Моля за съвет.... раждане със секцио..къде?

  • 1 693
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 618
Св.София - д-р Григорова. В деня на моята операция имаше още пет и тъй като бяхме всички в Реанимация, видях какво е отношението и на другите лекари - впечатлена съм от др Генов и Тодоров. Плаща се 500лв. на болницата за избор на лекар, независимо от вида раждане. 35лв. на ден за ВИП стая, но те са на 5 етаж и трябва да слизаш до 2 да си взимаш беб4ето. Има ТВ и хладилник. но хладилник не ти трябва, защото и без това не ти дават да ядеш друго, освен болнична храна. Аз бях в обикновена тройна стая и съм доволна.

# 16
  • Мнения: 619
Св. София - Григорова!
Мисля, че там е по-добре от Шейново.

# 17
  • Мнения: 169
Света София, Жанна Колева.
В сайта на болницата има всички такси:
http://www.1agb.com/
А и бебето може да бъде при теб, ако желаеш.
  bouquet

# 18
Аз ги търсих,но не ги намерих може ли да ми посочиш.Мен ме интересува колко струва секцио по мое желание.

# 19
  • София
  • Мнения: 111
Родих в Окръжна болница при д-р Шуманов! Операцията мина перфектно, след това "да чукам на дърво" нямах никакви проблеми. Но всички, които искате да раждате с планирано секцио - ПОМИСЛЕТЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ! Аз като тръгнах да раждам бях изключително спокойна, защото бях чела форума и всички "За" секциото. Мислих си, че след операцията дават успокоителни, обезболяващи и всичко е ок. Реалността обаче е друга. На мен и аналгин не ми разрешиха, защото матката трябва да "контрахира" и има опастност от кръвоизливи (поне така казаха). ......и като ме пусна пълната упойка  - не мога да ви разкажа какво беше. Първата нощ и седмицата след това беше страшно. Толкова ме болеше, че си мислех - каквото и да е раждане - до сега да е свършило 1000 пъти. Предполагам, че разждане с епидурална упойка е най-добре!
Успех

# 20
  • София
  • Мнения: 2 686
В Света София дават обезболяващи до тогава, докато сама не ги откажеш. Това знам от доста мои познати, раждали секцио там, както и от мами от форума.

На сайта на болницата няма публикувани цените им за ВИП услуги, но във форума, администратора ги е споменавал нееднократно, вижте ги там.

# 21
  • Мнения: 10 618
Кутията ти е пулна, затова отговарям тук. Rodih na 03.02.,но не беше по желание секциото. Тогава ми беше и термина. Моята лекарка ми обесняваше през цялото време, че ще родя нормално и добре, че излезе в отпуск и ме препрати към Григорова, защото се оказа, че тазът ми е 17 и ще измъчат и мен и бебчо. И двата вида раждане си имат предимства и недостатъци. Ако искаш иди на безплатното училище за бременни в Св. София или на списание 9 месеца, или говори с лекаря, който избереш. Не знам как става, когато е по желание. Ако има нещо друго  питай!

# 22
  • Мнения: 3 447
lubenova80  , кутията ти е пълна, затова отговарям тук.
За васермана не е необходим 30 дневен срок, но трябва да ти направят изследвания плюс влагалищен и анален секрет, та ако има гъби, да се лекуват овреме.
За направлението моя случай е по-особен, тъй като си следих бременността на частно (в Торакс), а джипито не съм го и помирисвала даже. Гинеколожката ми даде т.н. обменна карта, в която са описани основните неща за бременността, но тъй като Торакс нямат договор със Здравната каса, не можа да ми даде направление. В Тина Киркова обаче могат да решат и този проблем и срещу 12 лв. да ти издадат направление оттам Grinning Най-добре питай гинеколожката и джипито как точно става.
 

# 23
  • Мнения: 19
Ако избереш Св.София ти препоръчвам Иво Тодоров или Григорова.
Някоя мама беше писала за ВИП че е на 5 етаж и слизаш до 2 да си взимаш бебето - няма такова нещо бебето ти го носят и си седи при теб.Двойният ВИП е 30лв. на ден.

# 24
  • Мнения: 832
Ако избереш Св.София ти препоръчвам Иво Тодоров или Григорова.
Някоя мама беше писала за ВИП че е на 5 етаж и слизаш до 2 да си взимаш бебето - няма такова нещо бебето ти го носят и си седи при теб.Двойният ВИП е 30лв. на ден.
Дават ти го ако преценят че може. Ако не, наистина слизаш до втория етаж да си го взимаш.

# 25
СВ.СОФИЯ-др.Григорова    Невероятна е.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 861
Аз родих второто си дете с планово секцио,защото при нормалното раждане на първото ми дете имахме страхотни проблеми,но това е друга тема.Та,родих планово при доктор Колева в Тина Киркова и горещо ти я препоръчвам.Тя е зав. отделение патологична бременност и е професионалист.Не знам какъв бе тоя шев дето ми направи,но знам ,че на втория ден припках като че не съм оперирана,а на десетия ден вече се справях съвсем сама и с двете си деца.Успех

# 27
  • Мнения: 147
Св.София - Д-р Божидар Ташков Peace
Бях първо в тройна стая на 2 етаж след това във VIP на 5.Бебето си беше денонощно при мен,защото им казах,че така искам и нямаше проблем.Иначе след 22 часа ги вземат.Прави се с цел ако майката иска да си почива през нощта.Дневния престой ми беше 30 лв.
Но ти пак попитай във форума на интернет страницата на болницата,защото може да са актуализирали цените.Все пак аз родих преди 1 месец.
Който и да избереш ти желая успех и здраво бебче.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт