К.О.Т.К.И.-те [тема 5]

  • 32 229
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Добруджа
  • Мнения: 216

Добре дошла и на Добруджанка и благодаря за разказа, успях вече да видя снимките, твоето момче много е пораснало, а Истанбул е прекрасен както винаги.  Hug



Сякаш изведнъж порасна, дори е по-висок от мен вече /не, че аз съм критерий за височина... Joy/

# 736
  • Мнения: 788
Аз още ги разглеждам снимките, на части ще е, няма как.

Днес студено, не студено, ние с бебо пак навън, поне не ни наваля, навреме се прибрахме, че вчера го хранихме в колата пред блока и за разкош градушка ни валеше и после голям дъжд, повече от половин час в колата си изкарахме, но пред блока.  Mr. Green

Ходихме на пристанището да видим тоз' големия лайнер, дето акостирал. Не, че много отблизо го видяхме, но наистина мнооого голям. Със сигурност на борда му пътуват повече пътници, отколкото са жителите на родния ми град Нова Загора.  hahaha

# 737
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Браво! Само така! Трябва да свиква детето на всякакви условия, а не като племенницата на мъжа ми. На 5г.е вече, но в такова време няма да разрешат на детето да си покаже носа навън. Толкова я ограничават, че вече започна да ми се оплаква...  Simple Smile

# 738
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ексaйтедче, този лaйнер в петък беше в Истaнбул, тaкa че носи полъх от любимия грaд...
Зa следвaщaтa дестинaция не знaм, ще пробвaме дa не е същaтa, но ми нaпрaви впечaтление, че мъжът ми кaзa, още преди дa си тръгнем, "Следвaщия път, кaто дойдем..."... Тa, сaмо здрaве дa е, пaк ще дишaме босфорски въздух Heart Eyes

# 739
  • Добруджа
  • Мнения: 216
 Wink "Едното не изключва другото."  Joy Цитирам.  hahaha

# 740
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Нова тема >>>>>>

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт