Нови книги в електронен вариант- Информативна тема!

  • 215 579
  • 391
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 453
Няколко пъти се писа, че не всички ползват МБ.

# 181
  • Мнения: X
Няколко пъти се писа, че не всички ползват МБ.
Не виждам да има връзка с въпросът, който зададох, при положение че същия вариант, който споменах, е качен също отдавна в книги.спасете.ме.
Та, не разбирам, какво още има да се дооформя, на вече оформен файл?
Освен корицата да се изчисти..., а и да се спести излишната информация за текста...

Пардон, вариантът на ventcis не е бил качен там. Моя грешка!

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 20:18 от Анонимен

# 182
  • Мнения: 2 453
Няколко пъти се писа, че не всички ползват МБ.
Не виждам да има връзка с въпросът, който зададох, при положение че същия вариант, който споменах, е качен също отдавна в книги.спасете.ме

Аз не мога да знак какъв вариант е качен/ или е бил качен преди.
А и ако не се лъжа, потребителката сама беше сканирала и качвала книги в "спасете ме" , които вече са били качени в МБ.

# 183
  • София
  • Мнения: 983
В "спасете ме" - пооправен epub на Пентаграма на Несбьо.
Какво има да ѝ се "пооправя" на книгата, след като ventcis, много отдавна я е коригирал идеално и я е качил в МБ?

Ще се абстрахирам от заядливия тон и ще отговоря по същество. Варианта, за който говорите, не е качван в "спасете ме". Не ползвам МБ и няма как да знам, че ventcis е работил по книгата. Всички епъб файлове, които намерих бяха с не много добро качество. За собствена употреба "пооправих" един нов вариант, така, че да задоволява изискванията ми. И понеже не съм стисната - споделих, ако случайно някой друг, който няма достъп до МБ е заинтересован. Не виждам драма в това.

# 184
  • Мнения: 275
Няма да съм по темата...

Мдаа, неприятно е когато няколко човека губят време за едно и също нещо... трябва да помислим, по някакъв начин, да заявяваме намеренията си към конкретно заглавие, за да не се дублираме... Има подобно пожелание в MailBooks и уверението на PanJoro за реализацията му, но за тези които не ползват програмата, ще е нужно друго решение... може би някаква нова тема, където да обявяваме заглавията с които се ангажираме...

# 185
  • Мнения: 2 453
Според мен и тук може да се анонсира какво предстои  Peace.

# 186
  • София
  • Мнения: 983
Според мен и тук може да се анонсира какво предстои  Peace.

И аз мисля, че ще е съвсем по темата  Peace

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 21 729


В МБ




В МБ

Последна редакция: пт, 20 фев 2015, 10:54 от Morena

# 188
  • Мнения: 2 576


Скрит текст:
Експресивността на Артър Хейли, заплетената интрига на Сидни Шелдън, романтичният драматизъм на Даниел Стийл - това е Ерик Сийгъл.

Култовият роман проследява съдбите на петима приятели, възпитаници на елитния Харвард.
Те са млади, наивни и амбициозни. Идват в Харвард, за да променят света. Те са поколението, което създава правилата, а после ги руши. В крайна сметка светът ги променя. И кръгът се затваря. Почти тринайсетгодишната история на петимата се върти на бесни обороти - една сладкогорчива сага, в която има всичко - както в живота.




Скрит текст:
Красивата адвокатка по криминални дела Джесика Форд е принудена да следва заповедите на тайните служби относно програмата за защита на свидетели, след като става очевидец на убийството на Първата дама. Сменя името си, боядисва си косата и слага контактни лещи. За нещастие, обаче, това може да се окаже недостатъчно, тъй като лицето се появява в медиите след първия успех за престижна вашингтонска адвокатска фирма. Или поне така казва бившето гадже, агентът от тайните служби Марк Райън, чиято задача е да запази живота на всяка цена.
Съдебният процес спечелва на Джесика място в елитния екип на кантората. Тя заменя друга адвокатка, напуснала наскоро. Главният свидетел на обвинението шокира всички със сензационно разкритие, свързано със сина на щатски сенатор и въпросите не закъсняват. Дали показанията не са дадени под натиск? Дали предшественичката не е била принудена да изостави успешната си кариера и да изчезне мистериозно?
Колкото повече Джесика се приближава до истината – толкова по-ожесточена става надпреварата с времето.



Скрит текст:
Конър О’Дуайър се гордее с историята на рода си, съчетала в себе си ирландски поверия и магията на Тъмната вещица. Той живее в живописното графство Мейо с обичната си сестра Брана. Там братовчедка им Айона среща любовта на живота си и се научава да владее магията. Брана, Конър и Айона, заедно с приятелите им от детинство, образуват неразрушим кръг. Кръг, който се подготвя да унищожи злия магьосник Кеван завинаги.
Мийра и Брана са най-добри приятелки, по-близки и от сестри. Мийра е силна и независима жена, която не вярва в любовта. Но не може да отрече чувствата, които изпитва към красивия, добър и великодушен Конър. Младият мъж притежава изключителната дарба да общува със соколи. Тя му помага да ръководи школата за разходки и лов с величествените птици, които привличат тълпи туристи.
Мийра се страхува, че чувствата й към Конър ще разрушат дългогодишното им приятелство. Една неочаквана страстна целувка обаче преобръща живота и на двамата.
Но злото, приело формата на вълк, се спотайва в гъстите гори на Мейо. Усвоил магията на сенките, Кеван изчаква своя миг да нападне братовчедите О’Дуайър. И да им причини болка, наранявайки хората, които обичат...

  МВ

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 16:05 от alex.viki

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 21 729


Книга 1ва от поредицата "Шпиони на Короната" на Джули Гарууд 

В МБ

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 21 729


Книга 3та от поредицата "Любов под прикритие" на Лори Фостър  

В МБ и data-bg.net

Последна редакция: нд, 22 фев 2015, 22:55 от Morena

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 21 729


В МБ

# 192
# 193
  • Sofia
  • Мнения: 21 729


В МБ



Не я видях в темата, затова...



В МБ и knigi.spasete.me



Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 18:40 от Morena

# 194
  • Мнения: 2 453


Скрит текст:
Това е роман за четирите сестри Мег, Джоу, Бет и Ейми. Баща им е на фронта по време на Гражданската война и те сами с майка си трябва да се справят с трудностите. Четирите момичета преживяват заедно много премеждия и лудории по чудния път на детството към зрелостта.



Книга първа и втора

в Мейлбукс

Общи условия

Активация на акаунт