AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 16 017
  • 249
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3
Здравейте,момичета много се радвам,че вече някои от Вас се радват на така очакваните таблети.Само да попитам,искам да пусна последна поръчка и имам събрани 45лв и ако добавя продукти за 15лв от нетните оферти,ще ползвам ли максималният процент или нетните продукти не влизат??????????

# 226
  • Мнения: 12
Здравейте,момичета много се радвам,че вече някои от Вас се радват на така очакваните таблети.Само да попитам,искам да пусна последна поръчка и имам събрани 45лв и ако добавя продукти за 15лв от нетните оферти,ще ползвам ли максималният процент или нетните продукти не влизат??????????


Цените на продуктите от Нетна оферта са НЕТНИ. НЕ се включват при определяне процента на отстъпката.

# 227
  • Мнения: 3
Благодаря!Значи трябва да си харесам още нещо

# 228
  • Мнения: 14
Здравейте ! Simple Smile Какво мислите, дали ще има друга мотив. програма за к07 ?  newsm78 Имам събрани поръчки, та се чудя дали да ги пускам още утре или да поизчакам малко... ?

Последна редакция: вт, 06 май 2014, 13:03 от DunkaM

# 229
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета! Съжалявам за дългото отсъствие. Нямах компютър и нямаше как да ви следя сериозно.Всичко е наред при мен. Много работа имах и не беше лесно да намеря кой да ми поправи компютъра, но вече съм тук! Лек и успешен ден! Hug

# 230
  • Мнения: 13 873
Здравейте, момичета! Съжалявам за дългото отсъствие. Нямах компютър и нямаше как да ви следя сериозно.Всичко е наред при мен. Много работа имах и не беше лесно да намеря кой да ми поправи компютъра, но вече съм тук! Лек и успешен ден! Hug

Астила!
ако знаеш колко се питахме за теб. Толкова се радвам, че си пак при нас.

# 231
  • Мнения: 5 390
        Астила, радвам се, че отново си сред нас! Hug

   Току-що дойде любезен куриер, за да ми донесе  бял таблет. Нямали яснота какво точно да попълваме в приемо-предавателния протокол, но пък имало страшно много за раздаване ....такива ейвънски пратки. То не, че човекът щеше да споделя, ама аз нали съм си любопитна, преди да приема , разпитах.
  Но се питам...Ами тези, които днес предиобед са на работа и не са у дома?!
 Айде, пак намерих кусур Simple Smile

       Успешна нова кампания!
На мен не ми се работи.....имам недосъбрани парички от две кампании подред.

# 232
  • Мнения: 13 873
Радвам се че полека лека работата с таблетите става.
Ето това чакаме всички от Ейвън - коректност.







мини Каталог 08 руски

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums/ … 1?partnerid=gplp0








Каталог 09 руски

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums/ … 3?partnerid=gplp0






Каталог 10 украински

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums/ … 9?partnerid=gplp0




Последна редакция: ср, 07 май 2014, 11:16 от _re_ge

# 233
  • Мнения: 284
        Астила, радвам се, че отново си сред нас! Hug

   Току-що дойде любезен куриер, за да ми донесе  бял таблет. Нямали яснота какво точно да попълваме в приемо-предавателния протокол, но пък имало страшно много за раздаване ....такива ейвънски пратки. То не, че човекът щеше да споделя, ама аз нали съм си любопитна, преди да приема , разпитах.
  Но се питам...Ами тези, които днес предиобед са на работа и не са у дома?!
 Айде, пак намерих кусур Simple Smile

       Успешна нова кампания!
На мен не ми се работи.....имам недосъбрани парички от две кампании подред.
Да,точно че аз бях на работа....сега отивам да си взема таблета от Централна поща,която ми е супер далече,но какво да правя!Важното е,че дойде Peace

# 234
  • Мнения: 1 437
Моя таблет ме чака в пощата, малкия като се наспи и бегом натам. А някой може ли да ми каже с каква карта работи таблета обикновена или трябва да е малка.

# 235
  • Мнения: 161
Честита нова кампания, момичета. Аз съм се заредила за нисък старт с поръчка и да ви кажа отсега - син бански-сив светофар, син бански-сив светофар  Joy

# 236
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Здравейте, момичета! Съжалявам за дългото отсъствие. Нямах компютър и нямаше как да ви следя сериозно.Всичко е наред при мен. Много работа имах и не беше лесно да намеря кой да ми поправи компютъра, но вече съм тук! Лек и успешен ден! Hug

Астила, притеснението ми за теб беше огромно. Благодарна съм, че  е било неоснователно. Радвам се, че си тук!  Hug

 Току що си донесох кашона, но дори интерес не проявявам какво съдържа. Ще го отворя, но само защото днес трябва да дам част от продуктите. Иначе бих го оставила запечатан. Явно ме тресе друга треска. Не е за разправяне...

# 237
  • Мнения: 284
Моя таблет ме чака в пощата, малкия като се наспи и бегом натам. А някой може ли да ми каже с каква карта работи таблета обикновена или трябва да е малка.
Малка е!
Взех си моя и изобщо не съм доволна,че е черен.Толкова исках и моя да е бял  Sad Не стига,че чаках толкова време,а и не е това,което исках.Отделно мислех,че има място и за флашка,а няма,което ме разочарова!За без пари толкова,но можеше да е това,което исках

# 238
  • Мнения: 114
Астила, радвам се, че си тук отново! Hug Момичета, имам въпрос към тези, които си получиха таблета, какви документи получихте към него. Сега ми се обади един човек по телефона, че трябвало да предам приемо-предавателния протокол, който е в плика на шофьора и кога утре ми е удобно да минат да го вземат. На вас искаха ли го? Екита, жалко, че си разочарована. Confused

Последна редакция: ср, 07 май 2014, 17:05 от as-g

# 239
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Астила, радвам се, че си тук отново! Hug Момичета, имам въпрос към тези, които си получиха таблета, какви документи получихте към него. Сега ми се обади един човек по телефона, че трябвало да предам приемно-предавателния протокол, който е в плика на шофьора и кога утре ми е удобно да минат да го вземат. На вас искаха ли го? Екита, жалко, че си разочарована. Confused

Я, вземи го сканирай или най-малкото - снимай с телефона, преди да го предадеш. Напоследък се презастраховам с такива документи и гледам да имам копие от тях.
Колкото до това бял или черен - радвайте се, че сте в тези 1700, които изобщо получиха нещо. Защото поне още толкова ще го гледат само на листовката, която им беше изпратена в кашона. Извинете, но не мога да съм съпричастна с болката на "черния" таблет. Нито с това, че нямал изход за флашка. И моят /лично купен/ няма такъв изход, а е клас над предлагания от Ейвън.

Общи условия

Активация на акаунт