хипп анти - рефлукс

  • 7 622
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте може ли някой да ми каже от къде мога да закупя хипп анти рефлукс ... в билла и кауфланд няма казаха ми че нямат такъв артикул ..... педи ни го изписа че малкия много повръща ... и ми се искаше още днес да взема но не намерих дори в аптеките в квартала предлагат ми само комбиотик......

И още 1 въпрос може ли да го мешам с нан ХА защото ми остана още малко от него а не ми се иска да го хвърлям все пак пари сам дала за него


много благодаря !!!   bouquet

# 1
  • Мнения: X
Ако не се бъркам НАН и аптамил имат АР млека. Виж в аптека медея

# 2
  • Мнения: 141
Виждала съм в детските магазини,за комбинация с другото мляко мисля,че може!

# 3
  • Мнения: 327
Досега не съм виждала никъде да продават ХИП АР. В на4алото сме използвали НАН АР, но беше отврат. Бебка продължаваше да повръща от него, акаше и зелено и миризливо и го спрях. Използвахме и този сироп http://apteka.framar.bg/30025742/гастротус-бейби-сироп-200-мл- . Питай педиатъра дали можете да го пиете.

# 4
  • Мнения: 327
 До 5-ти месец повръщаше и изведнъж спря. В 4удо се бях видяла. Постоянно я преобли4ах и сменях лигавници. На ден съм сменяла по 15-тина лигавника и към 3-4 комплекта дрехи.

# 5
  • Мнения: 59
Досега не съм виждала никъде да продават ХИП АР. В на4алото сме използвали НАН АР, но беше отврат. Бебка продължаваше да повръща от него, акаше и зелено и миризливо и го спрях. Използвахме и този сироп http://apteka.framar.bg/30025742/гастротус-бейби-сироп-200-мл- . Питай педиатъра дали можете да го пиете.

не ми излиза сиропчето ......

 ох и аз сам така нямам смигване на лигавници нощните хранеия  нмат повръщане вече .. надявам се скоро да спрем и дневните

# 6
  • Мнения: 59
той много с върти вече и мн ме е срах да не се задави нещо купихме му дишаща възглавничка (прелича на сиренце с много големи дупки ) за да не се задуши недай боже откачам вече

# 7
  • Мнения: 327
Гастротус бейби е сиропът. Повдигнете матрака на леглото на 35 - 40 градуса.

# 8
  • Мнения: 141
той много с върти вече и мн ме е срах да не се задави нещо купихме му дишаща възглавничка (прелича на сиренце с много големи дупки ) за да не се задуши недай боже откачам вече
и ние много се въртях ме ,бях си изкарала акъла сега се отучи но ново 20 дърпа си постоянно завивките на лицето

# 9
  • Мнения: 2 850
Повдигни матрака или вземи повдигаща възглавница.  Аз ползвах на babymoov, има и на    safety 1. Тя много облекчи положението. Тая с дупките е твърда и бебето не я искаше.

# 10
  • Мнения: 59
повдигнат е матракът и е с възглавничката но от няколко дни си спи при между нас   на спалнята  ..  не иска в легълцето и само на възглавничката е ..... има леко намаляне на повръшането незнам от всички неща дето правя ли е или от хиппа .. но има слаб ефект ..... понякога повръща но вече не е на фонтан а му се стича много рядко е на фонтан ...... има случай след хрнане изобщо да не повърне надявам се да отшуми скоро

# 11
  • Мнения: 373
До 5-ти месец повръщаше и изведнъж спря. В 4удо се бях видяла. Постоянно я преобли4ах и сменях лигавници. На ден съм сменяла по 15-тина лигавника и към 3-4 комплекта дрехи.

И аз бях така до 6 месец, когато тръгнах да захранвам. Затова и започнах да захранвам с оризова каша.Бях се видяла в чудо. То не беше БиоГая, то не бяха специални адаптирани млека.Знам че има деца, които ползват Фризовом. Аз на моя син му давах адаптираното мляко след кърмата с пипета по 20мл-30 мл, защото не го искаше. Но така или иначе рефлукса сам си отшумява.

Общи условия

Активация на акаунт