Домакини 36 / с песен на уста, ще боядисваме яйца

  • 33 875
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 843
Да мина на бързичко. Гого спи и седнах да ви прочета.
Вио, да са живи и здрави, да растат безгрижни и спокойни.
Креми, стискам палци.
Марче, да оздравяваш бързо.  Hug
Аз ще боядисам само няколко яйца, исках и курабийки да направя, но няма да имам време и възможност. ММ е плътно на работа,а не става аз да меся, а Гого да се катери насам- натам. Ще купя от магазина. Догодина с него ще направим.  Simple Smile
Хубав ден ви желая.   bouquet

# 691
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Тук съм.Леко замаяна все още.После пак ще ви пиша.

# 692
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Креми  Hug радвам се, мина
Даже излизах наблизо на тоя дъжд, да си взема еднократни форми. Да видим тях дали съм уцелила. Реших да направя един по-голям с плетката от вчера и един по-малък с плетката с 4те фитила. Обаче този път ще си направя тестото цялата доза е тестото ще разделям.  А и кепче си взех да не ползвам въдиците
Ометох още малко козунак с 3 палачинки
Ста ди, сега ще е така. Нищо няма да можеш да свършиш сама с него още доста време. Сега ти е време след него да тичаш

# 693
  • София
  • Мнения: 9 903
Тук съм.Леко замаяна все още.После пак ще ви пиша.
Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 11 753
Тук съм.Леко замаяна все още.После пак ще ви пиша.
Hug
Hug Hug Hug Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 99
Привет!
КремиHug, бързо възстановяване ти желая!
Ма ко, смея се с твоята рибка-ти много се грижиш за нея! Начесто ли и се сменя водата, аз ако си взема ще си отворя ли много работа по нея?
Марче, по-добре ли си вече? Да не се метна пак на козунаците?
Аз да се изфукам пак с успешен козунак-този път по рецептата на Морена! А бе много задобрях аз, хваля се само и се издигам в очите на роднини и близки! Laughing До празника да не взема да се изложа, повече няма да опитвам-направо в съботата ще правя и по двете рецепти!

Да покажа какво се получи-вкусен е много, второ парче нагъвам!
Къде сте другите? Затишие тук днеска има, аз нали съм айляк и нямам грижи по малки деца и все досаждам! Embarassed

# 696
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Браво Ели ти си върха.Направо вече съвсем се навих да правя козунак,но без да меся аз ,че ще стане сташно. JoyДнес ни пуснха по -рано от работа и вече съм сготвила,простряла съдомиялната току що изпиука и тя и сега ще вдигна малко краци докато стане време да взема синчето от даскало .
Креми отдъхни си вече.Когато се съвземеш - пиши.
Айде Марче отбележи ме в книгата че съм тук. Rolling Eyes

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Крем, бързо възстановяване!  Hug

Ели, дай по-големи снимки де!  Simple Smile
Радвам се, че ти харесва рецептата, да ви е сладко!  Hug
Аз съм само на нея за Великден (с мас, олио и масло), много си я харесвам! Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 11 753
..............
Айде Марче отбележи ме в книгата че съм тук. Rolling Eyes
Отбеляз, отбеляз..../6/ си имаш. Отличник, къде са червените пионерски връзки.. Joy
Ели, ми нищо се не види, бре. Дай по-големи снимки за да можем да ахкаме  и да се дивим на хубав козунак. Мляс!
Моренка, ти с мас ли + олио + масло?? Мас не съм ползвала, а после как ще си измия плотовете, те ...много мазни , бре....ъъъ...???
Нищо не  правя, скучая. При нас  продължава да вали обилно.
Я, по едно кафе веднага и да се появите.. Simple Smile

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Да, душа, аз нали и в козуначената писах... последните два пъти с мас бяха.
Маста и олиото са в тестото, маслото е после при омесването.

# 700
  • Мнения: 6 141
Ехе, много  козунаци, като че ли идва Великден Simple Smile
Много си го обичам този празник, малкия го родих на разпети петък, след цял ден приготвяне на сладки... бях оставила козунаците за съботата и то каква стана без козунаци си останаха в къщи , всичко беше купено.А като ме изписаха не им се ядяха ,та аз без яйца минах в болницата, а те без козунак.
Сега нали постя и все още нищо не съм правила , но любимите ми кифлички са тези на Ангелова , задължително една доза от тях правя и отделно курабии, ето да видите миналогодишните .Сега трябва да си потърся пак такива топченца за очички
Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 99
О, мерси за кафенцето, тъкмо компания си търсех!
Ами нарочно не сложих големи снимки да не нахалствам тука-аз голяма фукня станах с тези козунаци, уж съм скромна! Embarassed Сложих големи снимки в козуначената тема!
Мас хубава имам и аз, но не смея в козунаците да слагам, с масло и олио ги правих. И много захар сложих, станаха доста сладички.
Въобще с тези козунаци вкъщи само ме бъзикат, а да ви разкажа и онзи ден малкият син как ми се разсърди:
Взел ми той таблета, влязъл в неговия фейсбук и излезе навън. Аз влизам в темата за козунаците от таблета и без да искам съм натиснала явно нещо и излиза състояние на неговия фейсбук - Валентин харесва бг мама-козунакоправачки Grinning Звъни ми той на пожар-Веднага ми излез от фейсбука, какво си направила, чак почнали да му се обаждат приятелите да го бъзикат! Имаше сума ти харесвания на състоянието! Тежко го понесе момчето-нали го тресе пубертета-закани се, че ще ми го върне тъпкано! Ама козунак яде де!

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 21 740

Ами нарочно не сложих големи снимки
Ели, ако искаш пробвай да ми цитираш поста, за  да видиш таговете, които ползвам, за да се показва малка снимка, но с възможност за увеличение за заинтересованите. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 99

Ами нарочно не сложих големи снимки
Ели, ако искаш пробвай да ми цитираш поста, за  да видиш таговете, които ползвам, за да се показва малка снимка, но с възможност за увеличение за заинтересованите. Simple Smile



Не го разбрах това, Моренка, уф хич ме няма с тези неща Embarassed
Скрит текст:
Понеже съм виждала тук малки снимки и като натиснеш стават големи и реших, че и моите ще станат така, но явно не правя нещо, както трябва. Ако можеш да ми обясниш къде бъркам Аз копирам url на изображението, като е малко, преди да го отворя и така го слагам

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Кликни
Скрит текст:
на цитат на предния ми пост и разгледай  частта от поста ми с url  и  img където е снимката.

Общи условия

Активация на акаунт