Елхово.

  • 11 816
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
Хей, до всички мами от Елхово!!!!
Абе много вяло се представяме! smile3516
Хайде всички на отчет- какво правите?Болните оздравяха ли?
Вече времето е хубаво и е време да се съберем на "раздумка"
Добре дошла при нас и на Роси!  bouquet

# 31
  • Мнения: 4
Zdraveite mami ot Elhovo newsm10. Az jiveq v Stara Zagora no inache sym ot Elhovo i ot vreme na vreme hvyrlqm oko kym vas.

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хей, до всички мами от Елхово!!!!
Абе много вяло се представяме! smile3516
Хайде всички на отчет- какво правите?Болните оздравяха ли?
Вече времето е хубаво и е време да се съберем на "раздумка"
Добре дошла при нас и на Роси!  bouquet


Има нещо такова.Много слабо представяне.
Вие как сте?
Ние сме си пак в къщи.След пневмонията на Боби постояхме около една седмица в къщи за да сме сигурни,че се е оправил.След това го пуснах на градина.На третият ден обаче го взех със сополи и след това съвсем слаба кашлица.
Лекарката ни каза, че явно сме пипнали от грипа който има сега.
Тази седмица най-вероятно ще се гледаме пак в къщи,въпреки,че вече нямаме сополки и кашлицата почти я няма но въпреки това ще си останем в къщи.
За разходката нямам търпение въпреки,че не знам що за разходка ще е със Боби. Rolling Eyes
Миналата седмица набързо прескочихме до центъра.Като ревна за една количка то не бяха писъци то не беше чудо.Кафето, което решихме да пийнем набързо с баща му на гърба ни се качи. #Crazy
Та докато не си купя "обувки-бързоходки"няма да мръдна никъде. Joy

П.П.Добре дошли на всички нови майчета Елховлийки.

# 33
  • Мнения: 48
Нас пък ни натисна едно никнене на зъбки направо ужас. То още нито едно си нямаме ама както се изказа докторката"Ми те направо са тука" - каквото и да значи това Mr. Green
Добре че добричката леля ни прати едно мехлемче от Америка, че и Никол и аз да си отдъхнем малко. Това е при нас.
Като се снабдиш с бързоходките може и да се срещнем newsm47

# 34
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хи хи за бързоходките ще ги купя.За срещата другата седмица съм на линия,че тази седмица ми е много натоварено.Очертава се да пътуваме утре и в неделя.А и Боби напоследък е станал такъв дивак,направо за чудо  и приказ.
От както не ходи на градина, ми е взел ума из къщи.
Белите му край нямат, да ми е жив и здрав. Grinning
Издебва ме когато не съм пред очите му и върши пакостите една след друга.
Онзи ден се подстрига та сега е без бретон. Rolling Eyes
Лакира си веждите и носът със лак за нокти. Tired
Решил да прави море на делфина си та изсипал сериозно количество вода из спалнята. Whistling
Докопал се до вилиците и ги мушнал в пералнята. #Cussing out
Та така я караме ние напоследък. Tired

П.П.Абе juki Преди няколко дни ти ли ми се обади?АЗ се връщах от супера та някой ми се обади а аз неподготвена гледах като теле. Rolling Eyes
Ако си била ти мила извинявам се за реакцията.Ама аз съм си все такамва блейка заспала дето хич ме няма. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 48
До "блейка заспала" - да аз бях, но не се сърдя , че меко казано ме погледна като гръмнат трактор като ти махнах newsm47.
Здравей и на Роси, ние редовно се информираме за Денис от баба му. Като дойдете на гости може да се видим по центъра.

# 36
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
До "блейка заспала" - да аз бях, но не се сърдя , че меко казано ме погледна като гръмнат трактор като ти махнах newsm47.
Здравей и на Роси, ние редовно се информираме за Денис от баба му. Като дойдете на гости може да се видим по центъра.

TiredЕ аз все си мислех,че може и да греша та да не си ти, да не се срамя след това,пък аз хубаво съм се посрамила.Тюх язък ми за годините значи,по зле съм и от сина си. smile3514
juki   smile3525Това е специално за теб.
А за да изкупя греха си,като се видим дай боже да  е скоро,ще те черпя с биричка. beer3 cheers
Я кажи сега вие как сте?Как е малката Никол?
П.П.Светле ти къде се губиш,скоро не съм те засичала нито тук нито на ICQ?
Да не сте отпрашили някъде на почивка? Simple Smile

# 37
  • Мнения: 48
С Никол още си чакаме зъбките, ама те май ни правят на пук Sick Стоим си вкъщи тези дни заради скапаното време и това е .
Ivka пак си в издънка ,ти хубаво ще черпиш ама аз биричка не пия, newsm47 Благодаря за цветята . Поздрави на Боби.

# 38
  • Мнения: 20
Хайде момичета,  време е да си спретнем една срещичка, ах да измислих ами за великден, та да борим с яйчица newsm44.Очаквам потвърждение на предложението ми.Който е "за" да гласува моля, тук и само тук. newsm10.А аз да се похваля, вече си имаме зъбче, но е още съвсем малко, така че и ние ще черпим за новата придобивка newsm47.[/color]

# 39
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
С Никол още си чакаме зъбките, ама те май ни правят на пук Sick Стоим си вкъщи тези дни заради скапаното време и това е .
Ivka пак си в издънка ,ти хубаво ще черпиш ама аз биричка не пия, newsm47 Благодаря за цветята . Поздрави на Боби.

То аз съм все в издънка. Tired smile3506
Пожелание ще черпя.newsm47
А за зъбките току виж изведнъж избили.Боби отначало нищо нямаше,че като почна,пред-кътниците и четерите му излязоха наведнъж. ooooh!

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 09:03 от ivka10

# 40
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде момичета,  време е да си спретнем една срещичка, ах да измислих ами за великден, та да борим с яйчица newsm44.Очаквам потвърждение на предложението ми.Който е "за" да гласува моля, тук и само тук. newsm10.А аз да се похваля, вече си имаме зъбче, но е още съвсем малко, така че и ние ще черпим за новата придобивка newsm47.[/color]
Аз съм "за" Simple Smile
Само трябва да се разберем кога и къде?
За зъбчето честито ви нова придобивка.

# 41
  • Мнения: 20
Katy,chestita ti rojdenni4ka! nbirthday :bdballoon:Da ti e jiva i zdarava, mnogo da te radva i da ima bezgrijno detstvo!! :baloni:Celuvki ot Vanesa dancing

# 42
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Katy Честита ти рожденичка и от мен.Да ви е жива и здрава и много да ви радва.  party023  Gift newsm59 Tada  ura  bigdance2 Tada

# 43
  • Мнения: 4
Здравейте мами, здравей juki, забравих да се представя но ти си ме познала. Аз съм Росица. Може би на Великден ще сме в Елхово така, че може да се видим. Ние сме болнички  #Crazy, първо Денис а сега и аз. Добре, че времето е лошо, че да не ме е яд, за дето си стоим вкъщи.

# 44
  • Мнения: 48
E , Роси как няма да ви позная бе, този красавиц Денис много голям е станал. Хайде оправяйте се, че времето се оправя и го дават дда става доста топло.
Светле честито! И нашето  зъбче се беле, но още не се вижда много , много. За срещата съм "За" с двете ръце.
Ivka пожелание или не пак ще черпи smile3532
 moresmile

Общи условия

Активация на акаунт