Отговори
# 690
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 130
Аз се чудя ко да си апна.  newsm78
В хладилника ко ли няма?!  Mr. Green

Ко си прайте къзлар? Тръстичите? Ко? Не!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Айде да ви нагушкам сичките
Айде и себе си да нагушкам


# 691
  • Мнения: 21 201
Този Франциско с който Сера са рекламни лица на Мави наистина има прилика с Чаатай но чертите му са по-нежни.
Профи. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=fhwXeSW1Lpo

Заснетата реклама се очаква да стане видна за всички този месец.


Скрит текст:

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе днеска никой ли не ме забелязва... smile3514

Много е дразнещо да си лалам сама... Crazy Crazy Crazy

# 693
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Абе днеска никой ли не ме забелязва... smile3514

Много е дразнещо да си лалам сама... Crazy Crazy Crazy


Как бе мило, аз поне два пъти съм тА отразила Hug

# 694
  • Мнения: 21 201
Абе днеска никой ли не ме забелязва... smile3514

Много е дразнещо да си лалам сама... Crazy Crazy Crazy

Тук лелче се забелязваме но не навсякъде е така и наистина е неприятно. Поне най-накрая и аз го разбрах.

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей ся кат ми е вързана ръката и ми е мнооу незгодно да пишем.. Crazy Crazy Crazy

Лелчето ми,  Heart Eyes Hug ти ко прайш по чуждите дворове...я си седи тукя... Hug

# 696
  • Мнения: 30 820
Абе днеска никой ли не ме забелязва... smile3514

Много е дразнещо да си лалам сама... Crazy Crazy Crazy

Язе те читем Hug Hug Hug

Профи Hug добре ли си newsm78 Mr. Green

# 697
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Двама п*дали пътували в самолет от Европа за САЩ. Дълъг нощен полет над океана!
Единия казал:
- Искаш ли опитаме да го направим тук на 10000 метра над океана? Каква романтика само, нали? !
- Добре. Обаче чакай да заспят всички и тогава. Няма да се излагаме. Ние сме бизнесмени.
Изчакали да засасят лампите в салона и да се приберат стюардесите. Тогава пасивния казал:
- Ще направя една проба. Ще си поискам една кола и ако никой не реагира почваме.
- Може ли една кола?
-провикнал се той, обаче никой не реагирал и почнали секса.
На сутринта стюардесата влязла в салона и попитала:
- Драги пътници цяла нощ никой не си поиска нищо! Добре ли се чувствахте?
Един пътник се обадил:
- Как да си поискаш? Един си поръча кола и го ебаха цяла нощ!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Гъбак,чакай да съм съпричастна с тая гнида-клиент  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ще ми се пръсне тиквоча  ooooh! ooooh! ooooh!

# 699
  • Мнения: 30 820
Скрит текст:
Двама п*дали пътували в самолет от Европа за САЩ. Дълъг нощен полет над океана!
Единия казал:
- Искаш ли опитаме да го направим тук на 10000 метра над океана? Каква романтика само, нали? !
- Добре. Обаче чакай да заспят всички и тогава. Няма да се излагаме. Ние сме бизнесмени.
Изчакали да засасят лампите в салона и да се приберат стюардесите. Тогава пасивния казал:
- Ще направя една проба. Ще си поискам една кола и ако никой не реагира почваме.
- Може ли една кола?
-провикнал се той, обаче никой не реагирал и почнали секса.
На сутринта стюардесата влязла в салона и попитала:
- Драги пътници цяла нощ никой не си поиска нищо! Добре ли се чувствахте?
Един пътник се обадил:
- Как да си поискаш? Един си поръча кола и го ебаха цяла нощ!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Този Франциско с който Сера са рекламни лица на Мави наистина има прилика с Чаатай но чертите му са по-нежни.
Профи. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=fhwXeSW1Lpo

Заснетата реклама се очаква да стане видна за всички този месец.


Скрит текст:

На мен на този кадър ми харесва Серка, явно за рекламата е попаднала на правилните гримьори и стилисти, а и и се отдава моделството,  но този момък нещо...някак много  на дечко изглежда Thinking
А прилика че имат с Ча, така е- още помня как един куп народ влезе в заблуда миналата година, като пусна някой снимка уж на Ча, а се оказа Франсиско Laughing

# 701
# 702
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Скрит текст:
Двама п*дали пътували в самолет от Европа за САЩ. Дълъг нощен полет над океана!
Единия казал:
- Искаш ли опитаме да го направим тук на 10000 метра над океана? Каква романтика само, нали? !
- Добре. Обаче чакай да заспят всички и тогава. Няма да се излагаме. Ние сме бизнесмени.
Изчакали да засасят лампите в салона и да се приберат стюардесите. Тогава пасивния казал:
- Ще направя една проба. Ще си поискам една кола и ако никой не реагира почваме.
- Може ли една кола?
-провикнал се той, обаче никой не реагирал и почнали секса.
На сутринта стюардесата влязла в салона и попитала:
- Драги пътници цяла нощ никой не си поиска нищо! Добре ли се чувствахте?
Един пътник се обадил:
- Как да си поискаш? Един си поръча кола и го ебаха цяла нощ!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 703
  • Мнения: 21 201
Ей ся кат ми е вързана ръката и ми е мнооу незгодно да пишем.. Crazy Crazy Crazy

Лелчето ми,  Heart Eyes Hug ти ко прайш по чуждите дворове...я си седи тукя... Hug

Това и правя лелче, Hug епизодичното ми присъствие не се брои за постоянно.
Ивче, този дечко е 91 набор, женен е и с детенце.
На мен ми прилича на Чаатай в началото на АФК когато все още имаше тинейджърски черти и не беше започнал да израства пред очите ни.

# 704
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 130
Чакай да се включа и по темата. Mr. Green

Паф HugНаде Hug

Много готина серия на КПА Heart Eyes Party с рейтинга пак си играят Mr. Green
Що да си играят Ренко- като за пета серия е идеален- над 8% е, а и на гърба му по Стар тв се излъчва ВВ а той е жестока конкуренция Wink Я колко филми през годините се излъчваха по едно и също време с ВВ и изобщо не успяха да доближат неговите проценти- в т.ч. и КГ, та втория сезон го изместиха в по-късен час... Аз мисля, че още ще вдигне процентите КПА- та той е едва в началото и историята тепърва се разгръща Peace
Това е снощи от туитъра Laughing а днес официално е 6,21 Shocked Mr. Green
аЗ хич не го мисля дали е пред или след ВВ Peace важно е да се държи в предни позиции за да продължава да се излъчва Peace


 newsm09 Тия прекаляват направо!  #Cussing out #2gunfire

.....................
Като че ли проблема не е нито във физиката, нито в химията, а в душата на Ча. Няма го онова излъчване от ОС, душата го боли. smile3506 smile3506 smile3506

Според мен има проблем навсякъде. И съм съгласна, че душата го боли. Тя го заболя още по времето на ПЕ и се видя в какво е потърсил решение на проблема.

Мдааааа Mr. Green боледува момчето Laughing заради Хазал ще да е Mr. Green
Не си права  Naughty


От това боледуваше. Разминаха се някъде, и двамата изживяха криза, да кажем, че е останало зад гърба им и се опитват да вървят напред. Ако е писано и е рекъл господ, може пак да ги видим заедно. От съдбата си не можеш да избягаш. Пък все си мисля, че ще се намери сценарий, режисьор и продуцент, които да успеят да ги съберат на екран, във филм. Такава химия и такова екранно присъствие не бива да се изпускат и похабяват. Факт е че със сегашната му партньорка нещата са мноооого далеч от такова владеене на екрана, колкото и да кудкудякат някои.
И, Белл, да! Тия тъкмо ги похвалих и решиха да ме опровергаят с това потресаващо нещо на главата на Серка.  #Crazy Sick Освен на изброеното от вас, мен ми прилича на дърта реститутка с претенции за част от аристократичния хайлайф, която се носи според модата от младежките си години, демек Пунта Мара Великият Гетсби. Peace

Общи условия

Активация на акаунт