Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 9

  • 46 673
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 189
И аз така направих. Докато не мине човек през всичко, което е правил като пушач, не може да освободи съзнанието си.



 newsm10  Аз бях непушач от две седмици, когато заминах на море. Сама си нямах вяра ,че ще се удържа да не запаля  Blush Но след този ми успех нямаше какво да ме спре вече  Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 5 606
А на мен коледните празници ми бяха изпитанието. 15 дни почти непрекъснато на маса и удържах, а спрях цигарите 3 седмици преди това. След това вече беше лесно. А сега имам чувството, че въобще не съм пушила! Успех, момичета!

# 722
  • Мнения: 8 671
Книгата на Алън Кар я четох преди две години, но въобще не ме впечатли ( май и до край не успях да я прочета newsm78).  Ако някой я иска да ми пише на лични , ще му я подаря !

# 723
  • Мнения: 46 597
А на мен коледните празници ми бяха изпитаниет...

И на мен. Спрях ги на 16 декември, на Коледа бях още прясна прясна, но пък и много надъхана като при всяко начало  Laughing

# 724
  • Мнения: 9 003
И аз ги спрях на 28.11. На Коледа вече се чувствах супер. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 004
Трябва да си намеря някакво ново занимание, което да запълва времето, в което съм пушела преди. Някакви идеи и предложения  Laughing?
Четене на книги, пиене на течности, вместо храна, спортуване /човек когато е уморен не му се яде  Simple Smile/
Макар, че пиша без опит /с яденето/ общо взето..
А НСЧ беше писала за измислена цигара със сламка...също може да запълва времето за 1 цигара....ама трябва да взема да го сложа на първа страница, че се губи.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Привет!  Hug

Присъеднявам се към вас, за подкрепа и кураж.

Пропуших малка, страстен пушач бях до преди да забременея. Като видях двете чертички(преди 5г.) - спрях цигарите, още се чудя как стана... без никакви усилия Simple Smile)) Най-голямата ми грешка беше, че пропуших отново и сега се опитвам да я поправя! Не пуша от 18.10.14 и съм много горда и щастлива! Това е първият ми опит да откажа цигарите, дано е успешен!
Редактирам се, за да добавя, че не съм сама в начинанието у дома, и ММ е в кюпа. Борим се заедно. Той ги беше отказал, докато бременеех, за около 8 месеца, но за съжаление пропуши отново...

Успех на всички!

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 17:51 от mar4ela5

# 727
  • Мнения: 8 671
Привет, mar4ela5 Hug! Добре дошла в групата !

Аз като отказвах цигарите наблягах на пуканките първите две седмици Popcorn, дъвки и семките не ми вършеха работа  Wink!


Шуслерова сол № 7 се препоръчва при отказване на цигарите, може да смучите по една таблетки винаги когато ви се допуши!

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 14:48 от vita

# 728
  • Мнения: 64

Шуслерова сол № 7 се препоръчва при отказване на цигарите, може да смучите по една таблетки винаги когато ви се допуши!
.....И номер 5- "петичка", както казва моята приятелка, която се занимава с шуслерови соли-  за нерви Simple Smile.
 Напоследък рядко влизам тук, не съм постоянна в подкрепата на останалите Hug, но поне проявявам постоянство в непушенето Simple Smile  Продължавам да сънувам, че пуша и влизам да се похваля, че тази нощ за първи път имах пробив на подсъзнателно ниво Joy Бях с 2 приятелки, те пушеха, аз - нищо, говорехме си. По едно време на едната не и се пушеше вече, а и беше жал да си изгаси цигарата и ми предложи аз да я допуша, подаде ми я напарво. Аз обаче казах, че не пуша, не се и изкушавах даже. После взех да и обяснявам, че може да си остави фас за по-късно ooooh! Чак като се събудих, осъзнах тази своя малка победа. Поздрави на всички  bouquet

# 729
  • Мнения: 14
Здравейте, непушачки Simple Smile !
С радост, но и с малко страх се присъединявам към групата. От 22.10. не пуша, т.е. от 5 дни...След 27 години ежедневно, непрекъснато пушене, което не спрях дори по време на бременността  Embarassed
А сега броя дори часовете, не само дните на не-пушене. И ме е страх дали ще устискам. Трудно ми е - на моменти имам чувството, че направо откачам, а на моменти ми е зле физически - вие ми се свят и ме боли глава....Изчетох цялата тема, ей така, за кураж и в момента се чувствам добре  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 88
Здравейте, непушачки Simple Smile !
С радост, но и с малко страх се присъединявам към групата. От 22.10. не пуша, т.е. от 5 дни...След 27 години ежедневно, непрекъснато пушене, което не спрях дори по време на бременността  Embarassed
А сега броя дори часовете, не само дните на не-пушене. И ме е страх дали ще устискам. Трудно ми е - на моменти имам чувството, че направо откачам, а на моменти ми е зле физически - вие ми се свят и ме боли глава....Изчетох цялата тема, ей така, за кураж и в момента се чувствам добре  Simple Smile
Добре дошла!На точното място си!Най големия зор вече си го минала,брой часовете и минутите ако искаш ,но го прави с гордост ,че ето на толкова и толкова време не съм пушила,това ще те стимулира още и още да не палиш,а след 1 седмица вече дотолкова ще си свикнала само да се кефиш как не пушиш ,че изобщо няма да си помисляш да запалиш!Ще бъдеш горда със себе си !Наистина си минала по големия зор,и оттук насетне ще ти е по лесно!Освен това всички тук са много мили и винаги има кой да ти даде кураж!

# 731
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте, непушачки Simple Smile !
С радост, но и с малко страх се присъединявам към групата. От 22.10. не пуша, т.е. от 5 дни...След 27 години ежедневно, непрекъснато пушене, което не спрях дори по време на бременността  Embarassed
А сега броя дори часовете, не само дните на не-пушене. И ме е страх дали ще устискам. Трудно ми е - на моменти имам чувството, че направо откачам, а на моменти ми е зле физически - вие ми се свят и ме боли глава....Изчетох цялата тема, ей така, за кураж и в момента се чувствам добре  Simple Smile

Е той най-страшното е минало! Реално си преодоляла никотиновия глад, сега трябва да пребориш и навика да не пушиш, което пък е най-лесното, защото зависи единствено от теб. Представи си само как така някакви скапани цигари ще имат каквато и да е  власт над теб? newsm78 Освен това не ти дават нищо.. благодарение на тях си състаряваш кожата, пожълтват ти зъбите и ноктите, косата ти става е такава суха и миришеш на пепелни  Sick

# 732
  • Мнения: 64
 Мили приятели, днес става една година откак не пуша!!! И понеже не мога да качвам снимки, черпя всички Ви задочно с това,с което се черпя в момента- винце и мезенца- може бяло, може червено, сирена, месни деликатеси и прочие блага, с които е пълен животът на непушача. Чувствам се великолепно, килограмите наскоро ги свалих, кожата и зъбите ми са блестящи, косата ми ухае на новия ми парфюм, самочувствието ми е добро bowuu Знам, че може да пропуша винаги( и в момента имам проблеми), но не съжалявам за нито един ден през тази година БЕЗ цигари. Така че ще се опитам да продължа в този дух, защото Животът без тази отрова определено си струва Hug
 На usmihanata- с всичко се свиква, сега броиш часовете, а съвсем скоро ще се чудиш как си могла да поемаш тази смрад. Давай напред, не си сама, всички сме с теб.

# 733
  • Мнения: 2 461
Дамско сърце, поздравление. Много се радвам за теб, взимам си едно мезенце с чаша бяло вино! Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 7 199
Дамско сърце, честита годишнина без дим!   bouquet
И успех на всички, борещи се с тая вредна привичка!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт