БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 122

  • 63 348
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
В последно време съм "яхнала метлата" та и НОВАТА ТЕМА е в този вид  Twisted Evil

# 721
  • Мнения: 571
Галя, аз контура го шия от дупка до дупка при Дим., а където д по -голямо разстоянието отзад си затягам конеца, за да не увисне после отпред. Не знам дали ме разбра...

# 722
  • София
  • Мнения: 1 654
ina., какво не ти харесва?
Аз от снощи съм в чуденка за бялото  Thinking Всичките ми конци са DMC, преобразувани
по таблиците в началото на темата. DIM 11001 би трябвало да е DMC blanc, обаче много ми белее
на уж старата, посивяла и олющена мазилка  Thinking А такъв кошмар е разшиването.
Колебая се дали да не го заменя с Rosace 002 (една идея по-матирано бяло) или направо с DMC 3865  Thinking
Затова си струва да се шие с оригинални конци  ooooh!

# 723
  • София
  • Мнения: 3 789
Вече сме в новата тема  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=782224.new#new

# 724
  • Мнения: 0
Цитат
Делфинче, Пепен, показвайте се от време на време! Поне да знаем, че сте добре!
 
Показваме се бре душко.Ама ей на ,Делфинче поне шие нещо, показва , хвали се .Поздравления за Луна   bouquetА аз, нищо  NaughtyМи не шия напоследък Banghead
Друго си е Деската, пердаши напред с красоти след красоти и мене ме   Blush Blush Blush и за това се  newsm43
Чета ви и се възхищавам на красотите ви .Поздравление за всички работливи пчелички   bouquet   bouquet   bouquet  Hug Heart Eyes
Срещички разни се заформят PeaceДано ако дойда у София някой изяви желание за такава с мен Thinking
Ето ме сега  Grinning, втурвам се да помогна на другарче в нужда    animal037





Здравейте гобленари! Имам голяма молба към вас.Гледах схеми на гоблени във вече архивирана тема и ми хареса един чиято схема е изтрита от сайта където е била качена. Някой от вас имали тази схема или знае ли от къде да си я сваля. Знам че трябва първо да проверя из темите преди да ви питам, но те са толкова много и обширни че нямам време и търпение да ги изчета. Предварително благодаря Simple Smile Ето снимка на гоблена



Схемата  открих ,но в РМ.  В сайт ,  от където се купува с виртуални пари/работи се за тях ,за да ги натрупаш Mr. Green/Изтеглих я.Виж я на картинката горе в цитата !.Това е Хаед,не съм шила нищо от него.За мен това е много работа , аз обичам мъници Grinning.Ако наистина ще я шиеш ще я кача някъде ,като преди това ако нямаш програмата ще ти я преобразувам в графика-цветна или черно бяла.Както ти е удобно PeaceВ момента се въздържам защото виждам че си съвсем нова с една единствена публикация  newsm78 Нищо лично  Peace Станала съм доста предпазлива напоследък в раздаването на схеми от както ми хакнаха страницата в галерито Crossing Arms

Накрая, какво стана със сайта Sad Sad Sad
 http://www.liveinternet.ru/journal_post.php?fjid=4002900&fpi … &action=q_add

никакво развитие май няма.А така ми вършеше работа  WhistlingНяма и не знам към кого да се обърна newsm78 И аз съм към вива ком  Mr. Green
Няма ли някой с връзки  Laughing да помогне в разгадаването на тази мистерия   Joy

Ще съм ви много благодарна ако ми я качите някъде и в двата варианта понеже не знам как ще ми  е  по- лесно да шия (аз съм начинаещ гобленар  Simple Smile. Писах на лично и оставих мейл ако там е по удобна да ми я изпратите. Благодаря предварително!

# 725
  • Мнения: 9
zvinqvam se za ezika, no mi e preinstaliran laptopa. Iskam da Vi kaja 4e tova koeto ste satvorili e mnogo krasivo. I az shiq gobleni ot 5-6 godini. Sega iskam Hubavata Madona da q yshiq imam shema panama no koncite i nomerata gi nqmam. Molq vi koito gi ima da mi gi prati po nqkakav na4in na email: ludmila199@abv.bg. Blagodarq!

# 726
  • Мнения: 3 323
Колко хора да ти казват, че пишеш в стари теми? Погледни поне датите на предходните мнения. За пореден път качвам линк към актуалната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793441.510;topicrefid=20

# 727
  • Мнения: 2
Здравейте, и от мен!Много ще Ви бъда благодарна ако някои ми каже от къде мога да си закупя списанието Галерия бродерия от декември месец 2008 година.

# 728

Общи условия

Активация на акаунт