Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 23

  • 53 283
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 012
днес си получих възглавничката от милка ..чакам още една дъска
чакам си и чъдър от джони ............
.за кафето явно не ме е  огряло нямам смс
преди известно време пратих 20 точки от салфетки зебра  да видим дали ще получа пъзел

това е за сега дано в новата тема има по хубави игри

# 16
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Дубре.

Има още 3  купчинки по 600 мл за Астика
Някой да ги ще?

По Еконта излезнаха 4 лв и стотинки . Може па да имате по-голям късмет от мен дето.. от 15 регистрации на цялата рода - нищо..
Има  шанс за още  2 тегления до края.

# 17
  • Мнения: 3 271
Честита ни нова тема   bouquetЧакам само дъска от Милка.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 605
На нова бразилия и аз звънях,ама никой не дига..ми да не са луди като мен хората...хихи!!!8,30 е... hahaha

# 19
  • Мнения: 1 110
Много късмет в игрите  Peace Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 1 516
Здравейте и от мен!
Чакам дъска от Милка и кутия Морени.
От Нова Бразилия и мен не ме огря,при толкоз награди............... Thinking #Cussing out
Късмет!  bouquet

# 21
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Привет и от мен!
Вчера получих дъската от Милка, спечелена в началото на март. Щерката и се зарадва много. Сега да видим кога ще донесат възглавничката.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Запис!!!
Аз чакам все още възглавничката от милка! Има ли и още някой да чака? Спечелих я на 02.02 не трябваше ли да дойде до сега?  newsm78

Аз чакам и магнитна дъска, и кравичка - нито едно от двете не съм получила. Но моите са от по-късно, на 09.03. спечелих дъската, възглавничката - може би седмица след това. Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 175
Запис, чакам си възглавницата от Милка, за Джонито ми остават още 180 крачки за тефтер (химикали имам много)

# 25
  • Мнения: 2 959
Джонито - така и не можах да го оправя newsm78

# 26
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
2 х 600 мл за астика свободни

# 27
  • София
  • Мнения: 485
Късмет на всички Simple Smile

Видях на пакетите Емека ( тоалетна хартия ) нова игра Simple Smile от 21 . 04 Simple Smile наградите са парични , но като се опитах да изтрия кода малко се прецака , много тъпо са ги направили .

# 28
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
При мен бъг в системата на Джони не се получи, колкото и пъти на ден да влизам, а най-смешното е , че не ми дава и точки от неща, за които дава по принцип - като чета и споделям текстовете им например. То така как да събере човек точки  Laughing
Хайде дано имаме повече късмет с тази тема   bouquet

# 29
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Успокоителна новина от Маги клуб - току що  в телефонен разговор научаваме,че най-сетне след Великден, дай Боже  Praynig ,  ще  дойдат нещата ..

Общи условия

Активация на акаунт