КГБ = Клуб на Готините Баби - 144.

  • 85 543
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 065
Добро утро.
Честит празник д-р ИВИ, честит празник д-р ФЛО.
Здраве и професионални успехи пожелавам.


Хубава седмица, момичета.
Празниците ,,вече ,,тропат'' на вратата.
Да ги дочакаме в добро здраве, да ги посрещнем с радост.

При нас ... старата песен на нов глас ....
На масата сме от половин час и всичко е ,,няма, не искам ...'''

Хубав ден.

П.П. Шпунци, Римар, Танита , вземайте мерки ....

# 76
  • София
  • Мнения: 8 476
Добро утро мили момичета!
След два купона вчера, ето ме и мен, вече изтрезняла Joy
Срещата в Хепи беше чудесна. Благодарности на СВЕТЪЛЧО за организацията. Жалко, че ние с Катерина си тръгнахме по-рано, но след този купон отидохме на друг-в Островът на съкровищaта, да почетем Елиа Каролин. Като се прибрахме от срещата с Луси, ММ пита Кати: Как изкарахте в Хепи, а тя му отговори-приятелките на баба са много хубави, а момчетата ме плашеха. Това е положението. На този етап бабите са я впечатлили по-силно, отколкото внуците. Да сме живи, ще дойде време да се обърне палачинката Simple Smile
На детския купон знаете как е-шум, врява, приказки. Прибрахме се и съвсем скоро се паркирах в спалнята. Ето, така премина вчерашният ден.
АЙША, Ани навярно вече е в UK жива и здрава.
РИМАРЧЕ, дали помогнаха илачите? Дано.
ТАНИТА, чакаме отзиви от утрешния преглед.
ДЖИЛИ, женско царство значи-никак не е лошо.
БЪЗЗЗ, и аз винаги съм казвала, че като имаме пари и кола-днес тук, утре там...Така е по-разнообразно, но и ние се закотвихме на едно място и все там тичаме. Разнообразяваме се като каним приятели, децата ни и внучетата също обичат да ходят там.
ДИДИА и аз съжалявам, че не успя да доведеш децата, но що е време, пред нас е. Ще се запознаят.
МОМИЧЕТА, тези, които не споменах, не си мислете, че не съм ви помислила. Hug Hug Hugза вас.
Отивам да правя закуската, че скоро мравунякът ще се размърда, а аз трябва да съм готова. newsm64
Хубав, слънчев, усмихнат и ведър ден. newsm51
Е, явно не съм изтрезняла още от вчера. Докато напиша за вчерашните срещи, вие сте къде, къде напред отишли.
КОЛЕГА ИВЕ, ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И НИЕ, И ПАЦИЕНТИТЕ НИ[/color Букета ти е прекрасен! Винаги си на ниво!  love001
ДЖИЛИ, благодаря за поздравлението.
ШПУНЦ, и ти ли миличка се поболя? Бързо да се оправяш, че нова среща се задава.Благодаря и на теб за поздрава по случай професионалния ни празник Simple Smile
Бурзам да публикувам, че както се мотая, ни закуска, ни публикация ще има hahaha

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 11:29 от Flo 51

# 77
  • Мнения: 7 486
Честит празник д-р Фло и д-р Иви!Здраве,късмет и винаги чаровно усмихнати и позитивни каквито сте !!!
Честито и на всички ,които имат празник днес!

# 78
  • Мнения: 2 099
МИЛИ НАШИ ДОКТОРКИ ИВИ И ФЛО!
 doctor  costumed050 txtloves

Господ здраве да ви дава! И пациенти да ви го вземат! По мъничко.

Йойо снощи вече в полусън, ни в клин, ни в ръкав: "А защо русата хубавица си тръгна толкова рано и не искаше да играе с нас?"

 Heart  Party Time newsm46

# 79
  • София
  • Мнения: 2 675

Добър ви ден, дружки!

Честит празник мили момичета д-р Фло и д-р Иви!
Да сте ни живи и здрави, все такива дейни, усмихнати, чаровни!




Фло, Кати се е стреснала от момчетиите, защото те, вероятно, буквално са я плашили като са се правили на някакви чудовища от филмчета. Моят внук редовно го прави. Милата фея, как ли се е разочаровала... Добре, че ние бабетките сме се представили добре.  Laughing


Девойки, да ви се похваля - днес се запознах с Валюшка и Надето, дето отдавна не е писала тук, но във фейса е активна. Такава приятна сутрешна среща си спретнахме на автогарата за час, но от сърце! Добре, че вчера Луси спомена, че пътят на Валето от Видин за Варна минава през София. То и откъде ли да мине? Ама, не съм се замисляла, на картата изглежда по друг начин.  Wink  Та Валето пристигна в 9 ч. на автогарата, а през това време я чака една дама, дето ми е хем позната, хем непозната. Питам аз дали тя не е Валя, а тя ми вика Надя съм. Ама аз пак не загрявам. Добре, че тогава Луси се появи и ни изясни кой кой е. Пихме по кафенце на сладки приказки и към 10.30 ч. помахахме с ръка за довиждане на Валюшка. Довечера ще я чакат дечицата и от утре срещи с варненските момичета. А тя, Валето, както знаете, е много духовита, но освен това умна, интелигентна и хубава. Е, аз я изненадах! Не ме очякваше, пък и Луси си е мълчала, за да е пълна изненадата.  Grinning

Надето, дето пък аз не познах, се оказа от София. В малко по-отдалечен квартал, но от София. И обеща най-тържествено да присътва на наши срещи. Важното е да се престраши (майтап) да дойде един пък, пак после, сигурна съм, ще идва редовно. Рекох й, че не сме лоши.  Heart Eyes

Та, хубав ден от мен и успешна седмица!

# 80
  • Мнения: 1

Фло, честит празник! newsm51
Бъди здрава и все така усмихната, позитивна! Heart Eyes


Момичета, благодаря за съчувствието и пожеланията за оздравяване! Heart Eyes Hug Two Hearts
Доста си боли! Mr. Green
Чакам утре в 14.30 ч. прегледа при доктора! smile3543
Като се прибера ще рапортувам! Laughing


Хубав ден и никакви болежки! newsm10

# 81
  • Мнения: 894
Поздрав за приятна вечер!


Благодаря на тези, които ме поздравиха,на всички желая здраве   bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 16 230
Ето съм!
Фло, Ивлин, честит професионален празник! Желая ви множество беззъби, но богати клиенти!  Laughing 
 bouquet  bouquet
Пак ви благодаря за пожеланията към Ани. Вече си имам мома англичанка. Пристигнала е успешно в Манчестър, настанила се е, харесва си квартирата. ПРиятеля 3 дни чистил преди да я посрещне. Естествено пътуването не мина без екшън - забравила си е преведените дипломи и сертификати в къщи. Та сега ще издирвам куриерска фирма за изпращане. Ако знаете такава - свиркайте.
Отделно, че не си беше направила някаква ел. регистрация, ръчния багаж беше над определените размери. Платих като поп солидна сума и съжалих, че не си бях взела билет да пътувам с нея и да се върна с вечерния полет. Но вече ще знам.

# 83
  • Мнения: 894
Айша,благодаря!Успокой се ,нещата едно по едно ще се нареждат.Дано Ани има късмет и всичко да потръгне.
Преди малко се чух с Валка,вече е на Варненска земя в обятията на Бобо Hug
Светалчо продължавам да се хваля с този Мулти кукър.Тази вечер  готвя за татко.Отне ми 35 минути-пиле с ориз стана за 10 минути,супа топчета за 25 минути .воала,през това време приказки по телефона и гледане на телевизия,дори ако напуснеш дома, той си изключва сам.

# 84
  • Мнения: 2 099
Иви, а колко време ти отне въртенето на топчетата?

# 85
  • Мнения: 894
Иви, а колко време ти отне въртенето на топчетата?
Хи хи,Здравче Hug,10 минути,докато ми стана готово пилето с ориз   Joy Joy Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 8 476
Привет дружина вярна и отговорна Simple Smile. Сърдечно благодаря на ДИДИА, ЗДРАВЧЕТО,МАРИНА, ТАНИТА и АЙША, за поздравленията. Признавам си, много е приятно. Днес цял ден звъни телефона и у дома и в кабинета-ние нали сме трима в семейството...снахата, сина и аз.

АЙША, поуспокои ли се миличка? Англичаните казват: Всичко е добре, когато завърши добре. Чакаме новини от Ани.
ИВЕ, няма нищо по-добро от устната реклама. Караш ме да се замисля newsm78.Урудката си знае работата-готви, та пара се вдига (за малко да напиша пушек се вдига, да ама не.) И умна машинка-знае кога да спре, а ти кеф ти да си приказваш по телефона smile3552, кеф ти пред компа typeuu, кеф ти да се правиш на красива 4470.
МАРИНКА, защо не свирна? И аз можех да долетя за една блиц среща с Валюшка. Нищо. Може би така е станало и по-добре. Като се връща пак през София ще мине. Тогава ще й устроим нова среща Simple Smile
Ей, заплеснах се, а все още не съм си тръгнала от тръстиката. Днес здраво поработих. На празник, като на празник Simple Smile Ще купонясваме на 9.04 така реши болшинството. Важното е да има поводи за празнуване cheers Drunk Wine Glass
Приятна вечер.

# 87
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Честит прфесионален празник и от мен на наште мили докторици Ив и Фло!
Да сте живи и здрави, да помогате на нещастните пациенти, дето ги болят зъбите и да разкрасявате щастливите, дето не ги болят!

Иви, супа топчета и аз правя за двайсе минути в тенджера под налягане. Чакам други хвалби. Пиле с ориз не ми е достатъчен мотив. Joy

Аз уших чаршафите на Лъч, ама пък сега трябва да търся плат за още един комплект, така се оказа.

# 88
  • Мнения: 2 099
Светалчоооо, не търси други чаршафи! Аз подарявам нашите червени оригинални спайдърменски!
Истина. Искам да ги махна. Ще ми направиш услуга.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 5 074
Честит празник на всички, които се грижат за нашето здраве!
Иви, Фло - бъдете благословени !

Общи условия

Активация на акаунт