Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2014, 18:43 ч.

Вайбър

• 162 315
  • 694
  •   1
Отговори
# 690
Откъде могат да се изтеглят анимирани/говорещи стикери ?  Thinking

Влизаш в Sticker Market - Free и си избираш Simple Smile
Да, но такива със звук не мога да открия...
И още едно питане имам...има ли опция да се прочете съобщение и след това да се маркира като непрочетено?  newsm78

# 691
Ако от чата е изтрит разговор (по грешка), има ли как да се върне/види отново? За Windows Phone.

Защо на десктоп версията не виждам снимката на някои потребители, докато на телефона ги виждам?

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 19:06 от soul81

# 692
  • Sofia, Bulgaria
Това със снимките и при мен го има. На някои абонати се ъпдейтват веднага след като ги сменят, а на други с месеци (без да преувеличавам) виждам на различните устройства различни снимки. Според мен е бъг.

# 693
  • София
Вчера получих съобщение от руски номер. Че съм избрана да спечеля не знам си колко хиляди долара и т. н. Като спама от нигерийските наследници. Мислех, че само по мейлите идват тези неща. Но не и по Вайбър.

# 694
Здравейте, след последните ъпдейти на Вайбър, не знам как да сваля хронологията на чатовете на телефона. Преди ставаше в екселски файл. Сега не виждам тази опция. Някой знае ли как?

Общи условия

Активация на акаунт