Варна 2014

  • 6 454
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Сега се сетих, че женски фитнес има на бизнес хотела срещу полиграфията , мисля че се казваше Golden tulip

# 16
  • Мнения: X
Да, аз изнамерих сайт на фитнеса над Била. Май ми се струва леко скъп, но наистина е голям и хубав. Ако ходя, смятам да е в часови интервал, в който няма много хора. Laughing Peace

# 17
  • Мнения: 0
Споко, когато ходих там с карта на промоция с отстъпки, почти нямаше хора.

# 18
  • 70% Варна, 30% Шумен
  • Мнения: 84
Здравейте, да се присъединя и аз Simple Smile
Да ви питам, планираме една кратка почивка за промяна на климата (за малката), мислим за Велинград. Ще се радва да споделити, вие къде сте водили децата за почивка, с изключение на море

Лек и усмихнат ден!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте !
Искаме да си купим къща около Варна за постоянно живеене. Има ли мами да живеят по кварталите и местностите ,за да ми кажат впечетления как е там живота. Искаме на тихо и спокойно място без шумотевици.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен  smile3525 И аз се включвам

# 21
  • Мнения: 677
Запис и от мен  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 110
Здравейте!
Знам, че питането ми не е за тук, моля, не се сърдете. Необходима ни е помощ. По съвет на съфорумка поствам апела ни за помощ.

Правя услуга на моя близка.
Търсим свидетели на ПТП, което се е случило по пътя Варна - Златни Пясъци (маршрута на автобусните линии) около 18 ч. на 04.05.2014г. Леко МПС се е сблъскало с автобус на градски транспорт по редовна линия. Шофьора на МПС е починал в следствие на раните си. Момчето е син на моята близка.
Има доста неястноти около ПТП, но основното е, че по някаква причина (вероятно пропуск) не са взети свидетелски показания (а не са снети и самоличности) на пътниците в автобуса на градски транспорт. Не може да се установи какво точно се е случило.
Майката я грози опасност да бъде съдена от застрахователя на сина си (като негова наследница) за сумата, която ще бъде заплатена като обезщетение.
Това всъщност е най-малкото. Жената иска да разбере какво се е случило.
Моля, пишете ми на ЛС. Ще се старая да повдигам темата, за да се чете възможно най-много.

# 23
  • Мнения: 2 922
Да се разпиша и аз във варненската тема, чудех се наскоро къде се затри.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 391
Да се разпиша и аз във варненската тема, чудех се наскоро къде се затри.

И аз същото се чудех Simple Smile Къде изчезна навалицата Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 370
Здравейте! Аз съм от Шумен и търся добър кожен лекар във Варна. В нашия град няма такъв. Става въпрос за сина ми на 3г, но дори и да не е детски, ако дадете добри отзиви , ще го посетим.
Моля ви , препоръчайте ми някой!
В интернет намерих координати на Пенка Друмева, приятелка ме насочи към Томов.
Моля ви, споделете мнение!

# 26
  • Мнения: 1 292
Майчета, моля да споделите за увеселителния парк край Варна. Пуснали са ваучери и тъй като синът ми е рожденик този месец ми се иска да го заведа там.Какви са атракциите, само се разхождаш и гледаш или има и занимателни игри. Всяка информация ще ми е от полза.

# 27
  • Мнения: 4 370
Направено е на сектори, които представят всички страни. Ти се разхождаш , гледаш, може да пипнеш всичко. някъде има танци, фокусници. Има и атракции, като разходка с лодка, разни въртележки. Със сигурност ще му хареса. Аз съм водила децата и пак искат.

# 28
  • Мнения: 1 292
Направено е на сектори, които представят всички страни. Ти се разхождаш , гледаш, може да пипнеш всичко. някъде има танци, фокусници. Има и атракции, като разходка с лодка, разни въртележки. Със сигурност ще му хареса. Аз съм водила децата и пак искат.
Благодаря!  bouquet

# 29
  • Мнения: 169
Мами от Варна, някоя може ли да ме упъти как да стигна до въжения парк Маймунарника на Златните? Предстои ми идване в града и искам да заведа детето. Няма да сме с кола, мисля да ползвам рейса до Златните. Къде точно се намира този парк?  В началото на Златните ли е? За съжаление интернет страницата им не работи. Някой водил ли е деца скоро там? Бива ли го?

Общи условия

Активация на акаунт