Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 263

  • 34 168
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 097

Тепърва ще опознаваме истинския Йомер, заедно с Елиф.

# 706
  • Мнения: 23 230


Тепърва и диаманти ще търсят ...

Изгледах серията. Тая Пелин толкова ли е тъпа? За 7-минутния разговор щеше да я удуши, като й го каза в прав текст,на партито отново сама отиде до масата на Йомер. Така ли не разбра какво ще следва?Тайар ще я използва за стръв. На него никой не му е мил.

Изчакай утре като излезе   серията  с нашия превод  и ще ти стане абсолютно ясно всичко ...

Пелин е комисарка, състудентка на Йомер и Арда от Академията и за сега не е имала честта да се срещне с Таййар ... Ако обаче и се случи нещо подобно ... може  и да го гръмне ...  Grinning

Ама най-добре да го арестува и след това да стрелне аквариума ...  Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 1 285


Сълзата на Йомер... Но, разбира се, тя е на Енгин...Ех, този Енгин...

Как само ме провокира с тази сълза Любов. Но само сълзата ли е виновна, че аз вече трета година съм подвластна на този изключителен талант наречен Енгин Акюрек.

Търся обяснение сама за себе си и не го намирам. Как аз толкова сериозна жена, на прилична
възраст, станах почитател на турски актьор ? И до сега нямам отговор на този въпрос.
Знам само, че харесвам цялото творчество на това момче и му се възхищавам. Намирам го за
безмерно талантлив, харизматичен, успешен и истински. Знам също, че е високообразовано,
интелигентно и интригуващо същество, което със своето неподправено, обикновено, човечно и честно отношение към хората, впечатлява и обсебва всичко и всички.

Как може чрез образите, които  пресъздава да внушава чувства и мисли на зрителите, за да му повярват и да не се съмняват нито за миг, че този съвършен талант е истински , без капка фалш.

Ето и сълзата на Йомер т.е. сълзата на Енгин е истинска. Той умее така естествено да плаче, че не може да не му повярваш. И аз му вярвам и очаквам в новия образ на комисар Йомер да видя всичко онова от което се впечатлявам. Казано с една дума очаквам високият му професионализъм да бъде
над всичко и да продължавам да съм подвластна на таланта му.

# 708
  • Мнения: 477
Къзлаааар
ДНЕС ВИДЯХ КЪЩАТА НА ДЕНИЗЕР!!!!!

Само че автобуса караше мн бързо и не можах да я снимам!А толкова я дебнах... Мъка!! Но я видях хихихи

дебнах и за екипа, но го няваше. Къщата е в Бебек на крайбрежната улица ппеди Румели хисар, а малко след нея е кафето, където Елиф закуси с Бахар и Левент.
Не мога да ви чета от телефона....

# 709
  • Мнения: 2 293


Сълзата на Йомер... Но, разбира се, тя е на Енгин...Ех, този Енгин...

Как само ме провокира с тази сълза Любов. Но само сълзата ли е виновна, че аз вече трета година съм подвластна на този изключителен талант наречен Енгин Акюрек.

Търся обяснение сама за себе си и не го намирам. Как аз толкова сериозна жена, на прилична
възраст, станах почитател на турски актьор ? И до сега нямам отговор на този въпрос.
Знам само, че харесвам цялото творчество на това момче и му се възхищавам. Намирам го за
безмерно талантлив, харизматичен, успешен и истински. Знам също, че е високообразовано,
интелигентно и интригуващо същество, което със своето неподправено, обикновено, човечно и честно отношение към хората, впечатлява и обсебва всичко и всички.


Как може чрез образите, които  пресъздава да внушава чувства и мисли на зрителите, за да му повярват и да не се съмняват нито за миг, че този съвършен талант е истински , без капка фалш.

Ето и сълзата на Йомер т.е. сълзата на Енгин е истинска. Той умее така естествено да плаче, че не може да не му повярваш. И аз му вярвам и очаквам в новия образ на комисар Йомер да видя всичко онова от което се впечатлявам. Казано с една дума очаквам високият му професионализъм да бъде
над всичко и да продължавам да съм подвластна на таланта му.


newsm51
Колко хубаво си го написала, Комет!  Заради всичко това го обичаме и думите пак не стигат. Поне при мен е така…Остава ми само прекрасното усещане, радостта, че този човек го има на този свят и ние чрез героите му поне мъничко сме се докоснали до  него. Какъвто и образ да изиграе, той носи неговата запазена марка – емоцията, истинска и неподправена като него самия в живота.  Да е жив и здрав и да си остане такъв…
Просто се захласвам като го гледам...



Красота, нали?

Последна редакция: сб, 19 апр 2014, 23:34 от loveofmine

# 710
  • Мнения: 1 285
Цитат
Скрит текст:


Сълзата на Йомер... Но, разбира се, тя е на Енгин...Ех, този Енгин...

Как само ме провокира с тази сълза Любов. Но само сълзата ли е виновна, че аз вече трета година съм подвластна на този изключителен талант наречен Енгин Акюрек.

Търся обяснение сама за себе си и не го намирам. Как аз толкова сериозна жена, на прилична
възраст, станах почитател на турски актьор ? И до сега нямам отговор на този въпрос.
Знам само, че харесвам цялото творчество на това момче и му се възхищавам. Намирам го за
безмерно талантлив, харизматичен, успешен и истински. Знам също, че е високообразовано,
интелигентно и интригуващо същество, което със своето неподправено, обикновено, човечно и честно отношение към хората, впечатлява и обсебва всичко и всички.


Как може чрез образите, които  пресъздава да внушава чувства и мисли на зрителите, за да му повярват и да не се съмняват нито за миг, че този съвършен талант е истински , без капка фалш.

Ето и сълзата на Йомер т.е. сълзата на Енгин е истинска. Той умее така естествено да плаче, че не може да не му повярваш. И аз му вярвам и очаквам в новия образ на комисар Йомер да видя всичко онова от което се впечатлявам. Казано с една дума очаквам високият му професионализъм да бъде
над всичко и да продължавам да съм подвластна на таланта му.
[/b]
newsm51
Колко хубаво си го написала, Комет!  Заради всичко това го обичаме и думите пак не стигат. Поне при мен е така…Остава ми само прекрасното усещане, радостта, че този човек го има на този свят и ние чрез героите му поне мъничко сме се докоснали до  него. Какъвто и образ да изиграе, той носи неговата запазена марка – емоцията, истинска и неподправена като него самия в живота.  Да е жив и здрав и да си остане такъв…
Просто се захласвам като го гледам...



Ти си  "виновна"  -  провокаторка.  Наистина думите не стигат Любов
и остава само  приятното усещане от докосването с него чрез героите му.
И аз, като теб му пожелавам да е жив и здрав за радост на всички нас.

# 711
  • Мнения: 1 097

Големи сладури са.
Комет,всички мислим  и чувстваме еднакво,но ти си го изразила много точно.

# 712
  • Мнения: 2 293


Погледни го тук...

Да, радвам се, че съм те провокирала, Комет. Сигурно се чувстваш прекрасно, написвайки тези думи...Аз денонощно мога да си говоря за Енгин...Жалко, че най-добрата ми приятелка предпочита Къванч и сме много смешни двете... Всяка си говори и се чуди на другата. Тя ме познава много добре и беше изумена: "Ама как? Ти? Не мога да те позная."
И аз не мога, всъщност... Даже го беше кръстила "Буначело", моля ти се. Сигурно си представяш какъв взрив от възмущение и нападки към манекена предизвика у мен!
Често съм се питала: дали Енгин знае какво възхищение предизвиква в по-нежната половина на човечеството? Той е интелигентен, не може да не го знае, но не се възгордява, никога не афишира егото си, няма надменност. Колко хубави бяха снимките от представянето на „Малък септемврийски проблем”…Винаги гледаше да даде думата на останалите, сякаш той е между другото… И не е направил нищо особено… А всъщност със самото си присъствие озаряваше всичко наоколо…Прекрасен…

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 00:01 от loveofmine

# 713
  • Мнения: 2 293
 newsm51
дива-ойка, радвам се за теб! Попивай всичко и после ще разказваш!
Пий един чай и заради мен, че тази година не ми се очертава пътуване натам...

А това за ЛЕКА НОЩ!


Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 00:11 от loveofmine

# 714
  • Мнения: 1 285



Момичета, така е всички мислим и чувстваме еднакво. Но имам усещането, че това момче
знае цената си, но е изключително интелигентен и ерудиран и умее да се държи достойно
сред колеги и почитатели.

Нали забелязвате как от актьорската гилдия се изказват ласкаво за него. Така, че не сме  само ние, които му се възхищаваме. Щом и те така мислят за него, значи е истински и нямаме погрешна
представа . Дано остане такъв естествен и неподправен.

# 715
  • Мнения: 1 285



Момичета,


Скрит текст:

Христос Воскресе ! Честит празник! Бъдете живи и здрави!

            


            

# 716
  • Мнения: 1 097
Скрит текст:
Момичета,Комет ,Во истина воскресе. Да сте живи и здрави и винаги да ви водят само добри чувства.
Именно защото е интелигентен се държи така естествено,здраво стъпил на земята.Ако беше някое първеню поведението му щеше да бъде различено и нямаше да ни докосне и да извоюва своето  специално място в сърцата ни. Щеше да бъде един от всички,които не оставят следа след себе си.

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 00:48 от milkaradeva

# 717
  • Мнения: 1 285


  Така е Милка. Напълно съм съгласна с теб.

Забелязваш ли обаче, че сме само двете, което ме навява на мисълта, че в чест на празника ще имаме приятна изненада  -  превод на серията. Дано !


# 718
  • Мнения: 1 097

Според мен половината са заминали някъде за празника,а другите се трудят за нас.Милите няма
почивка за тях нито в празник нито в делник. Затова не спираме да им благодарим.

















# 719
  • Мнения: 1 285


Така е , сигурно ще празнуват някъде при близки и познати. Все пак е един от най- светлите празници.
Но тези, гдето се трудят без почивка и в делник и празник, заслужават нашето уважение и
благодарности, но дали е достатъчно. Техният труд просто няма цена.

Общи условия

Активация на акаунт