Варна 2014

  • 6 453
  • 46
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 912
Вече половин година стоим без тема, та реших да пусна.
Добре дошли  Hug

# 1
  • Мнения: X
Хайде да ни е честита! Grinning

Аз да питам, известни ли са Ви някакви врачки/гледачки от Варна? Четох за някаква Слава, но нищо особено не открих... координати пък хептен...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 965
MaрTa, благодаря за темичката!
Скоро се зачудих защо толкова време не съм получавала известия за нов отговор във варненската тема.
И за да не е спам поста ми да споделя, че в понеделник ми откраднаха количката - стара комбинирана количка Чиполино Кампионе. Явно пак започнаха много да се крадат и неща, които не биха стрували много. (Миналия месец имаше разбити коли заради касетофони, откраднати акумулатори...). Така, че пазете си нещата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 912
ужас  Sick кокошкари
миналата година ми бяха свалили чистачките, предполагам лапетии, защото нямат никаква стойност, просто ми остана гадорията от надраното стъкло, защото изобщо не забелязах като ги пуснах  Confused

# 4
  • Мнения: 3 971
Ехе, въобще не съм забелязала , че старата тема е заключена  ooooh!А защо е заключена -няма 50стр?

Давам линк към нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=665049.0
Имаше полезна информация в началото Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 449
Привет.

# 6
  • велико търново
  • Мнения: 585
Здравейте ще гостуваме на гр. Варна за празниците ,а съм с две деца в дъждовното време какво бихте предложили да се разгледа ?Ходили сме на зоологическата градина  и Делфинариума само.  bouquet

# 7
# 8
  • Мнения: 668
Извинявам се,темата за първокласниците не мога да я намеря.Ще помоля някой да даде линк към нея,много благодаря предварително!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 7 673
Извинявам се,темата за първокласниците не мога да я намеря.Ще помоля някой да даде линк към нея,много благодаря предварително!!!
Сигурно ни си могла да я откриеш, защото има нов подфорум в Деца в училищна възраст - училища и набори.
Заповядай.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=779005.new;topicseen#new

# 10
  • Мнения: 107
Привет! Присъединявам се към темата. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте! Записвам се и аз!

А за какво е темата Simple Smile Обща за всичко във Варна ли?

Хайде да подхвърля и аз нещо.. Наближава лятото и поредното чудене къде да се ходи на плаж, който не е претъпкан, чист е и ако има място за паркиране още по добре..Споделете. Ние все ходим на Черноморец, но и и там стана тъпканица, а и е далече все пак.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 912
в Албена обичаме ние, без събота и неделя обаче  Simple Smile

# 13
  • Мнения: X
Момичета, фитнеса над Била на колхозния само женски ли е?

# 14
  • Мнения: 0
Не , не е само женски, но е добър, ходила съм, но преди две години и оттогава ми е инфото. Мисля и аз да започна да ходя там, че ми е близо.  Помещението е голямо. Мъжете се събират повече в едната част, където са щангите, лежанките и т.н . Мисля , че има и групови занимания за жени, но незнам какви са, нещо като тае бо е май.

# 15
  • Мнения: 0
Сега се сетих, че женски фитнес има на бизнес хотела срещу полиграфията , мисля че се казваше Golden tulip

# 16
  • Мнения: X
Да, аз изнамерих сайт на фитнеса над Била. Май ми се струва леко скъп, но наистина е голям и хубав. Ако ходя, смятам да е в часови интервал, в който няма много хора. Laughing Peace

# 17
  • Мнения: 0
Споко, когато ходих там с карта на промоция с отстъпки, почти нямаше хора.

# 18
  • 70% Варна, 30% Шумен
  • Мнения: 84
Здравейте, да се присъединя и аз Simple Smile
Да ви питам, планираме една кратка почивка за промяна на климата (за малката), мислим за Велинград. Ще се радва да споделити, вие къде сте водили децата за почивка, с изключение на море

Лек и усмихнат ден!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте !
Искаме да си купим къща около Варна за постоянно живеене. Има ли мами да живеят по кварталите и местностите ,за да ми кажат впечетления как е там живота. Искаме на тихо и спокойно място без шумотевици.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен  smile3525 И аз се включвам

# 21
  • Мнения: 677
Запис и от мен  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 110
Здравейте!
Знам, че питането ми не е за тук, моля, не се сърдете. Необходима ни е помощ. По съвет на съфорумка поствам апела ни за помощ.

Правя услуга на моя близка.
Търсим свидетели на ПТП, което се е случило по пътя Варна - Златни Пясъци (маршрута на автобусните линии) около 18 ч. на 04.05.2014г. Леко МПС се е сблъскало с автобус на градски транспорт по редовна линия. Шофьора на МПС е починал в следствие на раните си. Момчето е син на моята близка.
Има доста неястноти около ПТП, но основното е, че по някаква причина (вероятно пропуск) не са взети свидетелски показания (а не са снети и самоличности) на пътниците в автобуса на градски транспорт. Не може да се установи какво точно се е случило.
Майката я грози опасност да бъде съдена от застрахователя на сина си (като негова наследница) за сумата, която ще бъде заплатена като обезщетение.
Това всъщност е най-малкото. Жената иска да разбере какво се е случило.
Моля, пишете ми на ЛС. Ще се старая да повдигам темата, за да се чете възможно най-много.

# 23
  • Мнения: 2 922
Да се разпиша и аз във варненската тема, чудех се наскоро къде се затри.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 391
Да се разпиша и аз във варненската тема, чудех се наскоро къде се затри.

И аз същото се чудех Simple Smile Къде изчезна навалицата Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 370
Здравейте! Аз съм от Шумен и търся добър кожен лекар във Варна. В нашия град няма такъв. Става въпрос за сина ми на 3г, но дори и да не е детски, ако дадете добри отзиви , ще го посетим.
Моля ви , препоръчайте ми някой!
В интернет намерих координати на Пенка Друмева, приятелка ме насочи към Томов.
Моля ви, споделете мнение!

# 26
  • Мнения: 1 292
Майчета, моля да споделите за увеселителния парк край Варна. Пуснали са ваучери и тъй като синът ми е рожденик този месец ми се иска да го заведа там.Какви са атракциите, само се разхождаш и гледаш или има и занимателни игри. Всяка информация ще ми е от полза.

# 27
  • Мнения: 4 370
Направено е на сектори, които представят всички страни. Ти се разхождаш , гледаш, може да пипнеш всичко. някъде има танци, фокусници. Има и атракции, като разходка с лодка, разни въртележки. Със сигурност ще му хареса. Аз съм водила децата и пак искат.

# 28
  • Мнения: 1 292
Направено е на сектори, които представят всички страни. Ти се разхождаш , гледаш, може да пипнеш всичко. някъде има танци, фокусници. Има и атракции, като разходка с лодка, разни въртележки. Със сигурност ще му хареса. Аз съм водила децата и пак искат.
Благодаря!  bouquet

# 29
  • Мнения: 169
Мами от Варна, някоя може ли да ме упъти как да стигна до въжения парк Маймунарника на Златните? Предстои ми идване в града и искам да заведа детето. Няма да сме с кола, мисля да ползвам рейса до Златните. Къде точно се намира този парк?  В началото на Златните ли е? За съжаление интернет страницата им не работи. Някой водил ли е деца скоро там? Бива ли го?

# 30
  • Мнения: 790
Здравейте,
и аз с въпрос- от гарата във Варна може ли да се хване маршрутка за град Бяла. Помня, че преди сме ходили на някаква друга автогара, но дали се е променило нещо?
Благодаря

# 31
  • Мнения: X
От жп гарата не знам, но от автогарата и от частната автогара си има. Peace

# 32
  • Мнения: 242
Здравейте, ще пътуваме с влак до Варна и от там трябва ще трябва да се предвижим до Златни пясъци, четох има и общински и частен транспорт до там, но не можах да се ориентирам от къде ще ни е най-удобно и на каква цена ? Тоест интересувам се най-близката и удобна спирка до жп гарата : )) Благодаря : ))

# 33
  • Мнения: X
9 и 109  Peace Те си тръгват от ЖП гара Peace

# 34
  • Мнения: 242
Бързо и ясно : )) Благодаряя : ))) А от колко часа тръгват най-рано от Варна, и дали знаете от Златните в колко най-рано тръгват на обратно ? ще сме в хотел Мадара дано поне спира наблизо : ))

# 35
  • Мнения: X
Заповядай 9 и 109  Peace

# 36
  • Мнения: 242
Благодаря отново : )

# 37
  • Мнения: 1 012
здравейте момичета найкой може ли да ми каже какво е състоянието на плажа в село кранево .....след пороите и дали е разчистено

# 38
  • Мнения: 242
Здлавейте, гледам маршрута и не мога да се ориентирам 9 или 109 ми е по-близо до Мадара, спирките нищо не ми говорят..

# 39
  • Мнения: X
Здлавейте, гледам маршрута и не мога да се ориентирам 9 или 109 ми е по-близо до Мадара, спирките нищо не ми говорят..

9 ти е по-близо. Като влезеш тук в дясно си избираш спирка номер 238 "Гаражите /за КК/".

Скрит текст:



# 40
  • Мнения: 242
благодаря за помоща : )

# 41
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Някой знае ли борса за тетрадки и учебни помагала на ниски цени?

# 42
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, ето къде била варненската тема... Наскоро я търсих и не успях да я открия. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 292
Търся мнение за д-р Филев, става въпрос за конизация.

# 44
  • Мнения: 107
Някой знае ли борса за тетрадки и учебни помагала на ниски цени?

Тетрадки на по-ниски цени може да си вземеш от Метро, за учебните помагала за съжаление, не мога да помогна. Sad

# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Някой знае ли борса за тетрадки и учебни помагала на ниски цени?

Тетрадки на по-ниски цени може да си вземеш от Метро

В Метро не са ли на пакети? Евтини и хубави тетрадки има във веригата "Шихо".

# 46
  • varna
  • Мнения: 871
В Джъмбо също има хубави тетрадки.
Момичета, аз имам друго питане - моята чистачка започна работа и не идва вече, затова търся нова. Видях няколко обяви в домашни помощници, обаче не искам така на сляпо. Има ли някоя от вас, която е ползвала и е доволна, или има познати, които са ползвали? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт