Пациентки на ЦРЗ "Надежда" -23

  • 61 157
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 724
daine  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

allaya хостел Таити,мисля че правят и отстъпка за пациентите на Надежда.

Кой автобус се ползва от болницата до хотела



Синя фея- незнам,до сега неми се е налатало да оставам,но пък и винаги сме с кола.Виждала съм трамвай номер 5, даже мисля че е последната спирка на трамвая.

mishoko  Hug  Hug Hug
Трамвай 11.

# 256
  • Мнения: 2 501


Аз докато чакам часа си през м ноември се чудя дали да не отскоча до Плевен в ин витро клиника Авис Медика.Една позната ми ги препоръча .
Сигурна ли си, че има такава клиника?

# 257
  • Мнения: 384
daine  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

allaya хостел Таити,мисля че правят и отстъпка за пациентите на Надежда.

Кой автобус се ползва от болницата до хотела



Синя фея- незнам,до сега неми се е налатало да оставам,но пък и винаги сме с кола.Виждала съм трамвай номер 5, даже мисля че е последната спирка на трамвая.

mishoko  Hug  Hug Hug
Трамвай 11.

Благодаря! Трамвай № 11 на коя спирка се слиза за тази улица Цар Борис, където се намира Таити

# 258
  • Мнения: 724
Феичке, за да отидеш от Таити до клиниката, трамвая трябва да го хванеш от последната му спирка в Княжево. Хостелът се намира на 200 метра на юг (посока, обратна на центъра). Виж го на картата:
http://www.booking.com/hotel/bg/hostel-taiti.bg.html?aid=323176; … b9b17edaa5ac219X1
Обаче те излъгах, трамвая не е 11, а 19. С 19 се пътува от клиниката до Таити и обратно. А пък 19 можеш да го вземеш близо до гарата, но първо пътуваш 2-3 спирки към Гара Север и от там. Ето за повече инфо: http://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/121/marshrutna-mrezha

(излъгах те без да искам, защото до скоро 11 отиваше до Княжево, а те само променят ли променят... ако ти кажа едно време къде вървеше 19, ще паднеш...)

# 259
  • Мнения: 2 140
 gallizia, благодаря ти за информацията.
Мислех, че биопсията е свързана с няколко процедури до сега, но сега с радост научавам от теб, че се прави на 5-ти ден от овулацията. Simple Smile
Доколкото разбирам се прави без упойка?
Има ли значение кога се прави - предния цикъл преди ин-витрото ли,по време на същия цикъл, когато е ин витрото и т.н.?

# 260
  • Мнения: 268
Здравейте момичета, удобно ли е някой да ми каже каква е цената на 5 гр. Октагам, как се случва процедурата и дали има странични ефекти?

# 261
  • Мнения: 19 706
Бръм, някой беше писал по-назад за 500 лв. за 5 гр.

# 262
  • Мнения: 384
Феичке, за да отидеш от Таити до клиниката, трамвая трябва да го хванеш от последната му спирка в Княжево. Хостелът се намира на 200 метра на юг (посока, обратна на центъра). Виж го на картата:
http://www.booking.com/hotel/bg/hostel-taiti.bg.html?aid=323176; … b9b17edaa5ac219X1
Обаче те излъгах, трамвая не е 11, а 19. С 19 се пътува от клиниката до Таити и обратно. А пък 19 можеш да го вземеш близо до гарата, но първо пътуваш 2-3 спирки към Гара Север и от там. Ето за повече инфо: http://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/121/marshrutna-mrezha

(излъгах те без да искам, защото до скоро 11 отиваше до Княжево, а те само променят ли променят... ако ти кажа едно време къде вървеше 19, ще паднеш...)

Благодаря!
Много ми помогна.
Някой може ли да сподели,колко беше днес закаснението при д-р Стаменов?

# 263
  • Мнения: 2 103
 brumburi - аз вливах Имуновенин края на февруари.
Скрит текст:
Хубаво е да си запиеш час на регистратура/ аз не бях и се наложи да изчакам известно време, но и без това бях отишла много рано сутринта за спешен преглед. Минах през имунолозите- записват назначената терапия и един от резултатите на един лист /зелена бланка/. От регистратура ме изпратиха на касата да платя и после с бележката в манипулационна да си взема ампулите. През това време дойде санитар от отделението, защото имаше много пункции и не беше възможно да слезе акушерка. Минахме през гардероба, дават еднократна престилка и калцуни и те качват в отделението. Там те настаняват на легло и включват системата , предупреждават колко време ще е вливката. Можеш да ставаш до WC. Ако искаш може да си вземеш неюо за четене, или ще ти дадат оттам.
Хубаво е да си носиш чехли/джапанки/ или поне да си с обувки ,които можеш лесно да обуеш/събуеш/ без да използваш две ръце. Аз бях с ботуши, супер неудобно беше да отида до тоалетната, заради тях  Mr. Green Добре е да си вземеш вода - поне 1,5л. Ако не ти е неудобно може да ставаш и да си наливаш -има автомат в коридора.
 

# 264
  • Мнения: 268
Кристи, Мама Ирина, мерси! Колко време продължава вливането и дали ще има нещо след това?

# 265
  • Мнения: 263
Току-що говорих с др Персенска, само че нещо прекъсваше връзката и за Медрола разбрах само да го спирам постепенно- през ден-два. Какда го разбирам това- тъй като днес съм го пила, утре пропускам, в четвъртък пак го пия и после в неделя ли и да спирам илида продължавам докато го разредя на 5-6 дена?
Медрола е от 4мг по 1 табл. на ден.

Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 18:21 от mishoko

# 266
  • Мнения: 2 103
mishoko , то зависи от дозата. Спира се възможно най-плавно.
brumburi аз вливах 30 амп. Имуновенин за 4 часа. Обаче сестрата беше супер внимателна, дано попаднеш на някоя дето бърза/ обсъждаха тук една такава/  Crazy За 5гр. Октагам не знам за колко време е нормално. Те те питат как се чувстваш. Аз имах главоболие и не смееха да увеличат капката. Вечерта след вливката повърнах еднократно, но на фонтан  ooooh! Ако бях пила досттъчно вода ,можеше и да не се случи. А и аз цял ден нищо не хапнах ooooh!

# 267
  • Мнения: 268
Мама Ирина, значи нося вода и настоявм за по-бавна капка Peace, а имуновенина и октагама са едно и също , така ли?

# 268
  • Мнения: 13 947
На мен имунолога ми каза, че октагама се влива 4 часа.
Не са едно и също, имуновенина е българския препарат, по евтин и дава повече странични ефекти.

# 269
  • Мнения: 3 404
5г октагам за 1 час ще се влее,още когато го вземеш от 1 кабинет го извади от опаковката и го дръж м/у ръцете за да го затоплиш понеже е в хладилник.така си спестяваш време и като те качат горе направо да сложат системата.За  30 мин ще си готова и после включват  и физиологичния разтвор.няма нищо страшно имам 3 вливки.

Общи условия

Активация на акаунт