник
  • Мнения: 18
Еее закъсняла съм значи,ще пробвам с вестника Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт