Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 263

  • 34 174
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23 279


Комет  Two Hearts приятно гости ...

Аз имам още малко работа за днес  Joy Joy Joy

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129




Еха.... Милка за това говореше. Но тези странички са от фейса на ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI.

# 692
  • Мнения: 5 470
Обаче на йенгита му върви.Преди беше Мукадес, сега тази на брат му жената. Все любопитни и нещо да не изпуснат.

# 693
  • Мнения: 1 097

Една красива усмивка никога не е излишня

# 694
  • Мнения: 4 133
Здравейте  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Виждам желанието на някои да се превърне един криминален трилър в драма, но няма как да стане.  Simple Smile И двата жанра си имат своите достойнства, но се различават много един от друг. Няма как да очаквате в КПА героите да си изливат чувствата като водопад просто, защото това ви харесва.  Crazy  Peace Има толкова много силни драми, които могат да се гледат.  Simple Smile Да не говорим, че в КПА драматични моменти не липсваха, а и такива ще има и занапред. Но всичко трябва да е в минимални граници, за да не се залитне в други жанрове.

Заплитането на ситуацията, наслагвайки, различни нишки една върху друга, правейки я от сложна по-сложна е в основата на всеки трилър. Въобще не съм изненадана, че действат по този начин в КПА. Целта е напрежението и съспенса да се натрупват до краен предел. А развръзките въобще не ги чакайте скоро, според мен действието ще се оплита още. В трилърите кулминацията и особено развръзката е почти накрая, аз лично очаквам да се разкрие кой е убиецът някъде в последните 2-3 епизода. Ако беше американски трилър, щеше да е и в последния. Така, че не бързайте толкова.  Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 апр 2014, 20:35 от daizy_g

# 695
  • Мнения: 1 097

Разглеждам снимки  и ми е трудно да избера най - хубавата.

# 696
  • Мнения: 23 279


Тук в тази тема се споделят мнения, желания, преводи и още един куп интересни неща и точно в това  се състои удоволствието да се четем.

Ще си пишем каквото си искаме и както си искаме.  Защо ли ? Ами щото сме готини и въобще не ни пука кой, какви насоки - посоки, предложения - направления   ни дава...  Joy Joy Joy Ако имаме нужда от съвет ще го поискаме ...  Grinning  Ама за сега - Тц !!!

# 697
  • Мнения: 4 133
Марта, разбира се, че имате право да си пишете каквото си искате, кой ви спира.   33uu То и аз това правя.  Simple Smile Хубавото е, че само с приказки по форумите няма да променим жанрът на филма, остава си криминален тролър.  Simple Smile

И междудругото съм съгласна с теб, че сега започва големият екшън.  newsm10

# 698
  • Мнения: 1 285



Привет !  Много съм изненадана на 47 страница Ви оставих и на нея Ви намирам.

Марта, благодаря за пожеланието. Искрено е било, защото действително
прекарах чудесно.

Пак има изненада - публикация от вестник, но кой? Марианка, до сега четох написаното за Туба и Енгин с два чифта очила. Joy Joy Joy  Да има как да разгърнеш страниците, няма да е лошо. Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 1 953
Здравейте,Енгинки! :hug

# 700
  • Мнения: 2 293




Еха.... Милка за това говореше. Но тези странички са от фейса на ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI.
newsm51
Досега се зверих в този материал, направо без очи останах. Но съм доволна! Чудесно са отразили Енгин... Много ми се иска "Мръсни пари и любов" да бъде закупен в България. Нищо, че ще опропастят гласа на Енгин с дублажа. Ние нали си го имаме на субтитри!
И това, което най-много ми хареса:

Енгин Акюрек: Любовта е най-голямото чудо и не бих я пропуснал за нищо на света!

# 701
  • Мнения: 1 097

Отново нещо хубаво

# 702
  • Мнения: 1 097

Хареса ми

# 703
  • Мнения: 5 470
Изгледах серията. Тая Пелин толкова ли е тъпа? За 7-минутния разговор щеше да я удуши, като й го каза в прав текст,на партито отново сама отиде до масата на Йомер. Така ли не разбра какво ще следва?Тайар ще я използва за стръв. На него никой не му е мил.

# 704
  • Мнения: 2 293


Сълзата на Йомер... Но, разбира се, тя е на Енгин...Ех, този Енгин...

Общи условия

Активация на акаунт