Някой чувал/пробвал ли ги е ...?

  • 2 522
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Шелер е добра бяла козметика, на напълно поносими цени. Серията им с минерали наистина е страхотна. Преди 6- 7 години ползвах цялата им минерална серия. Нямам наблюдения дали не са ги развалили последните години, но не ми се вярва. Hug

А къде се продават, че не съм ги виждала?

# 16
  • Мнения: 1 809
Шелер е добра бяла козметика, на напълно поносими цени. Серията им с минерали наистина е страхотна. Преди 6- 7 години ползвах цялата им минерална серия. Нямам наблюдения дали не са ги развалили последните години, но не ми се вярва. Hug

А къде се продават, че не съм ги виждала?

Има ги в по-големите аптеки. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 9 483
За ФДТ имаше тема преди няколко месеца. Цената беше около 60-80 лева. Ако не ме лъже паметта, Афродита го беше ползвала, но може и да бъркам Outta Joint
Не, не- онзи беше на Шанел или Диор. Няма нищо общо с този.
Идеята със спрея само е обща. Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Взех каталога с обновената им верия,но защо не виждам кремовете с минерали... newsm78
Има продукти за:
-нормална кожа
-суха кожа
-чувствителна кожа
-смесена към замърсена кожа
-зряла кожа
-грижа за тялото
       -лосиони за тяло
       -антицелулитен гел

и това е .
Ако някой се интересува от някой от продуктите-мога да му напиша съставките и действието им.

# 19
  • Мнения: 5 317
Ако някой се интересува от някой от продуктите-мога да му напиша съставките и действието им.

Ще съм ти благодарна,ако ми напишеш нещо за продуктите за чувствителна и нормална кожа.
А имат ли околоочен крем?
Тези кремове има ли ги в брошурата?
Затрупах те с въпроси Embarassed.

Аз преди два дена ходих да търся продукти на  Apotheker Scheller,но не нарих никъде.В една аптека ми казаха че ако си поръчам могат да ми ги доставят,но като не знам кое е за моята кожа,
как да си поръчам. newsm78

# 20
  • Мнения: 1 114
Аз преди месец си купих на Шелер хидратиращия крем с дюли и не ми хареса - кожата ми стана суха. Може би на теб ще ти подейства по друг начин. Въщност аз сама съм си виновна. Предлагаха ми тестери, но аз отказах. Така че искай си мострички и пробвай предварително.
Няколко дни след това си купих  на Лореал - Happyderm. От този съм много доволна. Бързо попива и омазнява съвсем леко кожата. И много хубаво мирише.

# 21
  • Мнения: 436
Ще се опитам ако мога да помогна. В немския каталог и сайт кремовете с минерали са в раздела за чувствителна кожа. Това което се предлага в момента е Крем нощен с Спирулина водорасли за чувствителна кожа. Комплекса от спирулина водорасли и минерали успокоява стресираната кожа през ноща.Другия крем е Успокояващ дневен крем с слънцезащитен фактор 10, зелен чай и морски водорасли. Морските минерали възстановяват и успокояват кожата. Висококачествен крем без емулгатори съставен на основата на вит. Е и зелен чай. Има един измиващ гел с морски водорасли за чувствителна кожа- с меки миещи съставки които щадят много кожата. С ценни морски минерали които възстановяват и успокояват. Иначе има и за около очи крем:
С бял чай и жен шен.
Аз ползвам дневния и нощния с минералите и както казах съм много доволна понеже имам чувствителна кожа. През лятото ползвам овлажняващия с дюля. Попива безостатъчно, вообще не е мазен, а само худратиращ. Ами за лятото е супер. Понеже през лятото кожата така или иначе става по мазна от колкото през зимата. И и трябва само хидратация. Него го редувам с този с ананасовия екстракт понеже избелва леко слънчеви петна и водата от грейпфрут с същото действие.




# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
brianna ,ето сега:)))Цитирам направо:

Натурални успокояващи кожата съставки за чувствителна кожа:
Екстракт от зелен чай(предпазва от образуването на свободните радикали и забавя процеса на стареене)
Океански водорасли(витализират кожата и я изглаждат)
Спирулина алге(регенерира и овлажнява)
Морски водорасли(предпазват кожата от дразнения)

Имат:успокояващ Дневен крем +10фактор
регенериращ Нощен крем
Нежнопочистващ душ гел

Между другото продуктите им ги има в Халите в аптеката.

Утре ще напиша и за нормалната кожа,че съм изморена и лягам:)

# 23
  • Мнения: 18 542
Преди време ползвах едно кремче с моркови на Apotheker Scheller, а след това и едно друго, но не помня с какво беше. От първото бях много доволна, а второто ми идваше малко мазничко. Като цяло бях доволна.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
strandwasser ,я ми дай сайта им:)))да разгледам по подробно.Мен ме блазни това че са натурални кремчетата.

иначе околоочните май са за зряла кожа..

# 25
  • Мнения: 436
Ето с удоволствие  исайкова  http://www.apotheker-scheller.de/de/frameset/

Да, околоочния е за зряла кожа но на мен не ми пречи. Нали до 25 години растем, след 25 узряваме ( хи-хи) а околоочни мимични бръчици има всеки май.
Dr.Scheller си го ползвах още в Бг и бях много доволна. Натурални са продуктите и на мен много ми допадат. Колкото по малко химия по добре.
Щтракни на Produkte там са продуктите. После са разделени на Gesichtspflege ( грижа за лице ); по видове кожа.
Да кажа че и балсамите им за устни са супер. Много леки и лесно се нанасят. Ползвала съм и Лабело но тези са по добри. Лабелото е твърд балсам. А тези са мазнички и много приятни.
 
приятно гледане

# 26
  • Мнения: 8 505
Ползвала съм кремчета за лице на Шелер преди години-тогава ми понасяха добре.Честно казано бях ги забравила,а и напоследък не съм ги срещала.

# 27
Преди години ползвах крмчетата на Шелер, те бяха в зелени бурканчета с хартийка на капарето като конфитюрите. Преди седмица две ги видях с нов дизайн са и си взех крема с моркови и портокали фактор 10 . доволна съм бих казала повече от лореал/ на мен не ми понасяха/. Цените им варират от 13 до 16лв. зависи за каква кожа и ....... Пробвай , според мен че останеш доволна. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
dimitrina ,кремчето което си си взела,как попива?Остава ли мазен слой.
И какво му е действието,пише ли нещо повече на етикета,защото тука пише че изглажда кожата и заменя мазнините..
Ама какво ще рече"заменя мазнините"... newsm78

# 29
  • Мнения: 5 317
isaikova ,много ти благодаря за информацията.

 
За сега се спирам на кремовете за чувствителна кожа.

Тези дни ще ходя в Пловдив и ще потърся там къде ги продават.Тъкмо ще си взема мостри да ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт