Звездни компромати- 206 част

  • 55 203
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Като излязал от турски сериал  Mr. Green

# 706
# 707
  • Мнения: 6 604
Понеже не съм много веща по новата мода-тази брада с рисуване ли се постига? Както се запълват вежди. newsm78

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, много е кирлив тоя Рийдъс, всеки път ме потриса Sick.

# 709
  • Мнения: 2 453
Охх, много е кирлив тоя Рийдъс, всеки път ме потриса Sick.

Да, бе, и аз се чудя каква е тази масова истерия по него.  33uu

# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Явно се бъркат понятията "лошо момче" и "мръсно момче" (извинявайте, фенки Laughing Hug).

# 711
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Не знам от какво е породена истерията, но дъщеря ми ме подкокороса да дам почти 30 долара за чаша с надпис "Keep calm and hide behind Daryl"  Laughing
Не знаех кой е, сега го разпознах. Дивак  Simple Smile

# 712
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
охх, аххх smile3544. Тези двамата били първи дружки, а на мен ми се разтрепераха краката от двойна доза датска прелест Heart Eyes.

# 713
  • Мнения: 814
Не знам дали е коментирано,понеже нямам много време да ви чета напоследък.
Ивайла Бакалова призна за руския олигарх.  Crazy

# 714
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
охх, аххх smile3544. Тези двамата били първи дружки, а на мен ми се разтрепераха краката от двойна доза датска прелест Heart Eyes.
Пърфект   Kissing Heart

# 715
  • Мнения: 368
Сега си пуснах Къртицата за първи път. Ивайла е много грозна, май тази коса не и отива на тена, защо всички се правят такова оранжево,като реално отива на 1 от 10 ?

# 716
  • Мнения: 31 381
Сега си пуснах Къртицата за първи път. Ивайла е много грозна, май тази коса не и отива на тена, защо всички се правят такова оранжево,като реално отива на 1 от 10 ?
Наистина много грозна. Като кака от махалата е! Whistling

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Грозотата й идва от очите - има ужасни торбички, а очите й са супер хлътнали. Направо се уплаших първия път като я видях в предаването. За 32г. жена изглежда много зле. Дано няма някакъв здравословен проблем.
Иначе останах  Shocked като разбрах, че Марина е на 26г. Аз си мислех, че има 40г. И като добавим гласът й, звучащ като прасе, което го колят, направо ми е потресаЮща.

# 718
  • Мнения: 5 892
Обърнах да я видя- наистина изглежда зле, като изтезана и изтормозена жена. А преди много я харесвах и я намирах за много красива...

# 719
  • София
  • Мнения: 1 340
Оооо, а Ивайла Бакалова на живо? Аз като я видях и ми идеше да се целуна  Blush Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт