Успяхте ли??

  • 2 237
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Още в деня на изписването ми, мъжа ми ми донесе любимите плитки и тесни дънки  Laughing

# 16
  • Мнения: 508
Една година след първото ми раждане, без диети си станах 43 кг/с 3 повече от преди да забременея/.бях наддала 25 кг.Толкова наддадох и с втората си бременност и още съм си дебела.Детето е вече на 9 месеца и няма изгледи скоро да отслабна.Така че засега е невъзможно да се намъкна в старите и дрехи:(.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не, но аз бях много слаба

# 18
  • Мнения: 94
Година и седем месеца след раждането - все още не.  Вече започвам да губя надежда.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
След първото раждане- почти веднага. След второто- влизам си, но не и в дрехите от преди първото. Страшно обяснение дадох  Crazy
Обаче вчера четох едно интервю с анорексичка и две статии по темата, та от днес съм на зверск диета.

# 20
  • Мнения: 5 228
Все още съм доста далеч от старите ми дрехи, по-точно над 10 кг. имам да свалям. Разни дънки, в който сега ми се вижда абсолютно невъзможно някога да са ми ставали, подарих, други си пазя, въпреки че никога няма да бъда толкова слаба.

# 21
  • Мнения: 4 358
След първото раждане - на 2-та седмица.
След второто раждане - на 4-тия месец.

# 22
  • Мнения: 3 537
Оооо,абсурд да вляза Mr. Green с качени 25 кила Shocked
Влязох след около 8-9 месеца в тях
Wink

# 23
  • Мнения: 2 125
Влизам, ама не така безпроблемно както преди да родя....
1 година след раждане....
Искам да слабея...още Mr. Green

# 24
  • Мнения: 891
В деня на изписването от родилния дом бях казала на мъжа ми да ми донесе някакви дрехи от вкъщи. Като видях какво е взел, щях да припадна  smile3511 беше ми донесъл една права, нееластична пола до коляното с цепка отстрани и една зелена блузка по тялото  smile3514
Не вярвах, че ще вляза в нея, и ще успея да закопчея ципа и копчето, но не само, че я облякох, ами и ми стоеше много добре - точно както преди да забременея.    newsm44   newsm44   newsm44

# 25
  • Мнения: 421
НЕ Twisted Evil, почти след година -да, но ми костваше много усилия

# 26
  • Мнения: 5 250
В някои по широки дрехи се намъкнах веднага след раждането. В останалите след 4 месеца  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 621
Успях 3 месеца след раждането. Peace

# 28
  • Мнения: 3 091
Не... вече 4 години! бях 46 килограма! след раждането ханшът ми се разшири... съвсем нормално, но бях качила 25 килограма... та за 2 месеца диета от съпруха - свалих 18, но бедрата и дупето не са моите, ей!!! няма връщане назад!!!

# 29
  • Мнения: 1 107
Успях 10 дни след раждането, т.е. на изписването  Sunglasses
Но сега положението е трагично - скоро съвсем ще изчезна Sad

Общи условия

Активация на акаунт