Евтините неща, от които сме доволни - 24

  • 87 426
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Това е новият:
Копирам рекламата, не съм го ползвала  Peace
Pure Active BB крем - 1 нанасяне 5 действия:
- Срещу несъвършенствата на кожата
- Стяга порите
- Матира
- Изравнява тена
- Хидратира


Скрит текст:

Този е на 7,19 лв в Лили, загледах го и аз. потърсих инфо в нет-а, почти няма, защото е нов. Намерих отзив на една рускиня, която казва, че оранжевеел и това май ме спря.  Rolling Eyes

А само един цвят ли се предлага(като на рекламата) или са два?Скоро не съм обикаляла, а светлия бб на Гарние от предните серии ми е много светъл, особено за лятото  Blush

# 691
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз пробвах новото ББ, това от картинката. Имам малко отливка, благодарение на позната, която работи в козметичен магазин.

Да ви кажа честно, не бих си го купила. Някак тежък ми стои на кожата, не ми матира и не ми покрива достатъчно.
Утре пак ще го пробвам, все пак от един път рядко добивам представа и ще докладвам как е Simple Smile

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 560
pantera666  Hug Значи все пак не съм луда и не ми се привиждат BB-та #Silly
Два цвята бяха пак.Аз пробвах на ръката новия и стария за смесена кожа,и двата в по-светлия вариант.Новият ми се стори (не ми се стори де,определено беше) по-светъл.Освен това стоеше по-добре,да малко по-гъст сякаш,но не и по-мазен.
Shiny*,ще следя за впечатления как е на кожа на лице 4470
P.S Така като продължа да се замислям,определено го гледах в "Елитис"(през уикенда) и беше намален на мн добра цена.

# 693
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Вчера видях това, за мен е ново, но иначе незнам

# 694
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Не,гледах друг в по-ниска тубичка.Нанесен на ръката ми хареса повече от този във високата тубичка.
П.П Странно,сега разглеждам различните видове,за да покажа и не намирам нов..Дали не го бъркам с първия  LaughingОстана ми,че е със зелено в надписите.
Whistling Не може няколко човека да се бъркаме и аз съм убедена,че видях такова ББ newsm78 Обаче дали в Лили или ДМ Thinking това беше предната седмица в сряда/четвъртък и много ми допадна,настина имаше нещо синьо-зелено по опаковката.Два цвята са и имаше някакво намаление продукта.Но докато реша да го взема и ми се размрънкаха,че се бавя достатъчно вече.Интересно,че и аз в нет-а нищо не намирам като картинка...Довечера ще питам половинката той може да се сети,нали е по-паметлив и ще ви кажа поне кой магазин точно е бил Wink
Днес го видях в Елитис-Бургас понеже уж за него бях влязла да го търся,ама само видях,че са 2 цвята и е на промо цена Whistling ...И после като ме грабна промоутърката на Нивеа и ББ-то на Гарние остана за друг път.Тъкмо ще прочета оше малко впечатления.После ще се похваля какво си купих и какво ми подари Crazy милата девойка!Определено ми направи деня по-усмихнат Joy

# 695
  • Мнения: 9 991
Това си взех : http://beautyshop.bg/product/7887/carroten-slantsezashtiten-krem … tamini-spf50.html .и съм доволна за сега , мазно е но не тежко , на моята суха кожа идва добре, не белее , преди ме пазеше и добре, тази година ще видим .

# 696
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
pantera666  Hug Значи все пак не съм луда и не ми се привиждат BB-та #Silly
Два цвята бяха пак.Аз пробвах на ръката новия и стария за смесена кожа,и двата в по-светлия вариант.Новият ми се стори (не ми се стори де,определено беше) по-светъл.Освен това стоеше по-добре,да малко по-гъст сякаш,но не и по-мазен.


Мерси за инфото.  Hug Трябва да се разходя и да пробвам.

# 697
  • Мнения: 1 206
Напълно подкрепям Аделинда в мнението й за крема на Каротен. Миналата година си взех ББ крема, съотношението цена-качество за мен няма аналог, помита всички Авени, Ла Рош-Позета и Вишита. Покривен, изравняващ тена, кожата е подхранена и защитена. Не знам как би се държал върху мазна кожа, обаче, понеже е доста rich & thick. Единственият недостатък, който не е за подценяване, е тежката миризма, която няма измирисване докато не се свали крема, просто цял ден си остава върху теб, независимо колко и какъв парфюм носиш.

# 698
  • Мнения: 9 991
Напълно подкрепям Аделинда в мнението й за крема на Каротен. Миналата година си взех ББ крема, съотношението цена-качество за мен няма аналог, помита всички Авени, Ла Рош-Позета и Вишита. Покривен, изравняващ тена, кожата е подхранена и защитена. Не знам как би се държал върху мазна кожа, обаче, понеже е доста rich & thick. Единственият недостатък, който не е за подценяване, е тежката миризма, която няма измирисване докато не се свали крема, просто цял ден си остава върху теб, независимо колко и какъв парфюм носиш.

На мен ми напомнят за плажа и за това ми миришат приятно . ББ-то ми идва тъмен , ако направя малко тен , може да пробвам.   bouquet

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 869
Аз съм с този,от 2 седмици го ползвам ,още не мога да кажа 100% мнение   Peace

# 700
  • Мнения: 9 991
От Нивея лично имам остра алергия , но други за доволни .

# 701
  • Мнения: 636
Днес ходих до "Била" да си купя дезодорант.Проверих в два магазина,имаше само един вид ролка,а дезодорант-никакъв Crossing ArmsОтказах се и си взех от "Лидъл"-Cien синята капачка.За сега мога да кажа,че мирише много приятно и трайно,и се справя не лошо с изпотяването(не напълно ест,аз май като реша да се изпотявам,нищо не може да ме спре  Confused).Цена-2.50лв.
Показаният по-горе гел за измиване(с Момината сълза) е на "Лавена".Аз съм го срещала в "Елитис".
+1 ползвам го вече 3-та година - за цена/ качество е супер.

# 702
  • Мнения: 636
Момичета днес за 1ви път пробвах масажиращата и ексфолираща ръкавица за баня Ebelin
Скрит текст:
,и искам да ви кажа,че надали някога ще си купя ексфолиант за тяло  Joy С ръкавицата кожата ми става направо гладка като стъкло  #Crazy Heart Eyes




От години ползвам такава ръкавица и с нищо друго не я заменям! Но....веднъж се претрих жестоко и оттогава много внимавам.

Посочете от къде мога да си купя и аз. Hug

# 703
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Напълно подкрепям Аделинда в мнението й за крема на Каротен. Миналата година си взех ББ крема, съотношението цена-качество за мен няма аналог, помита всички Авени, Ла Рош-Позета и Вишита. Покривен, изравняващ тена, кожата е подхранена и защитена. Не знам как би се държал върху мазна кожа, обаче, понеже е доста rich & thick. Единственият недостатък, който не е за подценяване, е тежката миризма, която няма измирисване докато не се свали крема, просто цял ден си остава върху теб, независимо колко и какъв парфюм носиш.

Стига човек да не е със смесена и мазна кожа...Ползвах ББ-то няколко пъти и беше ужасно тежък за мен,а лицето ми ставаше като мазна палачинка за час, въпреки матирането с пудра.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Някой да е виждал къде продават този вид дезодорант...http://makeup.com.ua/product/18679/
Коментирахме преди няколко страници...Ходих в Лили-нямат такива вече,не и от тая серия.

Взех си този,беше на 3 и нещо...http://vsichkiigri.bg/igra/izprati-snimka-na-garderoba-si-i-spec … r-invisible/17410
Наистина не цапа,но не е кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт