Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Днес една приятелка ми сподели за диетата на Мермерски с джинджифил. Някой от вас изпробвал ли е?
Моята позната е свалила три килограма за седмица и казва че се чувства страхотно!
За след празниците е добре едно прочистване да си направим  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 23 106
Много простичко противодействам на преяждането - на хранителен режим съм.  Grinning Не съм качила нито грам.
Другата седмица (1-6 май) ще ми дойде нанагорно, защото ще гледам жално, докато другите се отдават на кулинарна вакханалия.

# 17
  • Мнения: 13
д-р Пашкулев, не е лош този режим. Това обаче,което мен ме спира в подобни диети са определените неща,които трябва да се консумират и постоянния ангажимент с тяхното приготвяне. То цял ден трябва да си пазаруваш и готвиш. Също и храната в тези режими на мен ми се струва 2 пъти повече,отколкото ям нормално.
А останалите членове на семейството,които не са на хранителен режим,също искат да ядат.

И аз съм на твоето мнение sasi6, особено, когато човек е на работа наистина няма възможност за подобни хранителни режими. Затова аз си хапвам от всичко по малко и умерено като преди всяко хранене пия хранителна добавка повлияваща обмяната на веществата. Последния път пих Килолек и останах доволна.  Peace

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 14:14 от ga4e

# 18
  • Мнения: 41
Отново идват празници Simple Smile
Пийте пробиотик, той също помага на натрупаните килограми след праниците Peace

# 19
  • Мнения: 29
Важното е да се вземат мерки превантивно преди празниците, а не да си натоварим организма и после да се чудим какво да правим.
В тези случаи се започва седмица преди празниците с природни продукти включващи билки като земна ябълка, азиатска центела и полски хвощ. Тези билки са доказали в годините своите свойства за пречистване на храносмилателния тракт и бъбреците.

# 20
  • Мнения: 8
Л-карнитин в комбинация с плуване и тичане в парка!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 29
Л-Таурин в комбинация със спорт също  дава резултат.
Л-Тауринът е аминокиселинно производно, което организмът използва, за да транспортира и преобразува по-бързо различни молекули, включително мастни; той интензифицира белтъчното изграждане, вместо мастно натрупване и повишава енергията.

# 22
  • Мнения: 27
Винаги съм се чудела защо наградата е шоколад, а не ябълка?

Общи условия

Активация на акаунт