БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 122

  • 63 403
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 906
Момичета, купих си гоблена "Св. Мина" на Миленастил, и искам да помоля ако някои има схемата в PDF да я сподели ако може  bouquet. Предварително благодаря.

Хем си купила гоблена, хем искаш схемата не мога да разбера  Rolling Eyes

# 616
  • Мнения: 572
Зайче, а ключодържател за това фарче имаш ли? То е толкова дребно, че освен на ключодържател, на друго не знам дали можеш да го направиш. Не съм чувала да трябва на определен ден да се почват тези гоблени с желанията, така че смело почвай. То всъщност докато се усетиш че го почваш и ще си го свършила...

# 617
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
A ако съм ушила фар, но съм го подарила после (тогава не знаех за поверията)? Брои ли се, или трябва да ушия друг, който да остане за мен?

# 618
  • Мнения: 482
Аз нямам никакво желание да хващам игла, както и нищо друго, отпуснала съм се нещо, тези безкрайни неволи с ечемика ми изпиха всички силички. Обещала съм на две баби да направя щъркел с бебе за първите им внучета, единият е готов, другият напредва с по ред-два на ден. А после как ще правя надписите, не знам. Ще ми трябва много мобилизация Sad
Ако пак изчезна за кратко, не ме мислете - тук съм, но затворена в черупката си  Tired

# 619
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Здравейте гобленари! Имам голяма молба към вас.Гледах схеми на гоблени във вече архивирана тема и ми хареса един чиято схема е изтрита от сайта където е била качена. Някой от вас имали тази схема или знае ли от къде да си я сваля. Знам че трябва първо да проверя из темите преди да ви питам, но те са толкова много и обширни че нямам време и търпение да ги изчета. Предварително благодаря Simple Smile Ето снимка на гоблена
http://www.snimka.bg/?album;aid=818314

Това е ...  Shocked Аууууууууууу.... Дали е гоблен? Ако е - дали не  е прогон? Виждал ли го е някой ушит?
Питам това защото има много неща минати през програма, неизчистено от единични бодове и с отчайващ краен резултат.

Делфинче, Пепен, показвайте се от време на време! Поне да знаем, че сте добре!  Hug


Момичета, ще си позволя съвсем добронамерен съвет- магията обича дискретност, бъбривостта я отслабва...
Щом някой е решил да си прави талисман, оберег и под., нека никой друг не знае за това- кога го почвате, как върви, кога го свършвате, за какво е. Като си го направите, нека никой не го вижда, камоли- пипа. Пазете си вашата тайна, а тя ще работи за вас. Ако магията ви е закачена на видно място заради функцията си, и я виждат много хора, избягвайте да давате обяснения какво, защо и как. Всяко обсъждане отслабва силата и.
Успехи!!!

Ако го прочета това на ММ вече ще ми купи не тротинетка, а метла. Twisted Evil

Но се съгласявам с nosferata, защото виждам логиката на мисълта й.  Hug

ИнаТ-че, горе главата!  Hug

# 620
  • Мнения: 3 989
Здравейте гобленари! Имам голяма молба към вас.Гледах схеми на гоблени във вече архивирана тема и ми хареса един чиято схема е изтрита от сайта където е била качена. Някой от вас имали тази схема или знае ли от къде да си я сваля. Знам че трябва първо да проверя из темите преди да ви питам, но те са толкова много и обширни че нямам време и търпение да ги изчета. Предварително благодаря Simple Smile Ето снимка на гоблена
http://www.snimka.bg/?album;aid=818314

Това е ...  Shocked Аууууууууууу.... Дали е гоблен? Ако е - дали не  е прогон? Виждал ли го е някой ушит?
Питам това защото има много неща минати през програма, неизчистено от единични бодове и с отчайващ краен резултат.

Ето това намерих за този гоблен - на Хаед е, но схема не намерих http://heavenandearthdesigns.com/index.php?main_page=product_inf … ;products_id=2742

Хипатия е писала, че има схемата, така че Сесил може да пише на нея  Peace

# 621
  • Плевен
  • Мнения: 143
Цитат
Делфинче, Пепен, показвайте се от време на време! Поне да знаем, че сте добре!
 
Показваме се бре душко.Ама ей на ,Делфинче поне шие нещо, показва , хвали се .Поздравления за Луна   bouquetА аз, нищо  NaughtyМи не шия напоследък Banghead
Друго си е Деската, пердаши напред с красоти след красоти и мене ме   Blush Blush Blush и за това се  newsm43
Чета ви и се възхищавам на красотите ви .Поздравление за всички работливи пчелички   bouquet   bouquet   bouquet  Hug Heart Eyes
Срещички разни се заформят PeaceДано ако дойда у София някой изяви желание за такава с мен Thinking
Ето ме сега  Grinning, втурвам се да помогна на другарче в нужда    animal037



Здравейте гобленари! Имам голяма молба към вас.Гледах схеми на гоблени във вече архивирана тема и ми хареса един чиято схема е изтрита от сайта където е била качена. Някой от вас имали тази схема или знае ли от къде да си я сваля. Знам че трябва първо да проверя из темите преди да ви питам, но те са толкова много и обширни че нямам време и търпение да ги изчета. Предварително благодаря Simple Smile Ето снимка на гоблена



Схемата  открих ,но в РМ.  В сайт ,  от където се купува с виртуални пари/работи се за тях ,за да ги натрупаш Mr. Green/Изтеглих я.Виж я на картинката горе в цитата !.Това е Хаед,не съм шила нищо от него.За мен това е много работа , аз обичам мъници Grinning.Ако наистина ще я шиеш ще я кача някъде ,като преди това ако нямаш програмата ще ти я преобразувам в графика-цветна или черно бяла.Както ти е удобно PeaceВ момента се въздържам защото виждам че си съвсем нова с една единствена публикация  newsm78 Нищо лично  Peace Станала съм доста предпазлива напоследък в раздаването на схеми от както ми хакнаха страницата в галерито Crossing Arms

Накрая, какво стана със сайта Sad Sad Sad
 http://www.liveinternet.ru/journal_post.php?fjid=4002900&fpi … &action=q_add

никакво развитие май няма.А така ми вършеше работа  WhistlingНяма и не знам към кого да се обърна newsm78 И аз съм към вива ком  Mr. Green
Няма ли някой с връзки  Laughing да помогне в разгадаването на тази мистерия   Joy

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Пепен, преди и аз не влизах, сега иска ми логин и парола...............

# 623
  • Мнения: 572
Пепен, преди и аз не влизах, сега иска ми логин и парола...............
Дид, иска логин и парола, защото Пепен такъв линк е пуснала. Пробвай на 40- та стр на тази тема Деси е пуснала линк към страницата на някакво момиче в този сайт и на мен ми се отваря, но пък не съм на Виваком, ако изобщо от оператора е проблема...

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Пепен, преди и аз не влизах, сега иска ми логин и парола...............
Дид, иска логин и парола, защото Пепен такъв линк е пуснала. Пробвай на 40- та стр на тази тема Деси е пуснала линк към страницата на някакво момиче в този сайт и на мен ми се отваря, но пък не съм на Виваком, ако изобщо от оператора е проблема...

Отварям..........  Joy Преди не ставаше

# 625
  • Казанлък
  • Мнения: 180


Re: БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 121

« #722 Ср., 14 Май 2014, 07:58 »




--------------------------------------------------------------------------------


Пепен ето какво споделих преди време


Цитат на: elka52 в Съб., 29 Март 2014, 19:00

Мили момичета, помогнете, от 1 седмица не мога да отвора нищо от този сайт.Аз ли съм нещо в грешка, сайта ли ??
Имате  ли представа, при вас как е??
http://www.liveinternet.ru/tags/%E2%FB%F8%E8%E2%EA%E0/

Не се доверих на обясненията че нещо не е наред в сайта и се обадих на Виваком на тел.123.Свързах се с оператор и се оплаках, от там ме питаха за версията на Уиндоса ми и ми продиктуваха друг ИП номер(май така се казваше, може и да бъркам ) и всичко се оправи. Съветвам те и ти да се обадиш на оператора от Виваком.

# 626
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз звънях преди време на Виваком за този сайт. Казаха, че тяхната система го разпознава като вирус, могли да махнат ръчно защитата, но по този начин компютърът става много уязвим. Руските защити са в пъти по-сериозни от тукашните, при мен е качено нещо, което за някои сайтове ми изписва "Този сайт може да застрашва сигурността на вашия компютър" и просто не ми ги отваря, така че предпочитам да не махам никакви стени и да не сменям адреси  Peace

Всъщност, ливинтернет работеше до онзи ден без проблем, после пак му стана нещо  Tired

Пепен, мерси, мерси, много мило  Hug Добре, че имам време да побоцкам, че дойде ли работа - не се знае кога пак ще се добера до гоблен.
Последните 3 дни ми се падна някакъв супер лесно парче между двете къщички - половинки и големи участъци с един цвят, та всъщност съм ушила доста, утре ще пусна снимка да видите  Simple Smile

# 627
  • Мнения: 11 906
Аз нямам проблем със сайта, може би наистина зависи от интернет доставчика.


Деси
много му се радвам на твоя гоблен, все едно аз го шия  Heart Eyes така, че ще чакам утре снимка  Simple Smile . Ти като смени каунта на панамата, в крайна сметка какъв размер ще се получи знаеш ли?

# 628
  • София
  • Мнения: 3 789

Деси
много му се радвам на твоя гоблен, все едно аз го шия  Heart Eyes така, че ще чакам утре снимка  Simple Smile . Ти като смени каунта на панамата, в крайна сметка какъв размер ще се получи знаеш ли?

Мерси  Hug Ами аз реално не го смених, при ДОМЕ е на Аида 14, аз го шия на българска панама, която уж е между 14 и 16, но според мен е по-близо до 14, така че размерът остава както е в оригинал - 163х28 см  Peace

# 629
  • София
  • Мнения: 799
Да се включа и аз за http://www.liveinternet.ru/ отварях го до миналия месец и като сменихме доставчика с Vivacom... няма да е чудно за никой че вече не го отварям.
Не съм звъняла да питам има ли проблем със сайта и за подробности. Но пък си ползвам едно анонимно прокси и през него се ижда. Отваряте си - http://hidemyass.com/ и там си пускате линка който искате да гледате и нямате проблем със сайта, не се занимавате и с телефони и т.н. Предполагам става и с други анонимни проксита, аз просто ползвам това.

Общи условия

Активация на акаунт